Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Identyfikacja wtyczek pod fotelem Terrano II '2002


Padre

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się.

Rozgrzebałem przed zimą terrano i znalazłem pod fotelami wtyczki, które nie były do niczego podłączone (fotki w załączeniu). Wtyczki w kółku nr 2 występują pod obydwoma fotelami, natomiast te zakreślone kółkiem nr 1 są tylko po stronie kierowcy. Może ktoś z Koleżeństwa potrafi zidentyfikować do czego są te podłączenia? Miałbym wtedy jeden z trzech problemów mniej ;-)

 

Pozdrawiam

Padre

post-50051-0-94063700-1377037519_thumb.jpgpost-50051-0-71554700-1377037524_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnika chyba nie mam (?), na desce mam tylko kontrolkę poduszek. Pod przednimi fotelami mam zamocowane jakieś kostki ale nie pasują do żadnej złączki. Natomiast zauważyłem w zagłòwkach wszywkę, że mają poduszkę. Te złącza, które znalazłem mogą mieć coś wspólnego z instalacją audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ,zaraz bo już się pogubiłem. Wtyczki występujące pod obydwoma fotelami (kółko 2 na foto) to grzanie, czy tylko te pod fotelem kierowcy (kółko 1)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko pod kierowcy to prawdopodobnie szujnik zapiecia pasa. Grzanie jak jest to parami robione nie ma tak ze tylko fotel kierowcy grzany a pasazera nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...