Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

103k za n-connecta z pakietem zimowym i premium (dach i relingi) to dobra cena czy mozna sie jeszcze targowac?

 

pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

103k za n-connecta z pakietem zimowym i premium (dach i relingi) to dobra cena czy mozna sie jeszcze targowac?

 

pozdr 

 

jeżeli to 1.6dci 4WD to pewnie cena dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena to taka jaką kupujący chce zapłacić sprzedającemu - o cenie decyduje podaż i popyt a z tego co widziałem co się dzieje w salonach Nissana to popyt jest bardzo duży ale nie ma co kupować .  

Według mnie mógłbyś delikatnie spróbować zdołować cenę poniżej 100 tyś i bez problemu to zrobisz bo teraz jest jakaś promocja gdzie dach szklany i chyba grzana szyba jest w cenie auta . 

Na cenę w przypadku QQ duży wpływ ma to czy jest to auto , które stoi u dealera na placu czy może jest już na produkcji albo może jest to auto , które jest produkowane pod Ciebie - dużo zależy od rocznika .

A teraz w przypadku QQ duży wpływ na cenę będzie miała dzisiejsza decyzja w sprawie wyjścia GB  z UE.

Ja za Tekne 1,6 Pb ze szklanym dachem, podgrzewaną szybą przednią , kołami zimowymi , przedłużoną gwarancją, alarmem, chlapaczami i pakietem chrom dałem 108 tyś w kwietniu - i wtedy to była dobra cena - zakup na osobę prywatną bez żadnych zniżek typu ksiądz czy lekarz - a oni mieli jeszcze dodatkowe zniżki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona gwarancja w gratisie to pakiet dla tych, którzy już mieli Nissana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za tekna ze szklanym dachem szyba podgrzewaną alarmem i 5 letnia gwarancja bez wprzedazy ze zniżka dla grup zawodowych

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan ma bardzo przepompowaną cenę katalogową... niespełna 10% na dzień dobry nie stanowi problemu ;) w przeciwieństwie do hondy i mazdy :P gdzie nadal są przekonani, że rabat to stolica Maroka :D:P 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio potwierdzam z Hondą - jak rozmawiałem z nimi na temat HRV to po kilku rozmowach i mailach łaskawie dali mi 1000 zł rabatu , do tego termin oczekiwania 9 miesięcy i podziękowałem im , bardziej chętni byli na większy rabat w przypadku CRV ale tam  też cena dla mnie dość duża bo 140 tyś po rabacie 4500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio potwierdzam z Hondą - jak rozmawiałem z nimi na temat HRV to po kilku rozmowach i mailach łaskawie dali mi 1000 zł rabatu , do tego termin oczekiwania 9 miesięcy i podziękowałem im , bardziej chętni byli na większy rabat w przypadku CRV ale tam  też cena dla mnie dość duża bo 140 tyś po rabacie 4500 zł.

 

wszystko zależy od importera i ilości sprzedawanych samochodów w PL

to i tak za chwilę się zmieni patrząc na kurs Euro i albo ceny poszybują w górę albo zmaleją rabaty ( i to u większości marek )

 

Kiedyś mistrzem w rabatach był Citroen i Renault ale widać iż ta polityka sprzedaży im się nie opłaciła i teraz już takich rabatów ( a raczej zawyżonych cenników ) nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQ z UK przyjeżdża, więc ceny spadną :)

 

na 99% nie gdyż rozliczenie wewnętrzne Nissana ( jako producenta ) i Nissana Europe jest w Euro :( więc będzie dobrze jeżeli nie będzie wzrostu

 

wszyscy importerzy kalkulują cenniki detaliczne w przeliczeniu na Euro z jakąś tolerancją i jak tolerancja jest zbyt mała a Euro drożeje to nie pozostaje nic jak albo ograniczyć rabaty ( jeżeli zniwelują różnice w kurie Euro ) albo podnieść ceny katalogowe itd.

 

Może Land Rovery i Jaguary potanieją :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie gdyż rozliczenie wewnętrzne Nissana ( jako producenta ) i Nissana Europe jest w Euro :( więc będzie dobrze jeżeli nie będzie wzrostu

 

wszyscy importerzy kalkulują cenniki detaliczne w przeliczeniu na Euro z jakąś tolerancją i jak tolerancja jest zbyt mała a Euro drożeje to nie pozostaje nic jak albo ograniczyć rabaty ( jeżeli zniwelują różnice w kurie Euro ) albo podnieść ceny katalogowe itd.

 

Może Land Rovery i Jaguary potanieją :) :) :)

 

Zwłaszcza jak po wyjściu z UE i nie będąc na wspólnym, jednolitym rynku unijnym zostanie na nie nałożone cło to wtedy nie liczyłbym na obniżki cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak po wyjściu z UE i nie będąc na wspólnym, jednolitym rynku unijnym zostanie na nie nałożone cło to wtedy nie liczyłbym na obniżki cen

 

to Nissan by chyba nieźle ucierpiał bo jest największym producentem japońskim w UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosą produkcję do Polski j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio i wrócą janusze i bedą składać i tu zacznie się loteria kto lepszy Pakistan czy Januszlandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - stoi nowy QQ w garażu - jak będzie tak jeździł jak wygląda to będzie rewelacja - albo żeby spisywał się tak jak poprzedni - na razie czas na testy i zabawę - a jest co testować i się bawić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podobno pojawią się 2 nowe wersje wyposażenia QQ

 

wersja limitowana  która będzie bardzo ograniczona tj. Black Edition z silnikami diesla ( tylko :( ) zbudowana na wersji Tekna + czarne 19" koła ( z akcesori ) czarne nakładki progów + "pieluchy" przedniego i tylnego zderzaka i w std. będzie tapicerka skórzana - w całej EU ma być łącznie tylko 3360 sztuk ( ciekawe skąd taka konkretnie ilość ? )

 

oraz wersja która prawdopodobnie w dłuższej perspektywie zastąpi wersję N-Connecta - nazwa wersji nie znana słyszłem coś o nazwie N-vision ( czy jakoś tak ) i w porównaniu do N-Connecty będzie rózniła się czarną podsufitówką , podgrzewane fotel w std. i fotele z czarnej alcantary i ma być coś koło 1500-2500 zł droższa od n-connecty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Edition ma być tylko z 1.5dci... przynajmniej tyle widać w cenniku z UK.

Edytowane przez MKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno pojawią się 2 nowe wersje wyposażenia QQ

 

wersja limitowana  która będzie bardzo ograniczona tj. Black Edition z silnikami diesla ( tylko :( ) zbudowana na wersji Tekna + czarne 19" koła ( z akcesori ) czarne nakładki progów + "pieluchy" przedniego i tylnego zderzaka i w std. będzie tapicerka skórzana - w całej EU ma być łącznie tylko 3360 sztuk ( ciekawe skąd taka konkretnie ilość ? )

 

oraz wersja która prawdopodobnie w dłuższej perspektywie zastąpi wersję N-Connecta - nazwa wersji nie znana słyszłem coś o nazwie N-vision ( czy jakoś tak ) i w porównaniu do N-Connecty będzie rózniła się czarną podsufitówką , podgrzewane fotel w std. i fotele z czarnej alcantary i ma być coś koło 1500-2500 zł droższa od n-connecty

Czarna podsufitka!?Ja pierdziu,jak w karawanie!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zrobić wersję limitowaną, która się niczym specjalnym nie różni od zwykłej... :P To jest takie kombinowanie jak by tu coś zmienić niczego nie zmieniając.

 

też tego nie jestem w stanie zrozumieć gdyż idąc ich tokiem to z Acenty też można by zrobić wersję limitowaną np. Acenta z nawigacją i już mamy wersję limitowaną :) :) :) chyba dział produktu i marketingu mają bardzo kiepski w tym Nissanie :(

Czarna podsufitka!?Ja pierdziu,jak w karawanie!

 

mnie osobiście się podoba - czarna podsufitówka + czarne słupki itd. :) ale jeżeli już to powinno to być opcją np. do N-Connecty / Tekny choc kiedyś słyszałem ,że czarna podsufitówka miała być w wersji N-Tec ( jak wchodziła do sprzedaży ) ale coś im nie wyszło

Black Edition ma być tylko z 1.5dci... przynajmniej tyle widać w cenniku z UK.

 

tylko 1.5dci i 1.6dci ( nawet na stronie www.samar.pl o tym pisali )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...