Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec...zielona:( Na jednym z szybkich lukow pekla guma na drazku tylnej belki) - zupelny brak kontroli,o co chodzi i takie tam...Samotny slup mial szczescie ze wbil sie w lewe drzwi i zatrzymal sie na kolumnie kierowniczej..kubel zaklinowal sie miedzy drzwiami a tunelem(przesunol go o 8cm i uratowal mi miednice) ja ogolnie bez szfanku,ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem naciagania samochodu, szczegolnie jak mamy zamiar nim pozniej szybko jezdzc :mikolaj: . tak wiec po zielonej szmacie zostala mi altanka czesci:)

 

[ Dodano: Nie 31 Sie, 2008 11:01 ]

A ha,a tak ogolnie to Moja Micra docelowo :diabel: :

1

2

Moze marzenia kiedys sie spelnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przyszedł czas przedstawić micrusa którego niedawno nabyłem - w sumie dla żony ;) .

Czarnulka 98 rok 3d wersja "motion", dynamiczne 1.0 bez podtlenku lpg ;) , posiada 2 poduchy, wspomaganie, elektryczne szyby, uchylne tylne szybki i klime. Przebieg 98 kkm. Fotki w podpisie ;) . Pomalowałem atrapkę na srebrno, przyciemniłem tyle szybki i założyłem białe kierunki na błotnikach. Felgi pomalowałem na czarno i założyłem chromowane nakrętki które pozostały mi po N16 .. leżały ponad 4 lata :D

W sumie bardzo przyjemnie się śmiga :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys była bardziej rozgarnięta to byś widziała, ze już micrusem byłem na spocie

...ale faza a ja tak oglądałem ją z Anią i nie wiedzieliśmy właśnie czyj ten kozacki microlot :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko ;) Te alu to czasem nie są lakierowane na czarno borbety? Miałem podobne, tylko że srebrne i szkoda, że nie wpadłem na pomysł, żeby je pomalować :/

zmianawielkociobrazka1dp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to one są oryginalnie czarne, ale szczerze mogę powiedzieć że nie miałem za dużo czasu by im się przyglądnąć.

 

Poprawka, są oryginalnie kolorowe tylko że to granat a nie czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rocznik: 98 (po liftingu)

Kolor:Zielone Jabłuszko (metalik)

Silnik: 1.0 benzyna (niezagazowana)

Liczba drzwi:3

Przebieg: 93 0000 km (i rośnie)

Skrzynia: Manualna

Nagłośnienie: Radio Blaupunkt Melbourne SD (seryjne głośniki)

Kraj pochodzenia: Niemcy

Rejestracja w PL: Marzec 2008

 

Moja żabusia jak mowi o niej moja narzeczona :)

Dobrze sie prowadzi. Troche głowa boli przy 150 km/h, a na autobanie z Rybnika do Gliwic z 2 osobami na pokladzie wyciągnela 163 km/h.

 

img0801azx8.jpg

w3888.png

 

img1732anl2.jpg

w3888.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

oba kubelki na swoim miejscu :)

po ponad 4 mc jezdzenia bez prawgo fotela musze sie przyzwyczaic ze teraz czasami ktos kolo mnie siedzi :P

 

przy okazji wskazowki licznika zmienily kolor na ...niby czerwony ktory... wyszedl pomaranczowy

baf360f01f153786.jpg

 

...

 

niedawno doszly aluminiowe ramki :)

 

cfe670685d719986med.jpg

b414160cdc40c0b0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Okej...no nareszcie nowe zmiany... Wiec poszlismy w dol, na Jamex'ie.. do wzmocnionego drazka zostala wspawana sroba rzymska. w orginalne obudowy poszly amortyzatory koni z regulacja twardosci, na twardym naprawde jest twardo. A na 14 zalozylem slicki toyo proxes r888..Niedzielny wypad na tor calkiem niezle Kubus przezyl:)...naprawde duza poprawa zachowania auta...kto tylko nie jezdzi micra po lesie niech ja kladzie na glebe!

Kilka fotek ktore do tej pory gdzies na necie sie pokazaly z toru..

1

2

3

4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wzmocnionego drazka zostala wspawana sroba rzymska. w orginalne obudowy poszly amortyzatory koni z regulacja twardosc
powiedz mi jak dlugo czekales na te amory ?? bo ja juz 9tydzien czekam na paczke z zestawem koni ... :<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze nia zawsze i wszedzie:) na zakupy tez:D.

A amortyzatory.. 3 dni meczarni w garazu, Znajomego ktory zrobi wszystko jesli chodzi o zawieszenie:) Powiedz mi tak z ciekawosci ile sobie koni zycza za amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calosc ze sprezynami vogtlanda niecale 2500... tylko czas oczekiwania juz mnie powoli zabija .... :/

 

 

..................

 

:diabel:

 

jako ze dzisiaj środa to po... 9,5tyg czekania i z wielkimi bólami doszła paczuszka...

 

b0d00b0c62883fb0med.jpg

9d70d276c456346dmed.jpg

82f78688caddbfb4med.jpg

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :mikolaj: :sylwester:

 

micra na zime idzie w dół :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...