Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

To zabezpieczenie otwarcia bagażnika to fajny bajer. Popołudniu zadzwonię i pogadam z gościem, bo wczoraj nie odbierał, a później już nie próbowałem. Jak macie możliwość sprawdzenia po nr VIN to dobrze wiedzieć :)


Szkoda czasu Ulisses na oglądanie... Gościu niepoważny. Nawet VINu nie poda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy na forum. Przymierzam się do zakupu Nissana primery p11. Mogę liczyć na pomoc ze strony forumowiczów przy zakupie. Proszę forumowiczów o opinie na temat tego auta. http://otomoto.pl/oferta/nissan-primera-143-tys-km-2-0b-140km-1-wlasciciel-xsenon-klima-certyfikat-tanio-ID6yBpQw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum. Przymierzam się do zakupu Nissana primery p11. Mogę liczyć na pomoc ze strony forumowiczów przy zakupie. Proszę forumowiczów o opinie na temat tego auta. http://otomoto.pl/oferta/nissan-primera-143-tys-km-2-0b-140km-1-wlasciciel-xsenon-klima-certyfikat-tanio-ID6yBpQw.html

Witam,

już była na stronie wcześniej mowa o tej primerze. Wątek zaczął Paju28 i próbował się dowiedzieć jaki VIN. Gościu się chyba zdenerwował tym pytaniem i temat upadła. Coś jest nie halo z tym autem. Poniżej treść odpowiedzi

 

Napisano 14 październik 2016, 16:13

To zabezpieczenie otwarcia bagażnika to fajny bajer. Popołudniu zadzwonię i pogadam z gościem, bo wczoraj nie odbierał, a później już nie próbowałem. Jak macie możliwość sprawdzenia po nr VIN to dobrze wiedzieć :)

Szkoda czasu Ulisses na oglądanie... Gościu niepoważny. Nawet VINu nie poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znam ... ale ładnie na foto wygląda (choć mało wyraźnie i nie ma widoku siedzeń - stan tapicerki oraz pod maską)  :) Chyba warto podjechać i obejrzeć.

Jedno raczej jest pewne - nadkola robione , bo w tym wieku to ruda z uwielbieniem wpiernicza te elementy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, szukam p11 po lifcie, koniecznie hatchback. Najlepiej 2.0 + lpg.

 

https://www.olx.pl/oferta/nissan-primera-p11-lift-gaz-CID5-IDk0WjL.html#edf3f46a17

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-primera-roczna-sekwencja-ID6yISCZ.html#xtor=SEC-8

 

Wolałbym coś zadbanego, i zapłacic więcej, ewentualnie mogę kupić smiecia i tanio doprowadzić go do bóstwa, ale to wymaga czasu...

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna jest ohydna - trup jakich mało.

Jeśli nawet mechanicznie ok. - to wizualnie tragedia ...maska jakaś "wzdęta", braki w zderzaku , jakieś łatki przynitowane, siedzenie podarte , przyciski w radio wytarte....Grzybnia w kratce :P

Mnie osobiście wzdrygnęło na widok tego auta ;)

 

No sorry, ale tego śmiecia nie doprowadzisz  tanio do bóstwa ;)

 

Co do tej ciemnej - wizualnie lepsza - ale wg mnie nie warta takich pieniędzy.

 

To myślę ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, jeszcze sprzedający zarzeka sie ze instalacja lpg sekwencyjna, a widać register i mikser w dolocie na zdjęciu silnika jak diabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie sztuki bym odpuścił  poszukaj jakąś sprowadzoną zadbana i zamontuj LPG  . 

Z ogłoszeń może nie hatchback ale ładna wizualnie .

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-primera-2-0-140-km-124-tys-klimatronik-xenon-ID6yE2dT.html#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sprzedajemy.pl/nissan-primera-2-0-131km-bgaz-sekwencja-nr48000567

 

Tutaj by wszystko grało, tylko sprzedający mówił, że nysa spala ponad litre oleju na 100km, i to przez uszczelniacz w aparacie zapłonowym, po wymianie niby ma brać mniej, w co wątpię... A Ciśnienie spręzania ma po 13,5 na każdym baniaku, mowił że ma manometr i moze przy mnie sprawdzić.

Ponoć próg zagięty a tak to igiełka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie niestety ani kombiaki ani sedany... Potrzebuje cos pomiędzy, tylko liftback wchodzi w grę... Nie ma nic obecnie do kupienia, kompletnie :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim, planuję zakup primerki p11 z 1997r z silnikiem 1.6 z przebiegiem 150-160tys chciałbym się dowiedzieć czy warto kupować taki egzemplarz ponieważ zależy mi na niezawodności znanej mi z n15 oraz jest to wersja podstawowa GX z ABS klimą i wspomaganiem brakuje jedynie elektryki oraz chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość dołożenia pilota centralnego zamka oraz czy to możliwe że samochód nie ma możliwości montażu głośników w tylnej półce. Z góry dziękuje oraz proszę o informacje na co zwrócić uwagę przy zakupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę że nie jest aż tak mały ale ogólnie silnik wygląda bardzo dobrze bez wycieków i na pewno nie był myty. Więc ogólnie jak się spisują te silniki 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poliftową Primerę  - 2001 rok i silnik QG16 (106 KM) 

(w starszych są silniki GA i mniejsza moc)

nie mam z nim problemów - od nowości wymiana oliwy co 10tyś km 

Mało koników jedynie ;)

 

@KamiLeszek ma 1,6 z 1996 - możesz go podpytać na pw ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jako, że stoję przed zakupem auta rodzinnego postanowiłem bliżej przyjrzeć się pewnemu egzemplarzowi.

Otóż od miesiąca poszukuję auta i w oko wpadł mi ten oto sedan.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-primera-bezwypadkowy-polski-salon-oryginalny-niski-przebieg-bardzo-ladny-ID6yO5HD.html

Czy moglibyście podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę przy zakupie - czy rzuca się Wam coś w oczy po zdjęciach jeśli chodzi o stan/wyposażenie, że jest coś nie tak jak być powinno?

Z góry dziękuję za cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Wygląda mi to na perełkę godną uwagi. Mały przebieg, udokumentowane pochodzenie i serwisowanie (czy w ASO?), środek zadbany, bogate wyposażenie i cena biorąc pod uwagę w/w po drobnej negocjacji do przyjęcia. Co do stanu karoserii, to z fotek zrobionych szczególnie w takiej scenerii, nie jesteś w stanie zobaczyć szczegółów, tym bardziej, przy czarnym kolorze. Musisz to zobaczyć gołym okiem. Odnośnie stanu blach, upewnij się czy auto było garażowane, a progi w okolicach nadkoli i spód, nie były podpicowane, lub świeżo pryśnięte jakimś środkiem konserwującym (by ukryć rdzę). Jako, że auto jest elektronicznie wypasione, dobrze sprawdź każdy system (cz, AAlarm, podnośniki szyb, sterowanie lusterkami, sterowanie nawiewami i klimą ... ). Najlepiej umówić się ze sprzedającym na wizytę w ASO, by wszystko dokładnie (w Twojej obecności) sprawdzili. Jeżeli któryś systemów jest niesprawny i niezgodny z deklaracjami sprzedawcy, za przegląd płaci sprzedający.

Autko na papierze wygląda Ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...