Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie okazalo...na zdjeciach super woz nie wiem dlaczego nikt go wczesniej nie kupil a po przyjezdzie na miejsce okazuje sie ze grat jak sie widzi... skora porysowana wewnatrz optarta a na zdjeciach i opisie brak !

szanuje Twoje zdanie ale widocznie nasze doswiadczenia sa inne

zanim pojechalem w 'delegacje' po auto, prosilem sprzedawce (z salonu) o dodatkowe zdjecia a nawet zmierzenie glebokosci bieznika opon, nie bylo problemu

na miejscu umozliwiono mi inspekcje auta na podnosniku oraz pozyczono miernik grubosci lakieru bo w zamieszaniu moj zostal w innym aucie

umozliwiono jazde po wybranej przezemnie nawierzchni do ktorej trzeba bylo dojechac

w komisach i u handlarzy spotykalem najczesciej wygadanych, wszystkowiedzacych gburow, ktorzy wykazane braki kwitowali agresja

dodatkowo trzeba bylo pytac o kazdy drobiazg od galki zmiany biegow, poprzez kolo zapasowe, skonczywszy na zdemontowanym haku holowniczym ktore obecne na fotkach, dematerializowaly sie w realu

 

nie bronię komisów bo oszustów i naciągaczy nie brakuje, ale to nie oznacza że nie da się kupić dobrego auta.

nie neguje, ja nie mialem szczescia

jesli sie nie myle to nie jestem na tym forum odosobniony w swojej opinii, ktora mowi ze od handlarzy aut nie kupuje

... zreszta kazdy wie najlepiej sam jak ma dysponowac swoja gotowka : )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem na kupnie QQ 2.0 ben i mam jedną wątpliwość, otóż posiada on skrzynie CTV i przebieg 160tyś. Jak jest z trwałością tych skrzyń?

 Ponawiam pytanie ? czy nikt nie jeździ z CVT? Jakie macie przebiegi? czy skrzynie nie sprawiają problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników,jestem swiezakiem i od razu mam takie pytanie o prosbe w spojrzeniu na togo oto QQOgłoszenie: Nissan Qashqai+2 jak nowy,7-osobowy ... Z gory dziekuje.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-jak-nowy-7-osobowy-4xkamery-ID6ykpbN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji, że auto bezwypadkowe, w innych ogłoszeniach tego użytkownika są opisane auta bezwypadkowe, czyli ten był bity. Tył nie wygląda na porządnie spasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...chodzi o te szpary na łączeniu klapy z blotnikami??a co myślicie o tym przebiegu?i czy istnieje jakakolwiek możliwość sprawdzenia tego auta w serwisie bo podobno nie ma wspolnej bazy europejskiej dla nissana? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś poruszał ten temat, ale napiszę. Kupując używany QQ zwróćcie uwagę czy posiada kody do alarmu i do odblokowania radia. Warto zaznaczyć że to są dwa osobne kody i lepiej je mieć inaczej będziecie się męczyć np. po odpięciu akumulatora.

 

Jeżeli sprzedający powie że "tu nie trzeba kodów", to poproście o odłączenie akumulatara, wtedy będziecie mieć pewność że za rok, dwa, trzy nie będziecie mieć zonka z samochodem ... np. przy zmianie akumulatora :)

 

ps. defacto to dotyczy kupna każdego samochodu :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...chodzi o te szpary na łączeniu klapy z blotnikami??a co myślicie o tym przebiegu?i czy istnieje jakakolwiek możliwość sprawdzenia tego auta w serwisie bo podobno nie ma wspolnej bazy europejskiej dla nissana? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

Tak. Przebieg na polskie warunki, ale na niemieckie? nie bardzo.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników,jestem swiezakiem i od razu mam takie pytanie o prosbe w spojrzeniu na togo oto QQOgłoszenie: Nissan Qashqai+2 jak nowy,7-osobowy ... Z gory dziekuje.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-jak-nowy-7-osobowy-4xkamery-ID6ykpbN.html

Byłem i go oglądałem był uderzony w lewy przedni bok ale pasowało by lepiej go sprawdzić ale ogólnie autko pięknie sięprezentuje. Wady to 1,6l silnik i 5 biegowa skrzynia ale jeśli zawieszenie nie było ruszane warto brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź koniecznie w jakimś serwisie co faktycznie było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, rozważam zakup QQ, znalazłam taki egzemplarz - http://olx.pl/oferta/nissan-qashqai-panorama-dach-super-stan-CID5-IDePYN1.html, mam VIN do ewentualnego sprawdzenia, czy ktoś zerknąłby na tę ofertę?

Będę baaardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

mnie również marzy się dołączenie do rodziny szczęśliwych posiadaczy QQ :)

 

Szukam benzyny 1.6 lub małego diesla (raczej bez filtra, bo sporo osób odradza go przy jeździe głównie po mieście), najlepiej z tempomatem, dachem panoramicznym i kamerą cofania. Rocznik 2010-2012.

 

 

Jak myślicie, czy auto z 2010r z przebiegiem 180tys km Waszym zdaniem nie będzie "zajechane" (benzyna 1.6)? Pierwszy właściciel, auto zadbane (ale wiecie jak to jest z opisami).

 

 

A może ktoś z Was zna kogoś kto sprzedaje auto wpisujące się w moje oczekiwania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, że w grę wchodzą lata 2010-2012 :)

Jest ogłoszenie z Gdyni na otomoto. Sprzedający chce 46tys za I-waya z 2010. Auto ma tak jak wspomniałam 180tys przebiegu. Trochę duże mi się wydaje a pieniądze w końcu nie małe wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę sprzedałem swojego QQ 2011 Acenta za 46 tyś i to bez żadnych negocjacji - myślę , że jak bym wystawił trochę więcej to też by poszedł, auto krajowe , pierwszy właściciel , przebieg 52 tyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 180 tys. to sporo, raczej poszukałbym czegoś <100 tys. przebiegu. To jest ten? http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-i-way-2010-1-6-l-115-km-i-wl-salon-pl-vat-23-ID6ykuAd.html#13bd786a1f

Jest kratka z tyłu i pewnie zarejestrowany na 4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten. Nie wiem czemu, ale nie mogę wstawiać linków. Dziękuję za opinię. Jak już mężczyzna potwierdza, że to sporo to skreślam go z obserwowanych :)

 

Na Otomoto jeszcze jeden na pierwszy rzut oka jest ok - z miejscowości Kolbudy (łatwiej będzie wyszukać).


Rafiros, szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam.

Acenta pewnie miała uboższe wyposażenie (bez panoramy i kamery cofania), ale za to była rok młodsza i miała malutki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten. Nie wiem czemu, ale nie mogę wstawiać linków. Dziękuję za opinię. Jak już mężczyzna potwierdza, że to sporo to skreślam go z obserwowanych :)

 

Na Otomoto jeszcze jeden na pierwszy rzut oka jest ok - z miejscowości Kolbudy (łatwiej będzie wyszukać).

Rafiros, szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam.

Acenta pewnie miała uboższe wyposażenie (bez panoramy i kamery cofania), ale za to była rok młodsza i miała malutki przebieg.

 

Nie skreślaj mnie ;)

 

A na poważnie, może jest limit minimum postów przed możliwością linkowania.

 

Jeszcze jedna sprawa, jak jest kratka to raczej zapomnij o składaniu tylnych siedzeń.

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-sprzedam-nissan-qashqai-1-6-benzyna-2010-grudzien-ID6yqzC3.html#914296d4e9 na pierwszy rzut oka wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, rzeczywiście dwuznacznie zabrzmiało :)

 

Ten kratki nie ma, a tamten - było, minęło ;)

Pojadę z nim do Aso +  kolega oferuje, że pożyczy swój czujnik lakieru (chociaż powątpiewam, że ma jakiś dobry, który rzeczywiście coś powie).

 

Na coś jeszcze zwrócić uwagę? Widzę, że będziemy mieć ten sam silnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pojechać z kimś, kto ma jakieś pojęcie o samochodach albo podjechać do zaufanego warsztatu, żeby sprawdzić auto.

Co do miernika, nie ma co się tak bardzo kierować wskazaniami. Auto kilkuletnie ma prawo mieć lakierowane jakieś elementy, byle było robione w ASO.

QQ ma już przytarcia w 2 miejscach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znamy takiej osoby ani warsztatu. Pozostaje nam wizyta w ASO (ma sens?) albo sprawdzenie przez  jakąś firmę specjalizującą się w tym temacie.

 

MKa, mam jeszcze pytanie bardziej prozaiczne ;) Jakiego rzędu kosztów jest wymiana opon (+ felg) z letnich na zimowe i odwrotnie?

Dziś płacę śmieszne pieniądze (40zł), ale wraz z pojawieniem się QQ cena pewnie pójdzie mocno w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytać koleżanki, może mają kogoś takiego ;)

 

Cena zależy od miejsca, od wielu lat płacę koło 100 zł za przekładkę/przechowanie kół na sezon. 40 złotych to normalnie czary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...