Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARCYNKA1983

micrę w cabrio widziałam, kombi nie, ale i tak mało imponująco wygląda, a ta w sedanie to podobna do mazdy 121 (takiej z okolic rocznika 1993) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie kur... mi przed chwilą typ z upgrade'ował moją micrę
Przednie do wymiany a tylne raczej do malowania tylko. Zapewne policzą amortyzację, ale nie powinieneś na tym stracić finansowo... Jak próg, cały i prosty?

Tył wyklepiemy ;) Próg jest nietknięty ani przez tego dostawczaka ani (o dziwo) przez czas ;) Zero rdzy praktycznie. Blacharz nie mógł uwierzyć że to '96. Mówił że Micry strasznie gniją. A co ciekawe, kolega z forum (Micra Fan) oferuje mi drzwi i elektrykę do szyb :) Więc to już nie będzie golas :P W poniedziałek będzie wycena, zamawiam drzwi, elektrykę, listwy i heja do warsztatu :)

Btw. sory że walnę OT, ale czy ktoś od niego już kupował coś? Bo widzę że to nie jest forumowicz, tylko raczej handlarz który się tutaj loguje. Godny zaufania człowiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon, dla bezpieczenstwa mozesz umowic sie na sprzedaz przez allegro ;) albo odbierac osobiscie ;)

 

widzisz bedzie znowu auto zrobione i przy okazji bedziesz mial dodatkowy bajer z szybami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aleolka

Witam wszystkich!

Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, bo jestem nowa tutaj.

I jestem kobietą, więc dżentelmenów też to do czegoś zobowiązuje. :)

Jestem od niedawna posiadaczką Micry z 1997 roku, wersja (?) Magic. Właśnie w związku z tym Magic mam pytanie, czy to określenie na jakąś specjalną wersję (jaką, jakie jej cechy) czy po prostu ten typ tak ma i tyle... Widziałam też Micrę z napisem Miami, ale była raczej bardziej wypasiona niż moja. No i jestem w kropce i męczy mnie to po nocach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wersje wyposażenia. Magic to chyba taki praktycznie golas. Pewno masz poduchę powietrzną i lakierowane zderzaki tylko...

 

@mój poprzedni post. Chciałem powiedzieć że Micra Fan to porządny i niedrogi handlarz. Kupiłem komplet drzwi w pełni uzbrojonych z elektryką na szyby za 900zeta i jak dobrze pójdzie to nawet nie będę malować bo są w b. dobrym stanie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aleolka
To są wersje wyposażenia. Magic to chyba taki praktycznie golas. Pewno masz poduchę powietrzną i lakierowane zderzaki tylko...

 

1 Airbag, wspomaganie, ABS, immobiliser, centralny zamek... no i te lakierowane zderzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek78

...tez mam japońskiego maluch znaczy K10 1.2 manual 1991r. :D

w przyszłym roku wyprawie jej 18tke jak dożyjemy :diabel2: . Mam tylko maly problemik- przy poj. 1.2 potrafi w trasie połknąc nawe 6.5l benzynki :zly: a jeszcze w zeszle lato lykala ok. 5,5-5,7l/100km w trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko maly problemik- przy poj. 1.2 potrafi w trasie połknąc nawe 6.5l benzynki :zly: a jeszcze w zeszle lato lykala ok. 5,5-5,7l/100km w trasie...

to jeszcze nie jest problem :D mnie micrunia łykała 7,5 literka w cyklu mieszanym (LPG) to było super, teraz jak przesiadłem się do sunniacza, to problemem jest zejść poniżej 10L/100km także ciesz się i tak małym spalaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

hhmmmm z tego wnioskuje ze wszystkim 1.0 tyle pali... kupywalam auto ekonomiczne jednak pali tyle co sredniej wielkosci auto czyt. 2 razy wieksze od micry z silnikiem 1.4....

Mi srednio pali w miescie (rano zasuwam 120 bokiem miasta, po pracy 40km/h plus korki ) 7.5 litra.

raz spali wedlug wskazowki z 5-6 litrow innym razem wiecej :diabel:

ale zawsze po 100-200-300km mam 7.5 litra wedlug wskazowki...

 

moze inaczej ile robicie na jednym pelnym zbiorniku km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej ile robicie na jednym pelnym zbiorniku km?

 

rekord 625km, rekord ten negatywny 485km w obydwu u przypadkach właściwie juz zaczęło szarpać samochodem i koniec paliwa ale stacje były w pobliżu więc bez stresowo jeździłem bo czekało mnie co najwyżej 2km na piechotę z kanistrem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo rzadko tankuję do pełna, ale ostatnio wracając z majówki przejechałem 504.9 km. Można było troszkę więcej, ale wolałem nie ryzykować, bo rezerwa paliła się już od jakichś 30 km.

Mam też jakiś stary wpis 593km, ale było to na tyle dawno, że nie mam pewności, czy to był jeden pełny bak, czy może dodałem dwa mniejsze tankowania tego samego dnia...

A tak normalnie, to 50pln powinno wystarczyć na zrobienie 150-200 km (ze wskazaniem na 180). Zwykle tak właśnie tankuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edzia10
Moja łyka 10 litrów benzyny w mieście i jakoś z tym żyję :P

 

:zdziw: Tyle to paliszybkie auto mojego męża z dwulitrowym silnikiem, a powiem że nie jeździ on spokojnie :D

Moja pożeraczka paliwa zwykle w korkach spala średnio 6,5 l minimum było na trasie 5,5l, a maksimum jak sobie podusiłam 8,5 zimą średnio. Jak zatankuję około 13 litrów jeżdzę około 200- 220km. Bez zapalonej rezerwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Dziunior

no widać taki sam :D hyhy sluchajcie ma ktoś instrukcję do tej micry :) jeśli tak proszę o przesłanie w PDF'ie na grayfox@chello.pl

 

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

coyot no naprawdę bardzo ładnie :) Powiem Ci szczerze, że z Twojej Micry najbardziej podobają mi się felgi :D Ile bym dał żeby też takie go swojej wsadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot no naprawdę bardzo ładnie :) Powiem Ci szczerze, że z Twojej Micry najbardziej podobają mi się felgi :D Ile bym dał żeby też takie go swojej wsadzić

 

ale to sa zwykle dotz imola... szalu nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...