Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Micry nie mam ale problem podobny mam :D

Możesz zamienić opony na węższe np.195 lub usztywnić zawieszenie. Ja u siebie akurat podnosiłem tył bo siedział w porównaniu do przodu. Ale było mało, więc szlifiera w łapke i atak na ranty :twisted: . Skróciłem je o połowę szerokości jeszcze troszke będę musiał je obiciąć. Tylko zastanawia mnie jedno- czy bedę miał do czego przyczepić zakola :roll: ;) Na chwilę obecną przyciera tylko przy 4 osobach na dołkach. Zawieszenia nie chciałem usztywniać bo i tak jest twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek

kurcze, najchetniej bym je zostawil bez zadnych zmian,bo wyglada poprostu kosmicznie,jak bym zmienil opony to juz nie bedzie to,nawet o kilka milimetrow ;) z zawieszeniem to myslalem ,ale zeby je obnizyc.co do rantow,to nawet jak bym je przycial,to nic nie da,one "troszke" wystaja ;) jak sie nie rozmysle to w pierwszy piatek podjade na nich na spot,ale bedzie smiechu :) maly samochod na kolach od autobusu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem K10 1,2 z 91 roku. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym (jedynie blacharka do roboty). Kupiłem je z przebiegiem 100500 i z wypełnioną książką serwisową. Jest to super autko, którego osiągi mnie zadziwiają!!!! Słyszałem, że może polecieć nawet 150 km/h a moja rozpędziła się do...180 km/h oczywiście nie wiem jakie jest przekłamanie licznika (i oczywiscie z lekkiej górki) ale jest to pierwsze auto w którym się spotkałem z sytuacją, gdy wskaźnik prędkościomierza wypada za skalę :) Misrusia dostała teraz LPG i się troszeczkę zamuliła ale nadal jest wspaniałym, niezawodnym autkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

poniewaz jest to juz moi 100 post,dlatego chcialem zeby sie znajdowal w Micrze :grin: a zeby nie zmieniac tematu to powiem ze dalej smigam Micra 1.0 16 v i z dnia na dzien jestem z niej coraz bardziej zadowolony :) wczoraj nawet sprawdzalem jak sobie poradzi w mocno terenowych warunkach i wydaje mi sie ze wieksze samochody miały by powazne problemy.jest to maly samochodzik,dlatego jak juz nie moglem jechac ani w jedna ani w druga to go poprostu przenioslem ;) z okazji 100 postu ide wypucowac moja Micrunie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z okazji posiadania mojej k10 od roku (ponad), oprócz sprawienia jej nowego końcowego tłumika dołożyłem sprężyny Platimexa -35mm, , oponki 165/70 i alumki Dotza 5,5" :D

 

Ps. Fotki niedługo

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim,

 

wlasnie stalem sie posiadaczem K12,

wersja Tekna, silnik 1.4,

3-drzwiowa,

kolor jasny niebieski,

 

jak narazie jestem zadowolony i ciesze sie ze ostatecznie moj wybor padl na Nissana,

wczesniej mialem okazje jezdzic K11 z automatem i Primera.

 

pzdr

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich klubowiczów. Już od roku jestem szczęśliwym posiadaczem modelu K11 1.3 w wersji SLX. W standardzie jest wspomaganie kierownicy, ABS, centralny zamek, elektryczne szyby i szyberdach WEBASTO. Autko super - zbiera sie jak żadne inne a przy polonezie moich rodzicieli jest rakietą :grin: . Jestem z niego bardzo zadowolony z poważniejszych rzeczy po kupnie była wymiana tłumika od 2 katalizatora w dół, wymiana przegubów, naprawa podnośnika szyb i wymiana tylnego łożyska - co finansowo odczułem najdotkliwiej :cry: . Naprawy staram się robić sam, a forum już nie raz mi pomogło. Obecnie mam najechane 163 k km.

 

Pozdrawiam

 

Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nissanmaniaków. Wlasnie stalem sie posiadaczem Mikry K11 1,3 Super S :) i jedno co moge powiedziec to ze nie zamienil bym tego autka na zadne inne :)))

Prośba: jestem nowy w klubie i na forum... powiedzcie mi gdzie i kiedy odbywają sie jakieś zlociki nissanmaniakow (jestem z Łodzi).

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo ! dolaczam do grona dumnych posiadaczy Micry K11 1,3 [kolorek grafitowy-metalic] :):):) wlasnie dzisiaj go zakupilem .... a jak doprowadze do stanu "na blysk" to wrzuce jakies fotki :))

 

i pytanie przy okazji... jest tu moze ktos z okolic Rataj ??? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie stałem się posiadaczem śliczniutkiej micry k10 :) Autko z silnikiem 1.2, skrzynia manual, zostało tydzień temu przywiezione z niemiec, blacharka stan b.dobry, wyposażenie...??? no raczej nic puściutkie, ale popracujemy nad tym :smile: Mam nadzieje że wszystko będzie ok i nie będę musiał narzekać na mojego nissanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ma ktos zdjecia micry k12 z ciemnymi szybami ? chcialbym zobaczyc jak wyglady bo powoli sie przymeirzam do sciemnienia ale neiwiem czy bedzie pasowalo .. .. takie male i ciemne szyby ! :twisted: :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, od dwoch miesiecy jestem uzytkownikiem Micry K11 z 1994r. W to autko zostalem wrobiony bo mialo byc dla mamy a gdybym sciagal dla siebie to wzialbym co innego ale teraz jedynie co bym robil to szukal mlodszej micry z lepszym wypasem no i moze kolorem :grin:

 

1.3 16V, abs, poducha, wpsomaganie, regulacja swiatel, uchylane boczne szyby, asymetrycznie skladana kanapa Ogolnie to jest jakas wersja EASY z kolorowymi wstawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel_1980

Czesc wam tez kupiłem sobie Micre przypadkiem ale mi sie spodobała.

To sa zdjecia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44fec99bc71be608.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f771dc4f985213b.html

1996 rok 1.3 16v abs poducha centralny wspomaganie uchylne tylne szyby zawieszenie sportowe immobiliser wydech no i te pachy ale nie dlugo ich nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Bednarz

Witam miłośników Nissana Micry!!!

Użytkuje Micre z 1995 roku, silnik 1.0 16V, ABS, w wyposażeniu regulacja świateł i kolumny kierownicy, uchlne tylne szybki, asymetrycznie dzielona kanapa, kolorowa tapicerka. Samochodzik sprowadzony z Niemiec w 1998. Do tej pory sprawuje się wyśmienicie. Przebieg 175 000, wymiana tylko progów ze względu na rdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich

tez się pochwalę, a co tam ;o)

 

Micra K11

 

rocznik: 2000

poj. silnika:998 cm3

przebieg: 40 000 km

kolor: turkusowy metalic

skrzynia biegów: ręczna

paliwo: benzyna

ilość drzwi: 3

klimatyzacja

4 poduszki powietrzne (ale nie działają bo 1 brak ;o))

ABS

regulacja świateł i kolumny kierownicy

 

sprowadzona z Niemiec.

Za miesiąc minie roczek jak ją mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu krytycznych głosów na forum kupiłem Żonie k12 z 2003 roku.

Wcześniej przejechało 42 tys. km w Warszawie. Silnik 1,2 80 KM. Niebieski kolor "banieczki". Manualna klima i elektryczne szybki. Plastiki w sympatycznym francuskim standardzie. Zawieszenie dość miękkie, ale dobrze amortyzujące. Poprzedniczka zapewniła 4 świetne głośniczki sony. Klasyczny temat stacyjki i klapy bagażnika załatwiony 2 lata temu. Przyjechałem nim do 3miasta. W trasie sprawował się nadspodziewanie dobrze. Przy mojej bardzo nieekonomicznej jeździe (średnio 95 km/h) spalił 7,5 l/100 km. Dynamiczny przy wyprzedzaniu zaczynającym się od 110km/h. O kupnie zadecydowała cena i to, że opisywane przez Was- użytkowników usterki zamykaja sie w katalog 5-7 tematów, z którymi trzeba się liczyć i które w dobrym (czytaj: nie autoryzowanym) serwisie pochłoną max. 2 tys. zł przy pesymistycznej opcji, że wszystkie sie mi przydarzą:> Dobrego efektu dopełnia regresywne wspomaganie i hydrauliczne sprzęgło. Aż żałuję, że to nie ja będę nim jeździć :) Życzcie mi (nam) szczęścia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu krytycznych głosów na forum kupiłem Żonie k12 z 2003 roku.

Wcześniej przejechało 42 tys. km w Warszawie. Silnik 1,2 80 KM. Niebieski kolor "banieczki". Manualna klima i elektryczne szybki. Plastiki w sympatycznym francuskim standardzie. Zawieszenie dość miękkie, ale dobrze amortyzujące. Poprzedniczka zapewniła 4 świetne głośniczki sony. Klasyczny temat stacyjki i klapy bagażnika załatwiony 2 lata temu. Przyjechałem nim do 3miasta. W trasie sprawował się nadspodziewanie dobrze. Przy mojej bardzo nieekonomicznej jeździe (średnio 95 km/h) spalił 7,5 l/100 km. Dynamiczny przy wyprzedzaniu zaczynającym się od 110km/h. O kupnie zadecydowała cena i to, że opisywane przez Was- użytkowników usterki zamykaja sie w katalog 5-7 tematów, z którymi trzeba się liczyć i które w dobrym (czytaj: nie autoryzowanym) serwisie pochłoną max. 2 tys. zł przy pesymistycznej opcji, że wszystkie sie mi przydarzą:> Dobrego efektu dopełnia regresywne wspomaganie i hydrauliczne sprzęgło. Aż żałuję, że to nie ja będę nim jeździć :) Życzcie mi (nam) szczęścia! :)

 

gratuluje :D

 

mam ten sam kolor 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...