Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@chybaty

 

Mi 2.0 dci 4x4 w automacie pali 7.2 przy ok 90kmh a jak jechalem szybciej to 8 ale sprawdzone narazie na dystansie 300km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chybaty

 

Mi 2.0 dci 4x4 w automacie pali 7.2 przy ok 90kmh a jak jechalem szybciej to 8 ale sprawdzone narazie na dystansie 300km :)

Sporo.. mi 1.5 dci przy 90km/h  4.5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo.. mi 1.5 dci przy 90km/h  4.5...

Tez masz wersje +2, automat i naped 4x4? Wiem ze 1.5 dci pali malo ale to zupelnie inna wersja auta jak robisz duzo kilometrow to ten silnik ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zawracam Wam głowę bo potrzebuję rady użytkowników QQ.

Muszę kupić drugie auto (jest jeden służbowy - Octavia). Brałem pod uwagę samochody klasy compact w wieku 3 max 4 lata (Mazda 3, Focus, ...).

Jakieś 3 tygodnie temu zgłosił się do mnie znajomy z informacją, że jego ojciec sprzedaje QQ.

Jest to QQ +2 z 2008 roku. Wersja jest najbogatsza jaką oferowano wtedy (2.0 dci, automat, 4x4, skóra, navi, kamera cofania, ...). 

Autko ma teraz przejechane ok. 37500 km (w pełni udokumentowane - był to również drugi samochód w rodzinie) i było przez cały czas serwisowane w autoryzowanym serwisie oraz garażowane.

Z wyglądu autko jest w stanie lepszym niż bardzo dobry.

Nie wiem jak sprawują się te samochody - chodzi o trwałość silnika, skrzyni automatycznej, elektroniki. Chciał bym trochę nim pojeździć - 4-5 lat.

Boję się też trochę tego wieku - 8 lat.

Za auto chcą poniżej 40000 PLN.

 

Będę BARDZO wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez kasperp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zawracam Wam głowę bo potrzebuję rady użytkowników QQ.

Muszę kupić drugie auto (jest jeden służbowy - Octavia). Brałem pod uwagę samochody klasy compact w wieku 3 max 4 lata (Mazda 3, Focus, ...).

Jakieś 3 tygodnie temu zgłosił się do mnie znajomy z informacją, że jego ojciec sprzedaje QQ.

Jest to QQ +2 z 2008 roku. Wersja jest najbogatsza jaką oferowano wtedy (2.0 dci, automat, 4x4, skóra, navi, kamera cofania, ...). 

Autko ma teraz przejechane ok. 37500 km (w pełni udokumentowane - był to również drugi samochód w rodzinie) i było przez cały czas serwisowane w autoryzowanym serwisie oraz garażowane.

Z wyglądu autko jest w stanie lepszym niż bardzo dobry.

Nie wiem jak sprawują się te samochody - chodzi o trwałość silnika, skrzyni automatycznej, elektroniki. Chciał bym trochę nim pojeździć - 4-5 lat.

Boję się też trochę tego wieku - 8 lat.

Za auto chcą poniżej 40000 PLN.

 

Będę BARDZO wdzięczny za pomoc.

Fajna wersja, mały przebieg ale osobiście bym za 8 letnie auto z tej półki nie dał 40tys  :-) 

 

Spójrz też na spód, bo ja w 3.5 letnim mam już troszke korozji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się dokładniej wypytał o sposób użytkowania. Niski przebieg w "drugim" aucie w rodzinie sugeruje raczej kręcenie się wokół przysłowiowego komina, a to może oznaczać częste niedogrzanie silnika. Z tego co mi wiadomo może mieć to niekorzystny wpływ zarówno dla silnika jak i skrzyni automatycznej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie auto było używane do jazdy w mieście i okazjonalnie (ok. raz na miesiąc) w trasę ok. 150-200 km.

Auto miało przegląd w serwisie około miesiąc temu i jedynie klocki hamulcowe są do wymiany za ok. 5000 - 10000 km.

Cena jeszcze nie jest uzgodniona i wiem, że poniżej 40000 PLN.

Miałem zamiar zaoferować ok. 37000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż dostąpiłem zaszczytu awansu a co za tym idzie dostanę auto firmowe, na dniach będę sprzedawał swojego QQ+2. Póki co ogłoszenia nie wystawiam, ale dla zainteresowanych więcej informacji w temacie Sprzedam Qashqai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy ale forum przegladam od dawna, szukam nastepcy swojej Mazdy 626 ktora mam juz 5 lat i zlego slowa nie moge powiedziec i wybor padl na QQ Dci,dlaczego-zonie sie podoba a mnie przekonuje japonska motoryzacja i niezawodnoosc,

Poszukuje rocznika 2008-9 silnik 2,0 Dci, manual, byle nie biala, z wyposazenia zalezy mi na tempomacie najbardziej ale jak nie bedzie to tez bedzie dobrze, budzet to 35tys,

Czy w tej kwocie jest mozliwosc znalezienia czegos wartego uwagi?

autko planuje kupic w maju stad pytanie moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze kwota odpowiednia aby poszukac czegoś dobrego . Natomiast co do "japonczyka" , Qashqai ma wiecej wspolnego z francuzem jesli chodzi o technikę, no moze marka jedynie sugeruje co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ma duzo wspolnego z Renault jednak nissan nalezy do renault ale nadal to japonczyk, a moj japonczyk daje obraz tego ze najlepsze samochody i praktycznie bezawaryjne  robia japonczyki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Potrzebuję porady w temacie Qashqai'a +2 z 2008 (2.0 diesel, automat, 4x4). Ponieważ planuję zakup takowego chciałbym porady na co powinienem zwrócić uwagę sprawdzając samochód. Jakie są newralgiczne punkty tego modelu?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem zainteresowany kupnem Qashqai'a i znalazłem taką ofertę http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-ID6ymrSb.html . Wydaje mi się, że jest to całkiem ciekawa propozycja ale zastanawia mnie trochę ta cena. Wersja wyposażenia oraz nie tak duży przebieg sugerowałyby kwotę raczej powyżej 30 tys niż poniżej (mówię tak na podstawie innych ofert). Czy przesadzam czy  raczej coś jest z autem nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z Belgii a do tego na zamówienie i do sprowadzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma napędu 4x4 po drugie przebiegu nie sprawdzisz bo nie jest prowadzona baza danych w nisanie tylko sprawdzisz w tym serwisie gdzie był serwisowany czyli w Belgii pozdrawiam

Po pierwsze niem napędu 4x4 po drugie przebiegu nie sprawdzisz bo nie jest prowadzona baza danych w nisanie tylko sprawdzisz w tym serwisie gdzie był serwisowany czyli w Belgii pozdrawiam

Edytowane przez kasjan110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jareckii

Witam zawsze marzyłem o qq i w końcu moze uda się go zakupić . Będzie to samochód używany max 27.000 zł i tu moje pytanie .Przebiegi przy takiej cenie sa w granicach 200.000 km czy warto się w takie coś pchać czy zbierać jeszcze rok i kupić coś z mniejszym przebiegiem . A dokładnie myslałem nad tym ogłoszeniem

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-mmcars-zabrze-ID6ymIF9.html

Edytowane przez Jareckii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawsze marzyłem o qq i w końcu moze uda się go zakupić . Będzie to samochód używany max 27.000 zł i tu moje pytanie .Przebiegi przy takiej cenie sa w granicach 200.000 km czy warto się w takie coś pchać czy zbierać jeszcze rok i kupić coś z mniejszym przebiegiem . A dokładnie myslałem nad tym ogłoszeniem

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-mmcars-zabrze-ID6ymIF9.html

Pewnie sporo osób na forum Ci powie że tak wcale nie jest, ale ja bym się tam trochę bał brać auto z dużym przebiegiem, nie małym wiekiem i silnikiem 1.5 dCi. 

 

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,14820490,1-5-dci-grupa-renault,,3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto się w takie coś pchać czy zbierać jeszcze rok i kupić coś z mniejszym przebiegiem . A dokładnie myslałem nad tym ogłoszeniem

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-mmcars-zabrze-ID6ymIF9.html

IMO warto, tym bardziej jesli nic Cie nie pili do sprzedazy dotychczasowego auta ale to jest moje zdanie a kto inny moze miec odmienne

ten z ogloszenia wyglada w miare przyzwoicie, przebieg ok. 13 000 km rocznie jak na Polskie warunki nie jest taki zly dla diesla, sam przebieg powinien byc udokumentowany i jego historia serwisowa o ile auto bylo do konca serwisowane a nie tylko w okresie gwarancji, pewnie poprzedni wlasciciel zostawil je w rozliczeniu za nowe auto

uwazam ze kupno auta second hand od autoryzowanego dealera jest pomyslem lepszym niz od szemranego komisu ktorych nie brakuje

gambiting napisal o ulomnosci silnika 1,5 DCi ale to tylko czesc prawdy ktora jest taka ze te silniki po 2006 r zostaly poprawione, (awaryjna byla pompa wysokiego cisnienia ktorej zlej jakosci materialy doprowadzaly do scierania lozyska a opilki uszkadzaly uklad wtryskowy), zamiast awaryjnych wtryskiwaczy Delphi zostal zastosowany system Siemensa a wady materialowe lozysk wyeliminowane,  dlatego jesli silnik byl odpowiednio eksploatowany i sewisowany nie powinien przysparzac klopotu

silniki 1,5 DCi o roznych mocach mogly sie roznic osprzetem takim jak kolo dwumasowe, DPF, turbina ze zmienna lub stala geometria - musisz dopytac

 

pozdrawiam

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem na kupnie QQ 2.0 ben i mam jedną wątpliwość, otóż posiada on skrzynie CTV i przebieg 160tyś. Jak jest z trwałością tych skrzyń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę o oddanie głosu na moje zdjęcie nr1 w konkursie majowym jedynej Qashqai w walce o pierwsze miejsce, jeśli zdjęcie się podoba Bardzo proszę o głos dziękuję Pozdrawiam.

Koledzy liczy sie kazdy głos!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO warto, tym bardziej jesli nic Cie nie pili do sprzedazy dotychczasowego auta ale to jest moje zdanie a kto inny moze miec odmienne

ten z ogloszenia wyglada w miare przyzwoicie, przebieg ok. 13 000 km rocznie jak na Polskie warunki nie jest taki zly dla diesla, sam przebieg powinien byc udokumentowany i jego historia serwisowa o ile auto bylo do konca serwisowane a nie tylko w okresie gwarancji, pewnie poprzedni wlasciciel zostawil je w rozliczeniu za nowe auto

uwazam ze kupno auta second hand od autoryzowanego dealera jest pomyslem lepszym niz od szemranego komisu ktorych nie brakuje

gambiting napisal o ulomnosci silnika 1,5 DCi ale to tylko czesc prawdy ktora jest taka ze te silniki po 2006 r zostaly poprawione, (awaryjna byla pompa wysokiego cisnienia ktorej zlej jakosci materialy doprowadzaly do scierania lozyska a opilki uszkadzaly uklad wtryskowy), zamiast awaryjnych wtryskiwaczy Delphi zostal zastosowany system Siemensa a wady materialowe lozysk wyeliminowane,  dlatego jesli silnik byl odpowiednio eksploatowany i sewisowany nie powinien przysparzac klopotu

silniki 1,5 DCi o roznych mocach mogly sie roznic osprzetem takim jak kolo dwumasowe, DPF, turbina ze zmienna lub stala geometria - musisz dopytac

 

pozdrawiam

 

Nie zgodze sie z ta wypowiedzia.

Pojechalem ogldac qq do katowic czyli 300 km w jedna strone na autoryzowany salon nissana i co sie okazalo...na zdjeciach super woz nie wiem dlaczego nikt go wczesniej nie kupil a po przyjezdzie na miejsce okazuje sie ze grat jak sie widzi... skora porysowana wewnatrz optarta a na zdjeciach i opisie brak !

Na dodatek zaslepka od spryskiwacza reflektora przedniego po uruchomieniu odpada...-porazka jak diabli i to na salonie !

 

A po drodze z ogloszenia na komisie bardzo fajne autko ktorym juz jezdzimy 3 lata i niespelna 60 tys zrobione i to na gazie i co powiecie.. ?? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, często gęsto w salonach nawet nie wiedzą co sprzedają i nie sprawdzają tych samochodów - byle by wziąść w rozliczenie. Oczywiście nie bronię komisów bo oszustów i naciągaczy nie brakuje, ale to nie oznacza że nie da się kupić dobrego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...