Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek1987.

a wiec kupilem sobie nissana micre sprowadzona z niemiec . Jezdzila nim kobieta i to jeszcze zamozna byla 1 wlascicielka miala tez drugie autko wiec micra ma maly przebieg 91 tys km jak na swoj rok 1994. to jest chyba k11 czy cos takiego niewiem bo nieznam sie dobrze bo kupilem ja w piatek ;) ma slinik 1.0 czerwony kolor. A i zajeb..tego kopa. to chyba tyle w razie pytan to walcie smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Dla przypomnienia - jestem Dawid, urodzilem sie i mieszkam w Poznaniu.

Nissan Micra to nie jest moj pierwszy samochod (wczesniej mialem Seicento i Nissana 200sx). W autach uznaje tylko kolor czarny lub srebrny (prosze sie tu nie bulwersowac - to moje prywatne zdanie :P )

 

Oto kilka zdjec mojego malego autka kupionego okolo roku temu...

 

Specyfikacja:

model K11

rocznik 1998

silnik 1.3 DOHC 16v

3 drzwiowy

czarny :)

el. szyby

centralny zamek

skorzana kierownica

halogeny

 

Modyfikacje:

- wyspawany standardowy tlumik i zamontowany NSR Ulter

- wywalone oryginalne fotele przednie i zamontowane skorzane, sportowe fotele z Fiata Coupe

- zmieniony grill na Kamei-style wlasnej roboty + zaczek Kamei

- zalozona rozpórka przednia, górna

- zmienione kola na alu 15'' BORBET (kolor grafitowy) + oponki Marshal Racer 195/45/15

- zalozone glosniki Sony Xplod na tylnej półce + Kenwoody w drzwiach + radio JVC mp3

- zalozone atrapy wlotow powietrza na masce

- zmieniona galka zmiany biegow na skorzaną

 

SP_A0011.jpg

SP_A0012.jpg

SP_A0013.jpg

SP_A0014.jpg

SP_A0015.jpg

SP_A0016.jpg

SP_A0017.jpg

SP_A0018.jpg

SP_A0019.jpg

SP_A0020.jpg

SP_A0021.jpg

 

-> KROTKI FILMIK <-

 

W najblizszych planach mam zamiar zamontowac tylny spojlerek i przyciemnic szyby.

Chcialem tez zalozyc uklad dolotowy i filtr stozkowy, ale nie moge nikogo znalezc kto by mi to zrobil :P

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole jest ladna :) i te fotele .... :diabel2:

 

hehe :)

z fotelami to przypadek, bo znalazlem na allegro kolesia co wymienial u siebie we Fiatcie Coupe a te sprzedawal naprawde tanio.

podjechalem do niego i pozyczylem 1 fotel do przymiarki, blacharz powiedzial ze wejdzie, no to wzilem oba i dalem do przerobienia :)

sa o wiele wiele wiele wygodniejsze, lepiej trzymaja no i skora :)

ale w zime sa duzo zimniejsze a w lecie duzo gorętsze :P (to z minusów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa o wiele wiele wiele wygodniejsze, lepiej trzymaja no i skora

 

standardowe fotele w micrusie sa strasznie niewygodne ... szczegolnie na dluzsze siedzenie ... a trzymania bocznego to one nigdy nie widzialy ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od soboty moja narzeczona śmiga K11 z 1996 r. Poj. 1,0 16V, 100 kkm przebiegu, salonowa, 3 drzwiowa, zielony metalik, AA, CZ, immobilaiser, radyjko Philipsa z CD. Pali 7 l/100 km po mieście, dobrze przyspiesza (dużo lepiej niż moja CC 1,0 12V). Denerwuje mnie tylko, że d*pa strasznie skacze na dziurach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nasze k10 siątki GGGGGGóóóóóóóóóóRRRRąąąąąąąąąąą :D:D:D:D:D:D:D:D JA MAM TYLKO ZWYKłA K10 BEZ bajerów ale jest zajeb**** i nie do zaje**** :diabel2: :diabel2: PYZYDYRY DLA WSZYSTKICH MANIAKóW K10 :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micra K10 1.2 3 drzwiowa.

Kolor..wisniowy.

Wyposażenie....uchylane tylne okna i szyberdach! :D

Przelot 294 tysiące :) podobno oryginalny :D

Mechanicznie ok ale niestety blacha pozostawia miejscami troche wiele do życzenia...

A ..roczniki 1989 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
davenam myślę że powinieneś sie zjawić na zlocie w Poznaniu, Byś miał o czym gadać z kolegami Coyotem i Elektrykiem :)

 

No tylko jakos nie moga sie dogadac i odwlekaja go w terminie zamiast zrobic teraz w dlugi weekend :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kocurek

moja micra miała 130 tys jak kupiłem, w 6 m-cy zrobiłem 12 tys no i zaczęły się małe problemy z efektem "żabki" ,wersja jap/anglia, z wyposażenia mam:

el. szyby, centr.zamek, klima, uchylne szyby z tyłu, halogeny,cd/mp3 jvc +pioneer 90W tył., przód oryg + tweeters sony 100W,obrotomierz,

przy tym roczniku i przebiegu zaskoczyło mnie parę rzeczy

większośc oryginalnych części (wyieniłem tłumik, bo grzechotał po piąstce) ale dziur nie miał, kompletny brak rdzy (fakt że klimat inny), świetna elastyka i dynamika silnika (160 i chce jeszcze) no i ten olej... 7 tys a on dalej żółty i nie brakuje ani milimetra (15W40), na cylindrach wychodzi równo po 10 bar na każdy

z ciekawostek powiem, że można wstawić 17" na niskim profilu (195/45), wymagana ingerencja w osłony błotników, lub dystanse, afekt jak w avatarze (prawie MC :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img69.imageshack.u...foto0081an0.jpg

od razu mówię że nie jeździłem na tym, bo rozstaw był od forda, więc nie wiem jak na takie kółko (na oko 10kg) zareagują przeguby, półośki itp, sprawdzałem tylko skręt kół i nie jest tak źle

 

ehhh ... fajnie :D ... ja gadalem z ziomkiem od opon to mi tez mowil ze wejda 17 ale juz na profilu 40 i wtedy to chyba juz zostaje kapec >200 szerokosci ... a 16 195/45 powinny na luzie ... nie no ... prezentuje sie na fotce za***iscie :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kocurek

ano fakt, micrus robi się masywniejszy i sporo wyższy, robi wrażenie 4x4, szkoda że otwory inne bo już bym na nich jeździł :/ (klient zostawił jak zmieniał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macmal

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Micry rocznik 1993 1.0, przejechane 108 tys km (chyba kręcony), autko kompletnie golutkie ( bez wspomagania, bez elektryki, jedynie regulacja swiateł ), może i dobrze bo nie ma się co psuć :). W najbliższej przyszłosci planuję zainstalowanie centralnego zamka ( może ktoś mni poleci jakiś dobry niedrogi mechanizm), na dalsza przyszłość odłożę elektryczne szyby... Ostatnio testowałem jej spalanie, wyszło 7,5/100 km głównie miasto w ogromnych korkach. Na autostradzie poszła 140 km/h. Ogólnie bardzo fajne autko zwłaszcza na miasto.

 

Witam wszystkich na Forum... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wrob3l3k

Witam,

od tygodnia posiadam Nissana Micre K10 '92 , czarny metalik (z fabrycznymi naklejkami podobna takie wychodzily na export), skrzynia 5 biegowa manualna, silniczek 1.2, instalacja gazowa (lovato), przebieg 199tys ale chodzi jak zyleta :) , ponadto nie ma za bogatego wyposazenia ale jest to wersja TOPIC czy panoramiczny skorzany aitomatycznie skladany dach jest to najwikszy atut autka, (mam nadzieje ze lato bedzie dosyc garace :))

Pozdrawiam, wrob3l3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek

Od stycznia jestem właścicielem Nissana Micra 1.0 '97r 5d w wersji Hollywood. Na wyposażeniu mojej micry znajdują się:

 

- imobilaizer

- alarm

- blokada skrzyni biegów

- oryginalne alufelgi nissan 13"

- spojler nad tylną szybką

- radiomagnetofon z CD/MP3 Pioneer DEH-3900MP

- CB RADIO COBRA 19 DX IV

 

W niedalekiej przyszłości planuję jeszcze założyć centralny zamek i może delikatnie przyciemnić szybki. Poniżej link pod którym możecie podziwiać moją lalke.

 

http://www.micra.jpg.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz87

Nissan Micra K11 1997r 1,0 16v . Praktycznie zero bayerow :) odrazu po zakupie odciecie lewarka zmiany biegów , new gałka , new pedała (alu bez poslizgowe) pozatym żadnych technicznych przerobek :) w planach gdy autko "ja" dostane jako swoje jest przerobka pod kj-esy i tego typu rozrywki :)

 

Moim zdaniem samochud ten to RAKIETA :) o czym świadczą wyniki ktore przeprowadziłem i udokumentowałem telefonikiem na video :)

 

a więc: pierwsze pruby były juz zadawalające bo setka ukazywała sie po nie spełna 14s

jednakze dobre wyczucie samochodu i perfekty sprawiły , że autko robi 100km/h w 11,2s oczywiscie wszystkie pruby były przeprowadzane w 2 osoby :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz87

Jestem z okolic płocka :) z miłą checią sam bym sie sprawdził przy profesjionalnym pomiaże :) fakt ze ćwiartka mnie tak nie kreci jak jazda bokiem , ale czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz trzeci tydzien jestem posiadaczem tego auta. Co prawda to nie byl do konca moj wybor bo polowalem na Honde Civic, ale z racji tego ze za ta kase co mialem to nic znalezc nie mozna bylo i trafil sie jakos Micrusek. Silniczek 1.0 ale zwawy, z wyposazenia to tylko wspomaganie i oryginalne radio NISSAN z ktorym narazie mam male problemy bo cos nie za bardzo chce dobrze fale lapac, ale walczymy. Klubowiczem jestem od niedawna ale juz zbieram profity, m.in. zakupilem komplet sprzegla w sklepie ze znizka. Auto tak mi sie spodobalo ze planuje jego przebudowe. Oczywiscie chcialbym sporo zmienic i ulepszyc ale ograniczone fundusze studza moj zapal. Narazie mysle o poprawienie prowadzenia malym kosztem, dlatego jesli ktos gdzie dobrze zajma sie moim autkiem (Siedlce - mazowieckie, i okolice) to niech da znac. Narazie ASO nie jest zbyt drogie i do tej pory udaje im sie auta nie zepsuc.

Moze mi ktos podpowiedziec jak i gdzie najlepiej kupic rozporke na zawieszenie, jakies sprezyny obnizajace (ale nic extremalnego, tylko delikatnie) i jakies dobre i tanie alumki do tego cacka.

 

A tutaj macie fotki mojej Micry: Micra LCD

 

Pozdro dla wszystkich fanow Micry i Nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...