Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos podpowiedziec jak i gdzie najlepiej kupic rozporke na zawieszenie, jakies sprezyny obnizajace (ale nic extremalnego, tylko delikatnie) i jakies dobre i tanie alumki do tego cacka.
polecam sklep http://www.micrasport.com/ tam jest wszystko :) nawet rozpórki gorna i dolna

 

p.s. prezentuje sie calkiem ladnie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Fajny sklep. nie widzialem ze mozna takie czesci dokupic do Micry. Myslalem ze wiekszosc trzebaby adaptowac z innych samochodow. Ceny jak na Polske to oczywiscie kosmos (jak na moje warunki), ale od czego ma sie rodzinke w UK. Tylko jak zobaczylem koszty dostawy, to mnie zatkalo (od ok 170zl za przesylke do 1kg to kupa kasy. Ciekawy jestem czy jest jakas firma ktora importuje takie czesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewentualnie moznaby robic wspolne zakupy ale znajac zycie to kiepsko to widze... ja u nich bede zamawiac na pewno rozporki i drazek reakcyjny ... ale to po letnich wakacjach ;)

btw. patrzac na ceny to zestaw bilsteina maja tani przynajmniej tanszy jak koni sport w polsce [kwestia jeszcze przesylki - ile wazy komplet amorkow ze sprezynami :diabel: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach polskiej emigracji moze byc nawet nie trudno znalezc kogos kto akurat bedzie jechal z UK do PL i przy okazji by przywiozl pare czesci :). Moze moglby powstac taki watek na forum gdzie ludzie by sie zapisywali na konkretne rzeczy, wplacali na konto a wszystko przychodziloby razem. Moze udaloby sie wywalczyc jakas znizke dla klubowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davenam
Jak podnieśc moc w k11 1,0 najprosciej? <lol> jest o tym jakis temat na tym foru albo niech ktos cos podpowie :) pzdr

 

Najprosciej to wyjac 1.0 i wsadzic silniczek 1.3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od 3 tygodni jestem dumnym posiadaczem Micry k11 1.0 z manualną skrzynią biegów. Kolorek fioletowy ;). Cóż mogę powiedzieć więcej... samochód ma przejechane 112.000 km i jest wyprodukowany w grudniu 1998 roku. Autko fajne, zgrabne i myślę, że okaże się dobrym wyborem. Fotki wstawię jak tylko zrobię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość lidzia168

Hej witajcie, jestem nowa na waszym wspanialym forum. Jezdze niebieska micra 2004, wersja tekna ( klima, abs) i jestem nia zachwycona... niesttey niedlugo idzie na sprzedaz, ale zamieniam ja na... nissanka oczywiscie :-) pozdrawiam wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Micra jest w trakcie transormacji. Wymieniamy wszystkie plyny, czyscimy i udokonalamy, to co lata dokonaly z autkiem. 1.3 jest niesamowite. Wyrywa krzaczory z poboczy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to i ja sie pochwale :diabel: K11 1.0 16v 97r- po prostu taki maly czarny zapitalacz wersja WRC (Warcy Rycy Cescy) (czasami przesiadam sie ze swojej coupetki i pomykam zony micra)

 

 

 

 

8cf6b91da5c90386.jpg

f61cfca722167498.jpg

fe1f26bb9f1dfeb6.jpg

54dcae439e9e5b9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laweta przyjechal do nowej wlascicielki ;)

 

Autko posiada oryginalna instalacje radiowa z 6-cioma glosnikami, oryginalne alu, elektryczne szybki, centralny, poduszke i wspomaganie. Jeszcze dzisiaj dostalo piekny radio-odtwarzacz clariona. Wszystko zostalo wyczyszczone, poprawione (kilka rzeczy latalo, nie bylo dokrecone). Jutro rejestracja, ubezpieczenie i pelna wymiana filtrow z plynami ustrojowymi.

 

Jezdzi sie rewelacyjnie. Kopa ma niesamowitego. Jezdzilem tez 1.0 i nie ma porownania. Bardzo udane autko. Od 2 miesiecy polowalismy na niego. Innego nie bralismy pod uwage. Ta decyzja byla jak najbardziej sluszna. I chwala, ze trafilo nam sie 1.3 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latem sa ustalane na z miesiaca na miesiac - jak nie wypad na grilla po za miasto to parking przed norauto kolo M1 a zima w plazie na ostatnim poziomie no i przewaznie w 2--gi pt miesiaca ... a wiecej szczegolow w dziale spotkania :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odzywa. Zaaplikowalem jej wlasnymi rekoma nowy olej, wszystkie filtry, plyn ukladu chlodzenia + czyszczenie ukladu, nowe swiece + przewody wysokiego napiecia, wszystkie wycieraczki szyb, dywaniki gumowe. Teraz wymienie jeszcze olej w skrzyni i plyn hamulcowy. Dodatkowo w srodku cala ja wyczyscilismy - polecam pianki do komputerow! Aaa, i pedal sprzegla nie byl wyregulowany, podobnie linka, ktora miedzy innymi byla niedokrecona. W ukladzie dolotowym autko mialo nieszczelnosc przez puszczajaca opaske zaciskowa, ktora rowniez wymienilem. W niedlugiej przyszlosci zdiagnozuje tez stuki w zawieszeniu no i amory nie sa w najlepszej kondycji (czuc na dziurach). Poza tym autko cacy! Polubilem je odkad do niego wsiadlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok chłopcy :

oto ostanie zmiany swietlne w moije micrusi BLUE LED

zdjęcia z wczoraj wieczór na pokazie.

 

neo01.JPG

 

neo02.JPG

 

neo03.JPG

 

neo04.JPG

 

neo05.JPG

 

neo07.JPG

 

neo08.JPG

 

neo09.JPG

 

neo10.JPG

 

neo11.JPG

 

neo12.jpg

 

 

zmiany dodatkowe tak jak na ostatnim zdjęciu : cala tapicerka zmieniona na skórkę bezoiwo niebieską,

przy nogach pasazera widoczna centrala sterującą (impulsator) do stroboskopów policyjnych zamontowanych w przednich reflektorach

udio zmieniło sie o 2 zestawy 3 drożne (na zwrotnicach) w sumie gra tam 12 glosników :D

zapomniałbym dodac ze zdezak przedni został zmieniony o podkładke z przedniego zdezaka od sejcieniasa, maska dostała bedlukiu i centralny wlot tsunami :)

Serdeczne podziekowania dla Sonii za wykonanie zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tapicer jestem pod wrażeniem zmiany tapicerki- mnie by sie nie chciało tak bawić a jak już to za sporą kasę :diabel2: choć moje oko zauważyło jakieś fałdki na niebieskim materiale na dużym elemencie deski rozdzielczej :027: (i nie żebym się czepiał ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...