Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie nie, odebralem swoja octe i mloda spokojnie sie kula micra, w ogole zapomnialem ze mam kupione fotele i ze trzeba je wstawic ;) musze spawarke pozyczyc i przespawac 2 mocowania. albo cale szyny sam nie wiem ;)

 

jedynie zamontowalem cb na stale, dodatkowy glosnik, obrotomierz, skrocilem dolot, ale nadal dynda sobie luzem :P i wydech bede musial zmienic na cichszy, juz mloda mi marudzi ze za glosno jest ;) (tak to jest jak sie ma jedynie kata przy kolektorze a dalej przelot :D :fuckyou: :one: :kosci:

 

aa i ostastni tuning/zmiany polegaly na tym, ze ktos mi przyparkowal ostro w auto, zderzak na rogu wgiety, pekl mi delikatnie zbiornik spryskow no o lekka obcierka (ale to juz praktycznie ukryte pasta oraz woskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety ale musze takze przelozyc mocowania fotela ... K10 ma inne :P ale kubelki juz na chacie :))

 

 

.......

 

pierwszy kubełek na aucie ale do poprawki... cholernie szerokie te fotele sa :P za 2 tyg bede dzialac w tym temacie dalej, narazie ujezdzam jednofotelowa micra <lol> i do tego jeszcze bez tapicerki na boczkach :)) prawie jak rallycar :diabel:

 

[ Dodano: Pią 25 Lip, 2008 17:41 ]

no to dzisiaj zalozylem boczki :) od razu mi lepiej... za 2 tyg wjedzie drugi kubelek i bedzie zakonczony pierwszy etap prac wewnarz :diabel:

 

[ Dodano: Nie 27 Lip, 2008 23:01 ]

pogladowe foto jak to teraz wygląda :)

5640d84bcc064a69m.jpg

 

[ Dodano: Czw 07 Sie, 2008 22:45 ]

doszly dystanse pod glosniki :) w koncu gra jak nalezy i nawet jakos wyglada.... a przy odrobinie wolnego czasu ... ktorego nie mam ... bede musial je pomalowac na czarno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

coyot, ladnie teraz wyglada, a ja dzis ;) zakupilem druga micre, 1.3 96r ze wspomaganiem :) postaram sie jeszcze wypełznąć i zrobic zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze zdjecia mojej Niuni :) xD

 

Btw na jednym zdjeciu w lampie widoczna jest woda po myciu ciśnieniowym.. po zrobieniu kanalików odprowadzajacych wode problem zniknał :)

mysle nad wywaleniem wlewu LPG ze zderzaka pod klapke wlewu paliwa.. bo psuje on nieco efekt wizualny jednak jak by nie było // :(

 

IMG_5245.jpg

 

IMG_6719.jpg

 

IMG_6757.jpg

 

mic1-1.gif

 

w1.jpg

 

IMG_2346-1.jpg

 

t2.jpg

 

M8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzia23 ciężko Ci będzie pomóc bo nie wiemy np. jaki rocznik tego Twojego autka i jaki silnik...użyj funkcji SZUKAJ a na pewno znajdziesz odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie ten topic na gaśniecie silnika

 

a tu dopiero wrzucam zdjecia zakupionej micry kolejnej. a no wiec, 1.3, 96r, wspomaganie, kieszenie w boczkach, osw bagaznika, uchylne szyby etc.

dzien zakupu:

52b4634119cdac47.jpg341010a3a185b605.jpg

fb959e4dd39c23f4.jpg9a929304a0dc0716.jpg

7a654f0958219401.jpg

 

a tu juz dzien dzisiejszy. tj wywalone pol srodka + 14" z oponami pirelli P6000 (175x50x14) docelowo i tak za male opony i za waskie, i wydech przelot.

20f64f7f7978c662.jpg899dde9ed37c4268.jpg

 

plany, uturbic padake i zrobic z niej wydmuszke. zakupione jest troche sprzetu jak kubly szelki etc ;) zdjecia powoli bede wrzucal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimier, specyfikacje mam cala co i jak trzeba, jakie wtryski turbo, hamulce wiem dokladnie jakie. komp bedziem kwestia dorobienia kolektora z flansza i calego wydechu ;) jak czesci skompletije szybko to do polowy wrzesnia POWINNO (podkreslam powinno) to jezdzic ;) przepraszam latac :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wczesniej pisalem wyrzucone pol srodka, zamontowane pasy szelkowe, zmienilem sobie w sumie wczoraj hamulce z przodu (i wiem ze juz nikomu nie zaplace za wymiane tarcz i klockow w tym aucie bo to banalnie proste). powykrecalem juz wszystkie mocowania boczkow, kanap etc.

 

a37c30204f74a4d5.jpg2b61965335de30ab.jpg

754e5bebf4d9d690.jpg0be27b6d3ec71e92.jpg

 

tajemnicza wolna wtyczka ktora okazala sie byc wtyczka do tylnych glosnikow

 

52c5abd201195355.jpg3b08a8906d9960d5.jpg

 

do zestawu (ale nie zamontowane) mam jeszcze, caly dolot, nabe, kierownice, nakladki (alu plus guma) na pedaly, zaslepke z miejscem na 3 wskazniki montowane w miejsce radia,no i kubelki ktore przyjda jutro, ale niestety nie wiem kiedy bede mial czas na zamontowanie ich...

 

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 21:32 ]

no nie moglem sie powstrzymac i wrzucam wam zdjecia od razu foteli ;)

ae9f523abf140903.jpgb30b1fe622bffa80.jpg

 

e5568e56bd9fb0dd.jpgecae158addd03cae.jpg

 

siedzenie w nich to czysta przyjemnosc :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i musze stwerdzić ze jeszcze oszczędnie nie umiem jeździć :) bo czuje ze dużo spala :D i zrobiłem coś czeko już napewno nie powtórze , jest zbyt ryzykowne , na autostradzie rozbujałem micre ( z górki) do 160km i strasznie nie pewna sie robi , z tego co w trasie smigałem to te 130 to jest max co ten samochód może jechać aby był przewidywalny ,potem to loteria.

Ma ktoś pomysł gdzie można umiejscowić przyciski do el. szyb ?? bo bym może sobie zamontował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec. Krwisto czerwona K11 SuperS. Wiec co za tym idzie - 1.3;tarcze z przodu i z tylu; ABS oczywiscie odpiety :fuckyou2: ; centralny zamek; elektryczne szyby; szyberdach - bedzie jeszcze z tydzien bo Mikrus jedzie na klatke i bedzie zaspawany. A tak to w srodku tylko 2 kubly, pasy szelkowe, i zamszowa kierownica;) Zazwyczaj jezdzi na ATS'ach R14 185/55:) zdjatka i jeszcze cos znajdziecie na Micra.Go.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...