Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MisiuMyszka

Ja od czerwca 2005 mam swoją micre 1,2 LX 1990r 3D K10 Czerwona

Ma uchylne tylne szybki dzieloną kanape orginalne kołpaki NISSAN-a aktualnie na dzwiach ma płomienie CD Medion MP3 2XTwitery; 2 X Głośniki 150W; Końcówke mocy Boschmana 600W i tube 500W w edyci limitowanej Fast & Furios. :D

Oponki Dayton D-100 175*70*13.

Mam zamiar włożyc w nią jeszcze bardzo dużo funduszy i wysiłku tylko musze sprzedać moja Astre. :evil: Chciał bym założyć Alu 14 lub 15;gumy 195 i reszta w zależności alu; przyciemnić szybki do okoła; jakaś lotka; wlot ala evo na masce; zmiama grila; centrala z alarmem; progi; może dzwi i zapłon na pilota; bedlook;strobo;neony;w środku czerwone dodatki tekie jak koszulki dywaniki;może w przysłości dzwi ala lambo choć to chole.... drogi wydatek;obniżenie i usztywnienie. :-)))

 

[ Dodano: Wto 11 Kwi, 2006 17:39 ]

68foaydpii3f26h5.html a oto ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MÓj MiCrUsIk to K-11 silniczek 1.3 Kolor jak widac na zdjeciu,zderzaki w kolorze nadwozia,radyjko Panasonic MP3 w drzwiach glosniczki Sony dwudrozne i dwa basowe na pÓleczce do tego ABSiK welurowa tapicerka wspomaganie. To chyba wszystko....AcHa MiCrA RuLEzzzz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. To jest mój drugi nissanik. Wcześniej jeździłem Sunny, ale mi ukradli, a teraz kupiliśmy micre 1,3 slx 96r. Wyposażenie dość ciekawe: ABS, wspomaganie, elektryka, centralny, szyber, był jeszcze automat. Niestety padł i będzie manualna względy ekonomiczne. Radyjko zwykłe wazne że gra, nie przykładam do tego większej wagi. A jest biała i 5 drzwiowa. Pzdr. wszystkich szczęśliwych posiadaczy nissanków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

Witam!!!jestem Mariusek.troche pozno sie przedstawiam,bo juz zaliczylem drugie spotkanie.od poczatku maja jezdze Nissanem Micra K11 1.0 16V.jest to jedna z pierwszych K11 poniewaz urodziła sie w 92 roku.autko nie mam jakis dodatkowych bajerow typu elektryka itd.to mial byc smochod ekonomiczny.wszyscy mowia ze to fura dla kobiet,ale mi sie podoba i co najwazniejsze ze po miescie pali ok.6 ltr.jedyne czym moge sie pochwalic to bagaznik.mam tybe ktora mryga sobie ultra fioletem w rytm muzyki ;) fajny bajer,zwłaszcza jak jest ciemno. mam nadzieje ze w borkach przyognisku bede mogl otworzyc klape i bedzie kolorowo ;) pozdrawiam wszystkich posiadaczy Nissanów a w szczegolnosci Team Micra!!! p.s mam nadzieje ze w Borkach pokazemy ze jestesmy The Best!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej :P jak juz piszemy co mamy to ja tez napisze :)

wiec posiadam micre 1.2 k10 :) hmmm no autko jest caly czas robione :P

mianowicie doszly progi , felgi 15 cali i opony 195 na 55 (przód) i 205 na 55 (tyl), planuje zalozenie jakiegos odbajerowanego przedniego zderzaka jak i tylnego ale to z czasem. no nie wiem co by tu jeszcze pisać o Niej ... jak macie jakies pytania to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ars - 15" w k10 ?? i to przy 55 ? ja mam 13" przy 65 i z miejsca widać, ze już przy 14" dałoby się założyć góra 45... no chyba że jakimś cudem nadkola wykroiłeś... na szerokość też 195 wydaje się za dużo, bo przy 185 już opona przy maks. skręcie niemalże Ci "czyści" nadkole, a nakładka odpada, bo musiałbyś chyba bodykita do tego auta zamontować, bo "zwykłe" poszerzenie by nie wystarczyło... :P zżera mnie ciekawość coś musiał zrobić że Ci się udało takie gumy włożyć... (i po co, skoro autko wyczynowe to nie jest, a na 175 się ładnie drogi trzyma... i mniej pali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak narazie wyczynowe nie jest ale właśnie jak kupie sobie drugie to micra idzie do przeróbki i tylko bedzie na KJS :P ... a odnosnie kół to z tyłu było troche wycinane nadkole i wyciągane, i powaga koło się mieści, tylko że jak do auta wsiądzie 4-5 osób to jest mały problem bo czasem obciera koło o nadkole ... z przodu jest oka ... tylko troche musiałem mocniej umocować te plastikowe wkładki od środka nadkola... a chlapaki są zdjęte ... :) może jakoś umeszcze footke to bedzie wszystko widoczne :) a pozatym to miałem założyć 175 ale jakoś znaleźć nie moge :P jak macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To mój debiut na tym forum :)

Nazywam się Irek, dla znajomych Wanios.

Micra to K11, biała, chyba najuboższa wersja 1.0 (szyby na korby, lusterka na wajchy, bagażnik otwierany tylko z klucza), jednak dla mnie wystarcza. Rocznik 1996, na dziś 94 tys km (ale jaka jest prawda - kto to wieee)

Micra to mój pierwszy Nissan, choć nie pierwsze autko.

Pierwsze wrażenia - mam go od kilku dni - to zaskoczenie jak fajnym jest ten niepozorny samochodzik :)

 

Pozdrawiam Forum

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

Wanios!!!nie marudz.ja tez mam najubozsza wersje i jestem z niej zadowolony ;) zobacz jakie sa plusy tych silnikow!!!moja po trasie spalila mi 4.5 ltr.wiec mozemy byc dumni :)witam na forum i do zobaczenia na spocie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To mój debiut na tym forum :)

Nazywam się Irek, dla znajomych Wanios.

Micra to K11, biała, chyba najuboższa wersja 1.0 (szyby na korby, lusterka na wajchy, bagażnik otwierany tylko z klucza), jednak dla mnie wystarcza. Rocznik 1996, na dziś 94 tys km (ale jaka jest prawda - kto to wieee)

Micra to mój pierwszy Nissan, choć nie pierwsze autko.

Pierwsze wrażenia - mam go od kilku dni - to zaskoczenie jak fajnym jest ten niepozorny samochodzik :)

 

Pozdrawiam Forum

Wanios

 

Hejo Wanisz :mrgreen: ciesze sie ze wreszcie znalazles cos co bylo warte zakupu.

Niech Ci sie Micrus dobrze sprawuje i malo pali a Aero odpal czesciej niz w niedziele i swieta :wink: bo sie B18 obrazi :wink:

 

A forum gratuluje pozyskania niezlego fachowca samochodowego, bo wiedze to chlop ma ogromna :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="filipfm

Hejo Wanisz :mrgreen: ciesze sie ze wreszcie znalazles cos co bylo warte zakupu.

 

Witam!

Dzięki chłopcy za przyjęcie :)

Najbardziej podoba mi się to, że przejechałem 500km i nie muszę nerwowo szukać stacji benzynowej :) Wiem, skneruję trochę, ale dopadły mnie czasy, że muszę oszczędzać na paliwie. Choć spalanie jakie podaje 'mariusek' pewnie mnie nie spotka, ale jest to budujące :)

 

Zaskakuje mnie natomiast tylne zawieszenie - przy szybko przejeżdżamych długich łukach na nierównej nawierzchni autko mi myszkuje - cały czas muszę kierownicą "szukać kierunku" w którym powinienem jechać. Czytałem, że to cecha zawieszenia na belce z drążkiem Panharda, ale i tak mnie to zaskoczyło.

Też tak macie ? :o

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

prawde mowiac to zeczywiscie cos zauwazyłem,jakos dziwnie sie pokonuje zakrety,ale myslalem ze to dlatego ze w poprzednim samochodzie mialem "troszke" popsute zawieszenie i dopiero teraz sie przyzwyczjam do dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupilem wlasnie Micre K12 z salonu ma byc pod koniec czerwca i bedzie bez radia i glosnikow...

 

Mam pytanie czy wejda tam glosniki o wymiarach:

Średnica głośnika

16,5cm

 

Średnica otworu montażowego

15cm

 

Głębokość montażowa

5,3cm

 

i czy benda pasowac w przednie drzwi i tylne?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że tu nie ten temat ... ale szukam i nie wiem czy jest taki temat: odnośnie przekładki innego silnika do micry ... dzieki za pomoc :) auta jednak nie sprzedaje :)

 

dobra znalazlem już ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoją micrusią:

 

rocznik: 1993

poj. silnika: 1300 cm3

przebieg: 120000 km

typ silnika: 1.3i 16V

moc: 75 KM

kolor: czerwony

skrzynia biegów: ręczna

paliwo: benzyna

ilość drzwi: 5

 

Wyposażenie dodatkowe:

 

elektrycznie otwierane szyby z przodu

centralny zamek

ABS

wspomaganie kierownicy

regulacja kierownicy

niebieskie podświetlenie tablicy rozdz. (nidługo zmienie na czerwone) :D

 

Aha, i jeszcze zaponiałem o:

oponki: 155/70 R13 lato- Goodyear :D/ , zima- Firestone :D/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki moja żaba K12

 

fabrycznie nowa K12 3d visia+ 1.2 16v 80KM niebiski metallic

 

ze zmian

 

Felgi: Speedline Corse 2018 6,5x15"

Opony: BF Goodrich g-Force Profiler 195/50 R15

Klocki: EBC GreenSfuff

Radio: JVC mp3/wma

Głośniki: Phonocar/front + herz/rear (wszystkie 165cm 2 drozne)

Gałka: MOMO Racer

Wychowana na: Shell V-Power racing

 

 

zdjecia dla zainteresowanych osobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No to i ja sie pochwale moim maleństwem:

 

Micra K11

 

rocznik: 1995

poj. silnika: 1000 cm3

przebieg: 125000 km

typ silnika: 1.0i 16V

moc: 56 KM (???)

kolor: Niebiesko czarna

skrzynia biegów: ręczna

paliwo: benzyna

ilość drzwi: 5

 

09.jpg

 

Zmiany

 

polakierowana maska na czarno

przebudowana atrapa miedzy reflektorami

przedni zderzak z adaptacją od hondy civik 97

tytlny zderzak adaptacja z golfa 4 (w trakcie budowy)

boczne kierunki adaptacja z poloneza atu

diodowe zamienniki oswietlania rejestracji

diodowe postojówki

diodowe podswietlenie deski rodzielczej oraz konsoli srodkowej (kolor niebieski + czerwień)

diodowe podswietlenie dywaników, klamek, ramek wokół głośnikow z przodu oraz na połce, reflektorów przednich (wszytko w niebieskim)

diodowe oswiedlenie pod drzwiami właczajace sie po otwarciu drzwi

konsola srodkowa + elementy dzwigni zmiany biegów i recznego pokryte imitacją drewna

chromowana gałka zmiany biegów + nakładki na pedały + chromowane nakłądki na progi z wytłonieniem "nissan"

pokrywa silnika wylakierowana na kolor czerwony

przebudowany ugład dolotowy powietrza do filtra

no i Audio - Radio Sony X-plode , 2 głośniki 3 drożne (przednie drzwi) , 2 głośniki 2drożne (tylna półka), 4 tweetery ( przednie słupki oraz szczyt srodkowych słupków), tuba magnat w bagarzniku.

hmm jesli o czymś zapomnialem to dopisze ;P

jesli ktoś by sie zastanawiał to w tym aucie zostało zamontowane około 160 diód roznej wielkosci - w wiekszosci niebieskie) i wszytkie recznie - zanych oryginalnych zamiennikow

 

nowy dodatek:

usuniety katalizator-wtawiona rurka , usuniety oryginalnyh tłumik- wstawiony kródki końcowy tłumik przelotowy WM sport bass chromoniklowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pykanko a mianowcie czy ktos z okolic Jastrzębia zdroju wybiera się na zlot w Borkach bo samemu mi sie nie bardzo chce jechac a na 2 autka byloby raźniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w tym wątku (pewnie Moder przeniesie)... ale na marginesie ci odpisze że nie wiem jeszcze czy pojade na zlot bo mam doła finansowego ale mam pewien plan 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem tu nowy ale tez sie pochwale swoim bąkiem.

Micra 1.3 16V 97r. Elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, uchylne tylne szyby, elektr regulacja swiateł, centralny zamek, alu felgi nissan, wlew i klapa otwierane od srodka:) Chyba wszystko. Była kiedys poduszka ale po stłuczce juz nie załozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

a co myslicie o tym?? http://mariusek.fotosik.pl/albumy/31464.html wsadzilem felgi 15 cali na oponach 205 :D i mam zagadke,auto "troszke" wiecej pali musze pomyslec nad poszerzeniem i utwardzeniem zawieszenia,ale wyglada jak potwór ;)generalnie w dwie osoby jest ok ale jak sie posadzi kogos z tylu to zaczyna sie przycieranie na dziorach.piszcie co wy myslicie,zostawic je czy szukac dalej?? pozdrowionka w Micro-Maniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...