Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

eeee... to krótko ;)

moze i tak ale pozytywne mam zdanie jesli chodzi moja furke... :dribble: zeby niebylo tak kolorowo ma rowniez swoje minusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie rok to jeszcze krotko ja mam almerę 5 lat  i wiemze 1,4 to słaby silnik jesli chodzi o moc

mysle że głowica poleciała bo nie były regulowane zawory chociaż nie wiem czy sie je reguluje :)

tak samo jak w w mikrze nie wiem co ile trzeba regulować

 

ale chetnie posłucham wypowiedzi ludzi co maja 1,8 primerke


moze i tak ale pozytywne mam zdanie jesli chodzi moja furke... :dribble: zeby niebylo tak kolorowo ma rowniez swoje minusy :D

a jakie to minusy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie rok to jeszcze krotko ja mam almerę 5 lat  i wiemze 1,4 to słaby silnik jesli chodzi o moc

mysle że głowica poleciała bo nie były regulowane zawory chociaż nie wiem czy sie je reguluje :)

tak samo jak w w mikrze nie wiem co ile trzeba regulować

 

ale chetnie posłucham wypowiedzi ludzi co maja 1,8 primerke

a jakie to minusy ????

Napewno przyspieszenie ale niejestem szybki wsciekly :whistle: zawieszenie jak chyba w kazdej poruszajacej sie po naszych drogach,szalona ruda wychodzi 

po zimie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź poczytałem i już dużo więcej wiem będę starł się szukać 2,0 ale u mnie w okolicy lipa same 1,8 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź poczytałem i już dużo więcej wiem będę starł się szukać 2,0 ale u mnie w okolicy lipa same 1,8 :(

 

 

Poprzednio miałem p11 2,0benz przed lift też była ok co do spalania 1,8 faktycznie poniżej 10 nieschodzi ja też szukałem 2 litrowej ale niestety nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź poczytałem i już dużo więcej wiem będę starł się szukać 2,0 ale u mnie w okolicy lipa same 1,8 :(

 

:bezradny:  ogólnie - dużo ich w sprzedaży ...

 

 

Z autami jak ze wszystkim - zależy jak się trafi.

Niestety 1,8 owiane są niepochlebną opinią.... Choć być może są wyjątki / jednostki wzorowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ogólnie myślicie o p12 bo na taką tez mnie stać tylko jakoś podświadomie  -boje sie  jej :) nie wiem dlaczego :) takie przeczucia odnośnie napraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem na forum więc jak robię coś nie tak to bardzo proszę o nakierowanie :)

 

A mianowicie chce się Was Szanowni Użytkownicy poradzić : Mam zamiar kupić swoją własną Primerkę P11 po lifcie (jakoś urzekło mnie to autko ;>) z LPG (polskie realia oraz niski budżet).

1) Czy jest jakaś znacząca różnica miedzy tymi z rocznika '99 a tymi po roku 2000 (w sensie pierwszy rzut jakieś wady które później zostały zniwelowane itd)??

2) Jaki silnik pasuje najlepiej na LPG gdyż nie jestem jakimś szalonym drifterem ale też nie chcę żeby auto się muliło więc czy silnik 1.6 wystarczy czy jednak wybrać 1.8 ??

3) Na jakie szczegóły się patrzeć przy kupnie żeby nie dać się oszukać? Wiem, że trzeba się patrzeć na progi i podłogę bo lubi rudość je łapać, silnik raczej jest w nich bezawaryjny, ale czy jest coś na co jeszcze trzeba zwracać szczególną uwagę??

 

Na obecną chwilę chyba wszystko . Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieje ze za niedługo będę mógł się pochwalić swoja wymarzona Primera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi nowy użytkowniku paweljk8 :)

Wszystko to o co pytasz jest opisane tutaj -  na 204 stronach lub "rozsiane"  w pozostałych działach - "OD P10 DO P11.144"

Zapraszamy do lektury ;)

 

p.s. 1,6 sobie daruj - bo jest mułowata na starcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega z Wrocławia jakbys mial pytania pisz na PRIV, moge udostepnic swoja primke pokaze bolączki modelu,które 

wyeliminowałem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-2-0-b-g-CID5-IDfeCtR.html

 

godna zainteresowania?

Gadalem z tym gostkiem. W tym roku kończy się legalizacja butli, czyli jeździ na gazie już 10 lat. Do wymiany są progi a przegląd jest do końca lipca więc trzeba byłoby to wszystko ogarnąć. Ile może to mniej więcej kosztować? Warto w niego inwestować czy lepiej dać sobie spokój?

Edytowane przez krzys.xyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu... progi , drzwi , nadkola - to to co widać.... Ciekawe jak w środku , jaka belka , reszta blachy ? Pewnie też licho...

Moim zdaniem nie warto ... bo musisz wpakować w nią drugie tyle ile jest "warta".

Zapuszczona strasznie.... szkoda,że ktoś na czas nie ogarniał tej rudej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aveamon

Panowie, zamierzam kupić p11 fl od "znajomego" i potrzebuje waszej opinii. Niby grudzień 2001(tak mówi) a kierownica jakby starsza(z tym Ala drewnem) do tego przełącznik lusterek kwadratowy. Poza tym:

1,6 LPG(legalizacja jeszcze 5 lat)

"Checzbek"

Niebieski metalik w full opcji(skóra, 4 poduszki, przeciwmgłowe, ksenon, 8 głośników)

Sprawna klima, wszystkie naprawy mechaniczne na bieżąco.

Przebieg niby 160tkm ale na bank był kręcony przez poprzedniego właściciela.

Klamki w chromie.

Podłoga i progi zdrowe.

 

Mankamenty:

Przetarty fotel kierowcy

Sprzęgło do wymiany

Opłaty OC/przegląd wychodzą za miesiac

Wgniecione drzwi prawe tylne(bez rdzy)

Malowany tylny zderzak

Przedni zderzak w kiepskiej kondycji

Korozja lewy i prawy błotnik

Zaczyna się korozja na prawym tylnym nadkole

Felgi aluminiowe są zniszczone(bąble, schodzi farba)

 

Opłaca się za to dać 5000?

Edytowane przez aveamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam szanownych Panów. Jak wspomniałem w innym wątku moją P11.144 szlag trafił i poszła na złom. Chciałem przejść na P12 i mam kilka ogłoszeń którymi się interesuje - jeśli byście mogli mi pomóc i podpowiedzieć czym ewentualnie się zainteresować bliżej.

 


 

2 - handlarz więc podchodzę sceptycznie bo raz się już naciąłem na auto" bez wkładu własnego"


 


 


 


 

 

Proszę o pomoc w kwestii silników, wyposażenia etc jeśli można. Największy problem mam z wyborem silnika. 

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kurczaki! :o ta też pikna :D

 

Jednak można mieć pełnoletnie auto zadbane , wypielęgnowane , traktowane z miłością i szacunkiem...

 

To nowsze są w dużo gorszym stanie... No ale jak kto dba - tak ma ;) i się ceni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 GT wychodziła motorem 131km? nie powinno być co najmniej 140-150 km?

Przedni zderzak jakby nie z GT...

Edytowane przez brylant13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś mógłby rzucić wstępnie okiem na to ogłoszenie http://http://olx.pl/oferta/nissan-primera-samochod-z-polskiego-salonu-w-2007-roku-1-8-benzyna-zamiana-CID5-IDfIbdT.html#3912d2f668

Primera z 2007 r. to chyba ostatni rocznik produkcji. W przebieg 107 tys. km w aucie 9-letnim nie wierzę. Może ktoś oglądał już to auto i może podzielić się opinią. Silnik 1,8 też chyba nie ma dobrej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...