Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś podejżanie mały przebieg.

 

Mam podobny przebieg auto mam od nowosci rocznik 2011 czy co tez jest podejrzany i kręcony?

Edytowane przez m@rcin sz-n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja będę w najbliższym czasie szykował się do sprzedania swojego egzemplarza (1.6, 2010 r., kupiony w PL). Jak ktoś byłby zainteresowany, dajcie znać na priva.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam pytanie silnik 1.6 benzyna czy sprawia on jakieś problemy podczas wyprzedzania? czy raczej nie ma z tym problemu?

Zastanawiam się nad silnikiem auto dla kobiety około 10k tys rocznie trasa miasteczko<>wioska fajnie by było wyrwać tego 2.0 dci bo trochę tej mocy tam jest i spalanie fajne, ale z drugiej strony benzynka bezpieczniejsza i cichsza tylko właśnie czy mocy nie brakuje.. z góry dzięki za porady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zredukować bieg ;) Ferrari to nie jest, ale jak się z głową podchodzi do manewru to nie ma problemów.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go wkręcisz to jedzie spalanie w trasie klima 110 - 120 - 7,1 / 7,6    140 - 160 - 8,5 / 9,2 ostatni pomiar sierpień trasa Warszawa - Poznań

może to nie demon prędkości ale ja przesiadłem się z  „ gleby ” - szurałem d*pą po asfalcie

cenię sobie teraz komfort i plomby już nie wypadają :)

Edytowane przez czesiu1976
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździła 55KM to żadnego problemu nie widzę ja miałem w drugą stronę ale komfort zwyciężył najlepiej zabierz żonę do salonu lub komisu i się przejedz


dci 2.0 na takie przebiegi,krótkie trasy nie polecam nawet się nie dogrzeje i potem tylko problemy z DPF czyszczenie ,drogi olej do DPF itd jeszcze zawór EGR po jakiego robić sobie problem jak można mieć benzynkę z łańcuchem rozrządu i cieszyć się z jazdy :) o to takie moje zdanie ropa jest dobra dla szejków lub w oku  :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy forumowicze to mój pierwszy wpis na tym forum. Bardzo chciałbym dołączyć do rodziny Nissana. Jestem zainteresowany kupnem QQ z lat 2012-2013 z silnikiem benzynowym 1.6. Auto w 95% będzie eksploatowane w mieście, od czasu do czasu jakiś wypad z rodziną po za miasto. Znalazłem wydaje mi się auto godne uwagi. Czy cena jest adekwatna do stanu auta?, QQ za chwilę będzie miał tak naprawdę 5 lat.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-kamera-360-klimatronic-panorama-nawigacja-ID6yzuL7.html

 

Ogłoszenie chwilowo nieaktualne, ale auto na sprzedaż jak najbardziej.

Edytowane przez Kubar72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor. Ja kupiłem swoją (wtedy 4 letnią) Teknę z takim samym przebiegiem za mniejsze pieniądze od 1 właściciela, jestem bardzo zadowolony z wyboru. Moim zdaniem auto warte zakupu ale trzeba się jeszcze potargować.

 

Wysłano z Lumia 930

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor. Ja kupiłem swoją (wtedy 4 letnią) Teknę z takim samym przebiegiem za mniejsze pieniądze od 1 właściciela, jestem bardzo zadowolony z wyboru. Moim zdaniem auto warte zakupu ale trzeba się jeszcze potargować.

 

Wysłano z Lumia 930

Twoim zdaniem ile powinienem zapłacić za takie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka cena była w ogłoszeniu, ale z tego co pamiętam to między 52 a 55 tysięcy niedawno były te wersje/przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,za miesiąc będę miał do sprzedania mojego q+2 1,6 dci 2013r(listopad)gdyż kończy mi się leasing i chcę zmienić na xtraila,gdyby ktoś był zainteresowany to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wskazanym ogłoszeniu nie ma informacji o bezwypadkowości auta. Należy więc podejrzewać, że samochód ma przeszłość wypadkową.

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że handlarze za auto wypadkowe uznają często dopiero takie, w którym ktoś się zabił (niestety). Skoro więc w tym wypadku nie odważyli się na wpis o bezwypadkowości, to można sądzić, że dzwon był na tyle duży, że jego skutki będą zauważone przez kupującego przy oględzinach pojazdu. Jeśli auto nie miało żadnych przygód, to w ogłoszeniu robi się wyraźny wpis o tym, że auto jest bezwypadkowe. Nie wierzę w to, że tutaj sprzedający zapomniał o tym wpisie, bo bezwypadkowość to dodatkowy i jeden z kluczowych atutów samochodu. Oczywiście mogę się mylić, ale ja osobiście byłbym tutaj ostrożny. Sam poniekąd biorę udział w tym niecnym procederze sprzedaży aut, bo wystawiam takiemu jednemu handlarzowi sprowadzane samochody na sprzedaż więc wiem co mówię.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dobre sztuki musi byc dobra cena, nikt nie odda zadbanego auta w okazyjnej cenie, no chyba ze ma na gardle finansowy noz

dla mnie niska cena albo duze ustepstwa cenowe sprzedajacego byly zawsze ostrzezeniem podczas negocjacji

 

nawiazujac do slow colinsa o wypadkowosci auta i adnotacji o powyzszym w anonsie to poszlo to znacznie dalej bo sprzedajacy zamieszczaja uwage o oryginalnym lakierze na calym nadwoziu

 

pozdrawiam

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale tylko czesciowo, taka manipulacja moze sie udac tylko w przypadku pokrywy silnika czy bagaznika, kazdy inny element musi byc laczony w sposob trwaly i srednio zaawansowany user rozpozna taki zabieg, nawet w przypadku przykrecanych blotnikow przednich swap jest widoczny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, zapomnialem ze drzwi sa na zawiasach ale chyba potrafisz odroznic kiedy tak duza powierzchnia jest swiezo lakierowana?

jesli tylko fragment roznice sa tym bardziej widoczne

nawet perfekcyjnie dobrany lakier bedzie mial inny odcien niz ten ktory juz troche na samochodzie jest obecny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...