Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. Jestem wlascicielem primery p11 2.0td z 2001 roku. Zastanawiam sie nad zakupem wersji p12. Zaciekawilo mnie to ogloszenie. Czy możecie mi poradzic czy warto obejżeć to auto i powaznie zastanowic sie nad jego kupnem? http://olx.pl/oferta/nissan-primera-CID5-IDdaDh7.html

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-2-2dti-2002-alu-klima-CID5-IDdG77w.htmlznalazłem taką primerke czy mógłby ktoś się wypowiedziec?

 

 2002 r to sa jeszcze samochody z chorobami wieku dzieciecego. lepiej coś nowszego w benzynce 2.0 >chociaż ten silnik w ogłoszeniu zbiera bardziej pochlebne opinie niż dci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Jeżdżę primerką P10 i jest to moje pierwsze auto. Niestety ze względu na fatalny stan blach i podłogi (ledwie przeszedł przegląd) zaczynam szukać kolejnego auta. I tu zastanawiam się nad primerą P11 z Pb i LPG 2.0  lub 2.0 GT, wersja przed liftowa. Głównie chciałbym dowiedzieć się jak z awaryjnością, najczęstsze usterki, ceny części i spalanie LPG. Osobiście mam mały dylemat i chyba wybiorę spośród tych dwóch, accord z 2000r czy właśnie primera P11. Chciałbym byście naświetlili mi to auto z silnikami 2.0 w benzynie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord - największym plusem tego samochodu jest przyjemność z prowadzenia go. Świetny układ kierowniczy i zawieszenie, precyzyjna skrzynia biegów (jednym palcem biegi wchodzą) i "rasowo" brzmiący silnik sprawiają, że jazda tym samochodem to naprawdę fajna sprawa.Dynamiczna, zwrotna.... Jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz , to warto się pokłonić  ;)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skylimera namawiajmy kolegę na nissana a nie na jakies tam...Chodzi o to żeby kolega jezdził i się przekonał do nissana a potem polecił komuś a inny jeszcze komusinnemu i tak aż do momentu w którym na ulicy będą jezdziły tylko nissany :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skylimera namawiajmy kolegę na nissana a nie na jakies tam...Chodzi o to żeby kolega jezdził i się przekonał do nissana a potem polecił komuś a inny jeszcze komusinnemu i tak aż do momentu w którym na ulicy będą jezdziły tylko nissany :gun:

 

:D  tiaaa -  Nissan rules ;):D

 

Kolega Subbas ma (lub raczej miał)  p10 , więc pewne spojrzenie na markę chyba też ;)

 

p.s. aaa... to Ty jesteś przecież tym wielbicielem - "kiedy P13? "

               i wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że mój brat ma dwa accordy, 1.6 115 km i 1.8 VTEC 136 km. Fajne auta ale ceny części i ilość wlewanego oleju mnie przerażają. Z tymi biegami to tak nie do końca, w mojej P10 wchodzą lżej :dribble:  A taka primerka P11 w sedanie bardzo mi się podoba. Tylko zastanawiam się czy taka primera w GT nie będzie zakatowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że mój brat ma dwa accordy, 1.6 115 km i 1.8 VTEC 136 km. Fajne auta ale ceny części i ilość wlewanego oleju mnie przerażają. Z tymi biegami to tak nie do końca, w mojej P10 wchodzą lżej :dribble:  

 

To po co się pytasz : "Osobiście mam mały dylemat i chyba wybiorę spośród tych dwóch, accord z 2000r czy właśnie primera P11...."   :P skoro znasz Hondę...

A co do biegów , to jam mam odwrotne doświadczenie ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, przejedź się, a zostaniesz z nią na dłużej :) Sam miałem bujać się góra 2 lata a wyszło 7 i powiem że łezka się zakręciła jak odjeżdżała, teraz jeżdżę toyką i powiem że to nie to samo,jakiś taki dziadkowóz :D ale równie bez awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo drwin mojej kobiety z mojego traktorka (sama jeździ Vectrą B 1,6 LPG) jakoś nie zamierzam się go pozbywac i mam ambitny plan jeździ nim jak długo się da (dosłownie) Jak nie będzie jakiegoś dzwona , to ciekawi mnie ile wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem zadowolony ale moj nissan ma tylko 190 tys km i jest dobrym stanie. Z tego co widze to juz 70 % P12 to są juz śroty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, poszukuję drugiej już primerki bo pierwsza dzielnie mi służyła przez 5 lat i pora wymienić ją na coś młodszego. Zastanawiam się konkretnie nad tym egzemplarzem http://otomoto.pl/oferta/nissan-primera-2-0-140kmklimatronikxenonpelny-serwisniemcy-oplacony-ID6yhGXj.html czy ktoś ją widział lub ewentualnie może coś powiedzieć ze zdjęć? mam do niej 400 km i nie chciałbym jechać na darmo. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2000 kwiecień akurat na rocznik nie patrzę. Auto wygląda na niezniszczone, rozmawiałem z handlarzem powiedział, że na miejscu udostępnia czujnik grubości lakieru więc mogę wszystko posprawdzać. Podobno całe wyposażenie działa. I przebieg wpisuje na fakturze, auto ponoć bezwypadkowe. Warto jechać tyle kilometrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nieścisłość już jest - w ogłoszeniu 2001 , a de facto początek 2000 r.
no ale na rocznik nie patrzysz...

Z zewnątrz ładna - choć ma wgniecenie na nadkolu po str. kierowcy / przód ? I dlaczego ma ramkę  (tylko z zewn.) od "grila" pomalowaną pod kolor?

....środek wypucowany na maxa

Przebieg ? No nie wiem.... ja mało jeżdżę i mam 150 tyś. km. /2001 r.

Czy warto jechać?
Chicco - na odległość, to se można ;)
Trzeba się przejechać, posłuchać zawieszenia , silnika .... oblukać czy wycieków nie ma.... jak z rudą - zwłaszcza na kielichach z tyłu (pod filcem w kufrze), belka pod chłodnicą....
No na zdjęciach tego nie zobaczysz...podobnie jak wielu innych niuansów ;)
Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypicowana jak syrenka do pierwszej rejestracji :whistle: ja osobiscie nieryzykowałbym tyle km,no chyba ze po drodze cos znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem posiadaczem almery z 96 gaz niestety już żywot dochodzi końca padły uszczelniacze i może pierścienie , ale jest uparta i dalej jeździ poza tym że troszkę dymi i zjada jakiś litr oleju na 300 km  :) a rok temu wymieniony cały rozrząd i sprzęgło

zrobiłbym silnik ale nie ma klimy :( to bez sensu już

Jeździ nią żona do pracy ja za to też musiałem pożegnać moją ukochana suzi swift 93 r gaz :):icon_cry: wahacz tylny wpadł do środka i kupiłem na szybko co ???

micre k11 93 i założyłem gaz :) (uwielbiam gaz )

a teraz szukamy właśnie żeby zmienić almerę i znalazłem primerke oczywiście w czym ......... w gazie :)

 

 co myślicie o tym

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-1-8-lpg-klima-2000r-15zl-100km-CID5-IDeEq7W.html#6ec68bff17

 

będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam :P ale silnika 1,8 unikałabym jak ognia...

jeszcze ten przebieg :o Uczciwy zapewne, ale powalający ...Ile jeszcze jej zostało żywota? :/

 

Wizualnie wygląda ładnie - bez picu , normalne auto, zadbane  ... choć szkoda,że nie ma foto foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo

najbardziej zastanawiałem sie nad tym silnikiem czyli lepiej szukać 2,0

pytasz o żywot almery ??:) to nie wiem

a tutaj niby wymienione pierścionki to zapewne i głowica tez robiona bo to inaczej nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prima po ok 3000tkm niewypiła ani kropli,skrupulatnie sprawdzałem bagnecik, wszystko zalezy od modelu,

jesli chodzi o lpg to sie niewypowiem..

Co do przebiegu tej z ogloszenia przynajmniej wiadomy,prawdziwy lepiej wiedziec niz potem sie zdziwic ze krecony :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...