Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Lampy full LED a xenon


nowakm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki tam upór.  Po prostu ciekawość i sprawdzenie co jest pięć

Trzymam kciuki. Dowiedz się czy komputer nie będzie wariował przy mniejszym poborze mocy (najpewniej nie, bo nie st to duża różnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego komputer ma wariować ?, skoro te full ledy sa oryginalne i wewnątrz są wbudowane moduły . Komp wariował mi na oryginalnych przetwornicach hella . Nie załączał HID na AUTO. Chińskie przetwornice mają mniejsze napięcie startowe i komp nie świruje. Ale czas rozświetlenia palnika jest zdecydowanie dłuższy niż na oryginalym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Ty dorwał takie led-y za taka cenę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to tam widzę po ponad 900zet za sztukę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

podepne tutaj pytanie za 100 pkt - jak włączyć światła postojowe? :) jak przekręcę włącznik na poz 2 czyli postojówki, to po zamknieciu auta i tak zgasną, dzwine to... moze na kierunkowskazie zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaś auto i wyjmij kluczyk ,a dopiero  włącz postojówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma Teknę - więc nie ma kluczyka.

Jak włączyć? Normalnie - teraz Ci nie powiem, które to postojówki (czy pozycja 2), ale włączałem normalnie, ale..... chyba... dopiero po wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi kierowcy.... tak mi się wydaje. Czyli procedura podobna jak pisze manix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tecnie wystarczy po zgaszeniu  przełączyc na zero i z powrotem na poz 1(postojowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy może ktoś potwierdzić, że Tekna z FullLED ma doświetlanie zakrętów światłami przeciwmgielnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tekna ma wogole jakiekolwiek doswietlanie zakretow?? Dzis jezdzac w nocy tego nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tekna ma wogole jakiekolwiek doswietlanie zakretow?? Dzis jezdzac w nocy tego nie zauwazylem.

Wydaje mi się, że widziałem doświetlanie w jakimś QQ. Nie mogę tylko stwierdzić, czy gościu miał włączone wogóle przeciwmigielne czy właśnie włączyło mu się przy skręcie po odpowiedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że widziałem doświetlanie w jakimś QQ. Nie mogę tylko stwierdzić, czy gościu miał włączone wogóle przeciwmigielne czy właśnie włączyło mu się przy skręcie po odpowiedniej stronie.

 

wg mnie QQ Tekna nie ma tego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden J11 tego nie ma i nie będzie miał. To już stary wynalazek. Teraz producenci idą w full led . I przeciwmgłowe są też na ledach jak i całe oświetlenie auta. zero żarówek

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden J11 tego nie ma i nie będzie miał. To już stary wynalazek. Teraz producenci idą w full led . I przeciwmgłowe są też na ledach jak i całe oświetlenie auta. zero żarówek

No tak, ale fajnie bylo by miec dodatkowo przy Full Led'ach swiatla skretne.

Dzis widzialem dzialanie swiatel Full Led w moiej QQ- i bajka :),a gdyby jeszcze skretne byly to juz bylo by hiper super.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrętne czyli dodatkowo skrętny silniczek  w soczewkach reflektorów, natomiast doświetlenie zakrętów to inna rzecz.

Doświetlić można mijania jak i  halogenami. Mijania - soczewki skrętne bądz halo uruchamiane lewa bądz prawa strona, To 1 zdecydowanie lepsze. QQ to nie klasa premium  wiec wiadomo dlaczego tego nie ma.

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrętne czyli dodatkowo skrętny silniczek  w soczewkach reflektorów, natomiast doświetlenie zakrętów to inna rzecz.

 

Doświetlić można mijania jak i  halogenami. Mijania - soczewki skrętne bądz halo uruchamiane lewa bądz prawa strona, To 1 zdecydowanie lepsze. QQ to nie klasa premium  wiec wiadomo dlaczego tego nie ma.

Oczywiście, że nie klasa premium. Jednak jeździłem jakiś czas Oplem Mokka z AFL+ i tam jest - zarówno skrętne jak i doświetlanie zakrętów. Wogóle te xenony w Oplu (jakimkolwiek z AFL+) to jest bajka. I Mokka to oczywiście też nie jest klasa premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Octavii z systemem AFL biksenon jest skrętny + doświetlanie z halogenów, szkoda że w QQ chociaż ten halogen nie doświetla. Przy okazji oświetlenia - razi mnie podświetlenie tablicy na okropny żółty kolor, zmieniał ktoś może na białe led? i ewentulanie jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty??? Jeśli już to bursztynowy,można go sobie przyciemnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tablica? Bo ja w pierwszej chwili pomyślałem o rejestracyjnej - i jak jej oświetlenie - siedząc w kabinie - może w jakikolwiek sposób razić. Hahahahaha - ale chyba pytał o tablice rozdzielczą w takim razie. Chociaż kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniał :)

 

Były jakby milimetr za długie . ale ostatecznie weszły w obudowę .

Zmianę wymusił montaż kamery dedykowanej w miejsce oprawy oświetlenia tablicy .

Kamerka ma własną żarówkę led.  zimny biały i trochę wyglądało kulawo z żółtą , teraz obie przy włączonych światłach świecą zimnym białym .

Chcesz coś jeszcze wiedzieć ? 


http://www.aliexpress.com/store/product/2014-NEWS-Free-shipping-10PCS-lot-Car-Auto-LED-T10-194-W5W-Canbus-6-smd-5630/1192493_2043577002.html

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...