Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy chwali swoje. Nie szukasz nowego auta, więc skup się na stanie technicznym.

W T30 masz trzy motory do wyboru. Bierz to co będzie w najlepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-2-2-cdi-4x4-skora-nawigacja-panorama-gwarancja-ID6zLHDy.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

chcę pojechać i zobaczyć go. Co o nim mysliczie ?

Jak sprwawdzić czy ma DPF? VIN : JN1TENT30U0120116

Edytowane przez foorest1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak DPF'u bo brak odpowiedniej informacji w sekcji Spec code. Robiony na rynek francuski. 

 

http://nissan-europe.epc-data.com/x-trail/t30/129-yd22eti/?frame_no=JN1TENT30U0120116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że lakiernik miał robotę?

Kari zapomniał się wylogować i młody dorwał komputer ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wgniotki na karoserii to picowany raczej nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy ma ciekawy opis:

oczywiście bezwyp.

To przecież oczywiste.

przez 8 lat auto sprawuje się bez uwag jedyne wymiany to klocki hamulcowe, płyny eksploatacyjne

Jajcarz. Jak on nie robił, to Ty będziesz miał co robić.

Możliwa zamiana z dopłatą na turbo-benzynę, chętnie Saab.

O, nie lubi już diesla, a przez 8 lat bez żadnej awarii. Jak będziesz oglądał, zwróć uwagę na newralgiczne sprawy, typowe dla diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ analiza psychologiczna...piękna


Patrząc na te wgniotki na karoserii to picowany raczej nie był.

Thundy czas na "okurary" :dribble:

 

Ten z Konina taki sobie (ma ledwo 10-11 tys rocznie nalatane, lipa). Ten z Bartoszyc to rupieć.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Thundy czas na "okurary" :dribble:

Z moimi paczałkami jest ok, to raczej Twoje nie teges. Taki spostrzegawczy a rdza na rancie Ci umknęła ;)

Ogólnie podziwiam że potrafisz ocenić stan lakieru ze zdjęć :)

 

Oba auta są stare i można się wszystkiego spodziewać. Cudów nie ma. 

Ktoś kto oglądałby te auta na żywo mógłby się rzetelnie wypowiedzieć. 

A tak to liczyć możesz jedynie na komentarze nt opisu ;) 

Berater fajnie to podsumował :):spoko:

Na co zwracać uwagę, jest kilka razy opisane. Zadzwoń, zapytaj i daj znać.

Możesz jeszcze skorzystać z rekomendacji Karego :D;)post-68386-0-51040700-1521728502_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moimi paczałkami jest ok, to raczej Twoje nie teges. Taki spostrzegawczy a rdza na rancie Ci umknęła ;)

Ogólnie podziwiam że potrafisz ocenić stan lakieru ze zdjęć :)

 

Oba auta są stare i można się wszystkiego spodziewać. Cudów nie ma. 

Ktoś kto oglądałby te auta na żywo mógłby się rzetelnie wypowiedzieć. 

A tak to liczyć możesz jedynie na komentarze nt opisu ;)

Berater fajnie to podsumował :):spoko:

Na co zwracać uwagę, jest kilka razy opisane. Zadzwoń, zapytaj i daj znać.

Możesz jeszcze skorzystać z rekomendacji Karego :D;)attachicon.gifScreenshot-2018-3-22 Chcesz kupić X-traila Rozważania na temat innych marek - strona 104 - X-Trail.png

Thundy to nie fair. W ostatniej chwili ogarnąłem, że z Niemiec. A tak to bym brał. Czy ja Ci coś mówiłem jak przypisałeś mi błędnie 10 tys. lajków? huh?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thundy to nie fair. W ostatniej chwili ogarnąłem, że z Niemiec. A tak to bym brał. Czy ja Ci coś mówiłem jak przypisałeś mi błędnie 10 tys. lajków? huh?

Przepraszam Kariboxie, już więcej nie będę  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Planuje kupić X-Triala T30 Obejrzałem już dwa egzemplarze ale niestety defekty i niesprawności jakie posiadały wykluczyły je.

Teraz znalazłem następny który wzbudził moje zainteresowanie i będę oglądał. Rok auta 2006 Polski salonowy drugi właściciel przebieg 153 000 tyś/km

Ale.... no właśnie na zdjęciu które otrzymałem w oczy rzucił mi się mocno wytarty pedał sprzęgła. Wcześniej sprawdzałem auto z przebiegiem ponad 300 000 tyś/km i pedał był normalny, nakładka aluminiowa była cała. Poniżej zamieszczam fotkę co o tym sądzić??? sam już nie wiem, może to zdjęcie jakoś dziwnie wyszło....

 

Pozdrawiam

Grzegorz

post-111120-0-80228200-1521755197_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się tym nie martw. Nie wiadomo nawet czy to nie odbicie czegoś. Daj link do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten za 15 bierz. Tylko sprawdź czy na pewno z Polski jest?


Ten piękny jest. Identyczny jak mój. Bogaty, ale czy to będzie Columbia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exhaust & cooling for Nissan X-Trail, 06.2001 - ... production period              Frame / Series T30 BODY W (WAGON) ENGINE YD22ETI (YD22ETI(YD22DDTI)ENGINE) AREA EUR/C (EUROPE C GROUP) Production month 06.2006 WHL DRV 4WD (4 WHEEL DRIVE) GRADE SPORT (SPORT TYPE) TRANS MT.F6 (MANUAL MISSION 6-SPEED) Interior color K Body color KY0 Spec code DWHLEGLSSWLMPRAPEDL2REGGLROOF3RRAK2STRRLVDCS2

 

Gdzie odczytać info o DPF ? I co myslicie o takim zestaiweniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exhaust & cooling for Nissan X-Trail, 06.2001 - ... production period              Frame / Series T30 BODY W (WAGON) ENGINE YD22ETI (YD22ETI(YD22DDTI)ENGINE) AREA EUR/C (EUROPE C GROUP) Production month 06.2006 WHL DRV 4WD (4 WHEEL DRIVE) GRADE SPORT (SPORT TYPE) TRANS MT.F6 (MANUAL MISSION 6-SPEED) Interior color K Body color KY0 Spec code DWHLE, GLSSW, LMPRA, PEDL2, REGGL, ROOF3, RRAK2, STRRL, VDCS2

 

Gdzie odczytać info o DPF ? I co myslicie o takim zestaiweniu? 

 

 

 Informacja o DPF powinna być w sekcji "Spec code" - w moim przypadku jest to kod AIRPX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie jest to kierownica po 150 kkm. Zmień 1 na 2 z przodu, będziesz bliżej faktycznego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...