Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II wersja ciężarowa 3d


Piotrex

Rekomendowane odpowiedzi

witam od niedawna posiadam terrano II w wersji 3d z podniesionym dachem,

taka dziwna plastikowa nadstawka na dach no i brak szyb z tyłu

 

moje pytania są takie

czy ktoś już bawił się w demontaż tej nadstawki i co zastał po ściągnięciu, bo myślę o jej wywaleniu ... oraz jak wygląda opcja z montażem szyb z tyłu

czy jest tam blacha która trzeba będzie wyciąć itp  bo u mnie ciężko zobaczyć gdyż z zewnątrz jest pleksi a od środka ... przyklejony welur a nie chcę specjalnie rozbierać i sprawdzać bo mogę później nie złożyć.... 

z góry dziękuję za odpowiedź... 
samochód mam od 10 sierpnia dopiero i słabo w tym temacie siedzę 

 

post-100740-0-81587300-1471246004_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ,zapodaj więcej dokładniejszych fot tego "wynalazku" . dziwna konfiguracja tej karoserii :rofl::turned:  ,czyżby jakiś niewypał tuning w wykonaniu "edka i mietka garage" :) ...... 

Szczerze wątpię  że :nissan:  wypuścił tego "mutanta" z taśmy, choć mogę się mylić :rolleyes2: .........


Piszesz że "wersja ciężarowa" ,więc może być tak że firmy zajmujące się montażem zabudów , grodzi  popełnili  na tym aucie taki projekt ??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was :D dla tych co nie znają tematu tutaj jest drugi taki rodzynek http://olx.pl/oferta/nissan-terrano-ii-2-7-tdi-CID5-IDgOnIf.html#3212f014c7;promoted  tylko że on już ma szyby które ja pragnę.... 

to coś jest z tworzywa ala plastik lub laminatowe

 

 

dodaje więcej zdjęć 


Kolego ,zapodaj więcej dokładniejszych fot tego "wynalazku" . dziwna konfiguracja tej karoserii :rofl::turned:  ,czyżby jakiś niewypał tuning w wykonaniu "edka i mietka garage" :) ...... 

Szczerze wątpię  że :nissan:  wypuścił tego "mutanta" z taśmy, choć mogę się mylić :rolleyes2: .........


Piszesz że "wersja ciężarowa" ,więc może być tak że firmy zajmujące się montażem zabudów , grodzi  popełnili  na tym aucie taki projekt ??? :blink:

 

to była wersja ciężarowa ale wcześniejszy właściciel z rejonów Myślenic ją przerobił na osobową    4 miejsca mam w dowodzie :) 

post-100740-0-40870100-1471710086_thumb.jpg

post-100740-0-54329400-1471710104_thumb.jpg

post-100740-0-82531500-1471710131_thumb.jpg

post-100740-0-90616100-1471710182_thumb.jpg

post-100740-0-19076700-1471710213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia :spoko: , fajna fura, :thumbsup:  kolorek ciekawy :turned: , nawet zaczyna mi się ta "nadstawka" na dachu podobać ,pewnie jak byś ją zdemontował to twym oczom ukazał by się wielgachny  "szyber dach" :rofl::DB) , odnośnie bocznych szyb to nie spasują z normalnej wersji krótkiej terrano??? :o  Mi się widzi że spasują boczne szyby z "króciaka" :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam taką nadzieje że spasują jak tylko je zakupie wywalę to i wytnę otwory

 

docelowo planuje zdemontować teog "czopa" na dachu a z tyłu wkleić pleksi i mieć mega szyberdach dla pasażerów 


a tak poza tym to jak by ktoś się zastanawiał czy orypanie zderzaków plastidipem plastilakiem itp (guma w spreju) się nadaje i jest wytrzymała

potwierdzam

nadaje się i wytrzymuje jazdy po lesie krzakach itp :) sam swoje niedawno malowałem i trzyma się elegancko 


doszły małe zmiany

zderzak przód wreszcie został pomalowany

i zmienione opony  obecnie 31/10'5 r15 insa turbo 

pozostało jeszcze zmienić sprzęgięłka które obecnie (automaty) mnie niesamowicie zaskakują negatywnie 

post-100740-0-38429100-1476546393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektowny się robi ten terraniacz. 

Sama nadstawka to nic szczególnego - typowe rozwiązanie holenderskie - u nas była kratka, a u nich nadstawka - patroli na ten przykład takich jest mnóstwo.

Co do szyberdachu też rozważałem kiedyś - mój też był kiedyś ciężarowy i przerobiłem na osobówkę z tym że nadstawka została

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...