Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszego GMSa 2 din założyłem w 2007r do Note,do dzisiejszego dnia u dziadka gra bardzo dobrze i spisuje się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xyz77 napisał:

Stacja wygląda ok, ale brak wysyłki z Polski (UE). Z chin dostajemy pewny VAT (i cło?) i wychodzi nam urządzenie za grubo ponad 2 tys. bez gwarancji. Trochę przesada jak za chińczyka :P.

 

W ogóle masz to radio, bo wklejasz cały czas linki tego producenta? Może napisać coś więcej jak się sprawuje, jak wygląda kwestia tunera radiowego i jakości dźwięku. Porównywałeś je z innymi chińczykami, żeby mieć jakiś punkt odniesienia?

 

W sumie sporo recenzji jest tej stacji w internecie. 

Ogólnie posiada ona minusy, które ją dyskwalifikują, takie jak brak możliwości połączenia innych urządzeń niż telefon przez BT. 

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, xyz77 napisał:

Jak bym rozmawiał z botem. Napisałem o wadach tego sprzętu, które są dyskwalifikujące. Jak w takiej stacji może nie być możliwości sparowania innego urządzenia BT, albo puszczania muzyki przez BT z telefonu.

 

Masz to urządzenie, czy tylko wklejasz linki do aliexpress?

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz  jakąś propozycję oprócz Radia Dasaita ?

Te radia mają ekran IPS  procek PX6   4GB/64GB z DSP

zastanawiam się nad  

Dasaita Android Universal Car 2 Din Radio 7 "ekran IPS Android 9.0 Stereo multimedialna nawigacja dla Nissan wbudowany DSP

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/33000003154.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.19f06717DjMCFj&algo_pvid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a&algo_expid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a-0&btsid=0b0a3f8115872761463385661ef244&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Wszystko ok., więc mogę śmiało polecić. Jedynie nie dostałem żadnej instrukcji poza taką kartką A4, z której niewiele wynika. Mam problem z podłączeniem otrzymanej w zestawie tylnej kamery. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji ani zdjęć. W każdym bądź razie po stronie kamery jest 4-pinowe połączenie kamery z przewodem prowadzącym i dwa kabelki, które jak rozumiem podłączam do lampy cofania. Po stronie radia z kabla prowadzącego mamy żółty czincz i krótki czerwony kabelek . Z radia z tej kostki multifunkcyjnej wychodzi brązowy kabelek opisany jako reverse gear, natomiast przy wtyczce, którą podłączamy czincza jest czerwony kabelek opisany jako 12v. Podłączyłem ten czerwony od kabla prowadzącego do brązowego, radio się przełącza ale pisze brak sygnału i nie ma obrazu.

Za nic nie idzie tego pożenić. Albo jest brak sygnału albo nic nie działa, albo działa bez względu na pozycję dźwigni zmiany biegów. Próbowałem już wszystkich konfiguracji. Nie wiem czy problem nie polega na tym, że po stronie radia na tym czerwonym kabelku nie pojawia się napięcie od lampy cofania po wbiciu wstecznego, czyżby był uszkodzony?

Jedyna opcja jaka działa to wziąść napięcie z kostki przy nodze, którym idzie prąd do lampy cofania i podpięcie do tego brązowego opisanego jako reverse gear, wtedy działa, jak należy. Tylko nie wiem czy w tej sytuacji odpiąć te kabelki przy tylnej lampie? Wolałbym czegoś nie upalić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, neq napisał:

 

Ogólnie posiada ona minusy, które ją dyskwalifikują, takie jak brak możliwości połączenia innych urządzeń niż telefon przez BT. 

CarPlay z telefonem iPhone  

 lub   Android Auto  można zainstalowć

 

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/33000003154.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.19f06717DjMCFj&algo_pvid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a&algo_expid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a-0&btsid=0b0a3f8115872761463385661ef244&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Wszystko ok., więc mogę śmiało polecić. Jedynie nie dostałem żadnej instrukcji poza taką kartką A4, z której niewiele wynika. Mam problem z podłączeniem otrzymanej w zestawie tylnej kamery. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji ani zdjęć. W każdym bądź razie po stronie kamery jest 4-pinowe połączenie kamery z przewodem prowadzącym i dwa kabelki, które jak rozumiem podłączam do lampy cofania. Po stronie radia z kabla prowadzącego mamy żółty czincz i krótki czerwony kabelek . Z radia z tej kostki multifunkcyjnej wychodzi brązowy kabelek opisany jako reverse gear, natomiast przy wtyczce, którą podłączamy czincza jest czerwony kabelek opisany jako 12v. Podłączyłem ten czerwony od kabla prowadzącego do brązowego, radio się przełącza ale pisze brak sygnału i nie ma obrazu.
Za nic nie idzie tego pożenić. Albo jest brak sygnału albo nic nie działa, albo działa bez względu na pozycję dźwigni zmiany biegów. Próbowałem już wszystkich konfiguracji. Nie wiem czy problem nie polega na tym, że po stronie radia na tym czerwonym kabelku nie pojawia się napięcie od lampy cofania po wbiciu wstecznego, czyżby był uszkodzony?
Jedyna opcja jaka działa to wziąść napięcie z kostki przy nodze, którym idzie prąd do lampy cofania i podpięcie do tego brązowego opisanego jako reverse gear, wtedy działa, jak należy. Tylko nie wiem czy w tej sytuacji odpiąć te kabelki przy tylnej lampie? Wolałbym czegoś nie upalić.
 
Którą wersję radia kupiłeś?

CarPlay z telefonem iPhone  

 lub   Android Auto  można zainstalowć
 
Radia z UK nie mają Android car Play, tak wynika z opisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, neq napisał:

Którą wersję radia kupiłeś?

2Gb ram i 32gb wewnętrznej, wersja Wifi bez 4g, wyszło jakiej 572 zł. Cena cały czas się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2020 o 12:34, 19rafik93 napisał:

Witajcie.

Zakupiłem to radio https://pl.aliexpress.com/item/33001157698.html

Wszystko pięknie fajnie pasuję, ale mam kilka problemów dźwięk słychać tylko gdy działa radio fm. nie mogę podłączyć kamer 360 pomimo tego że zakupiłem canbus odpowiedni z ogłoszeniem.

Czy ktoś miał podobny problem przy zmianie radia ?

@ dzięki wszystkim za pomoc. Bose działa po podpięciu 12v do pierwszego pinu z kabla który daje zasilania po stacyjce.

Problem jeszcze z kamerami ale na to też znajdzie się jakieś rozwiązanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, xyz77 napisał:

Radia z UK  mają  car Play ;)

 

Przechwytywanie.JPG

No dobra jest - realizowane przez kabel i wymaga dopłaty. Zamów w takim razie to radio i podziel się wrażeniami. Jeszcze jeden link i zgłaszam do moderacji twoją aktywność jako spam.

Radio wygląda spoko, ale brak możliwości podłączenia innych urządzeń niż telefon przez BT oraz brak możliwości streamowania muzyki, w połączeniu z bardzo wysoką ceną, to jakiś ponury żart chińczyka. 

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kier napisał:

https://pl.aliexpress.com/item/33000003154.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.19f06717DjMCFj&algo_pvid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a&algo_expid=63991811-d6e8-4d0a-9017-2596a5cb823a-0&btsid=0b0a3f8115872761463385661ef244&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Wszystko ok., więc mogę śmiało polecić. Jedynie nie dostałem żadnej instrukcji poza taką kartką A4, z której niewiele wynika. Mam problem z podłączeniem otrzymanej w zestawie tylnej kamery. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji ani zdjęć. W każdym bądź razie po stronie kamery jest 4-pinowe połączenie kamery z przewodem prowadzącym i dwa kabelki, które jak rozumiem podłączam do lampy cofania. Po stronie radia z kabla prowadzącego mamy żółty czincz i krótki czerwony kabelek . Z radia z tej kostki multifunkcyjnej wychodzi brązowy kabelek opisany jako reverse gear, natomiast przy wtyczce, którą podłączamy czincza jest czerwony kabelek opisany jako 12v. Podłączyłem ten czerwony od kabla prowadzącego do brązowego, radio się przełącza ale pisze brak sygnału i nie ma obrazu.

Za nic nie idzie tego pożenić. Albo jest brak sygnału albo nic nie działa, albo działa bez względu na pozycję dźwigni zmiany biegów. Próbowałem już wszystkich konfiguracji. Nie wiem czy problem nie polega na tym, że po stronie radia na tym czerwonym kabelku nie pojawia się napięcie od lampy cofania po wbiciu wstecznego, czyżby był uszkodzony?

Jedyna opcja jaka działa to wziąść napięcie z kostki przy nodze, którym idzie prąd do lampy cofania i podpięcie do tego brązowego opisanego jako reverse gear, wtedy działa, jak należy. Tylko nie wiem czy w tej sytuacji odpiąć te kabelki przy tylnej lampie? Wolałbym czegoś nie upalić.

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000661674334.html?spm=a2g17.12010612.8148356.1.2b204246qbnd6u

Tak mam podłączone te radio i kamerka działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, neq napisał:

 

 Jeszcze jeden link i zgłaszam do moderacji twoją aktywność jako spam.

Radio wygląda spoko, ale brak możliwości podłączenia innych urządzeń niż telefon przez BT oraz brak możliwości streamowania muzyki, w połączeniu z bardzo wysoką ceną, to jakiś ponury żart chińczyka. 

Widzę ,że marudzisz 

Podaj linka  i zaproponuj  coś od siebie

 

Ps:

To nie jest Spam - Linki podaję nie dla promocji Radia oraz jego marki!

Tylko aby poznać  zdanie  innych  na tym forum!

Chcesz to zgłaszaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 19rafik93 napisał:

@ dzięki wszystkim za pomoc. Bose działa po podpięciu 12v do pierwszego pinu z kabla który daje zasilania po stacyjce.

Problem jeszcze z kamerami ale na to też znajdzie się jakieś rozwiązanie.

 

A nie jest za głośno jeśli radio ma swoje wzmocnienie A jeszcze z niego sygnał jest podany na wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xyz77 napisał:
Widzę ,że marudzisz 
Podaj linka  i zaproponuj  coś od siebie
 
Ps:
To nie jest Spam - Linki podaję nie dla promocji Radia oraz jego marki!
Tylko aby poznać  zdanie  innych  na tym forum!
Chcesz to zgłaszaj.
 
 

Nikt tu nie szuka linków tylko wartościowych opinii popartych doświadczeniem z użytkowania radia. Tylko ty w tym temacie wyrzucasz co chwilę te same linki bez słowa komentarza. Radio które promujesz ma mnóstwo bolączek o których można poczytać chociażby w opiniach na Amazonie, albo usłyszeć w recenzjach które tutaj wrzuciłem. Nie wynotowałem sobie wszystkich, ale brak normalnego BT, albo gubienie ustawień uprawnień do aplikacji wyglądają słabo. szczególnie że rozmawiamy o radiu za blisko 2000., a nie 700 zł. W tej cenie mamy topowe modele GMS z gwarancją i pełna obsługa serwisową.


Jeżeli jeszcze raz odnosząc się do mojej wypowiedzi wrzucić link do sklepu na aliexpress to jak Boga kocham, zostaniesz zgłoszony do moderacji.

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19rafik93 który masz moduł do kamer? 

Jak możesz zrób zdjęcie tego modułu tak żeby było widać oznaczenia kabli

5 minut temu, neq napisał:



Jeżeli jeszcze raz odnosząc się do mojej wypowiedzi wrzucić link do sklepu na aliexpress to jak Boga kocham, dostaniesz zgłoszony do moderacji.

Mam na to"OKO":D

Proszę mieć też wyrozumiałość dla niezdecydowanych i poszukujących.Pokój Panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Mam na to"OKO"
Proszę mieć też wyrozumiałość dla niezdecydowanych i poszukujących.Pokój Panowie 


Ale mam wrażenie że on nie szuka odpowiedzi czy rad, tylko bezmyślnie i bezrefleksyjnie proponuje wszystkim rozwiązanie jedynego producenta wrzucając link do oferty okraszając go hasłem android auto ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestać wzywać imienia  Pan Boga  nadarmno

Ostani raz napiszę - nie promuję Tobie ani innym  ofert sprzętu tego producenta!

Napisałeś Swoją  opinie i  "Basta"

Jeśli masz z tym problem - nie odpisuj .

 

 

 

 

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...