Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Zmiany stylistyczne


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam okazje do zmian przodu w moim nismo - jade sobie dzisiaj spokojnie a tu nagle zielona brama sie na mnie rzuca i sruuu... dziura w blotniku , spoilerki popekaly.. d*pa na calej lini :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
No i mam okazje do zmian przodu w moim nismo - jade sobie dzisiaj spokojnie a tu nagle zielona brama sie na mnie rzuca i sruuu... dziura w blotniku , spoilerki popekaly.. d*pa na calej lini :cry:

 

ja też kiedyś przypakowałem o zieloną bramę wiatr zawiał jak wieżdżałem tyłem i lekko wgniotłem sobie zderzak, ale nie ma śladu, u Ciebie gorzej jak tu czytam. Jak zrobisz to daj znać ile dałeś i czy dobrze Ci to zrobił. a może to czas na zmianę wyglądu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to lajt ok 200 pln ale zawsze mozna lepiej je wydac :lol: odbieram w sobote a jak zrobione? na stowe si bo to ten sam gosc co go ospoilerowywal i lakierowal calosc wiec zna wszelkie zakamarki i raczej niespodzianek nie bedzie. A co do kolejnej modernizacji przodu to jednak sie nie zdecydowalem bo poprzednia byla za droga i jeszcze troche szkoda mi psuc ale mysle na wiosne o trzyplytowym dyfuzorze moze troche ten przod wyciagnie dolem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to lajt ok 200 pln ale zawsze mozna lepiej je wydac :lol: odbieram w sobote a jak zrobione? na stowe si bo to ten sam gosc co go ospoilerowywal i lakierowal calosc wiec zna wszelkie zakamarki i raczej niespodzianek nie bedzie. A co do kolejnej modernizacji przodu to jednak sie nie zdecydowalem bo poprzednia byla za droga i jeszcze troche szkoda mi psuc ale mysle na wiosne o trzyplytowym dyfuzorze moze troche ten przod wyciagnie dolem. 8)

Może jakieś fotki wrzucisz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Zrywać czy nie zrywać

Myślę zerwać (bo są naklejane - ale gościu je równiutko nakleił) te 2 paski które idą przez środek i płomienie od lamp, ale nie jestem pewien

bo niezłe laseczki się za mną oglądają :grin:

8f74c914.jpg

Nissanek.jpg

Chciałbym znać wasze za i sprzeciw zrywaniu bo decyzję podejmę sam.

 

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem zerwac czy sie laseczki patrza czy nie. osobicie nie trawie pasow na samochodach innych niz viper r/t :) (poprostu za duzo maluchow z takowymi jezdzi i zle mi sie to kojarzy :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
Mrozu moze to glupio zabrzmi ale nie wiem jak je zrzucic ja i komputery nia bardzo sie tolerujemy :x

wejdż na stronę www.photobucket.com i zarejsestuj się jest to darmowe nic nie tracisz ale zyskujesz potem wybierasz fotkę klikając na przeglądaj jak będziesz ją miał to wciśnij submit i się załaduje na stronkę zaznaczasz zakładke oznaczoną IMG i kopiujesz do wiadomości, fota sama się otworzy w temacie.

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paski też bym zerwał. Niech się kobitki oglądają za Tobą i Twoim autem, ale niekoniecznie naśmiewając się. Auto jest tak ładne, że takie duże pasy w takim kolorze nie bardzo pasują.

 

S900 to prześlij mi na poczte fotki to Ci je zamieszcze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S900 już mam Twoje fotki na poczcie, więc za jakieś 10-15 min będą na forum. Pozdro

 

[ Dodano: 24-02-2006, 21:11 ]

Tak jak obiecałem oto fotki auta S900:

 

HPIM0509.jpg

HPIM0540.jpg

HPIM0541.jpg

 

[ Dodano: 24-02-2006, 21:18 ]

A tak wygląda projekt mojego Nissanika. Jak tylko spłace długi to biore się za niego. Zdjęcie jest ściągnięte z allegro i przerobione programem graficznym. Jak Wam się podoba :?: Jakieś sugestie :?:

NX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s 900 niepodobaja ci sie te nalepy co masz???

i bedziesz ten pasek malował czy naklejał?? ;] stylistyka autka super bo widziałem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s 900 niepodobaja ci sie te nalepy co masz???

i bedziesz ten pasek malował czy naklejał?? ;] stylistyka autka super bo widziałem:]

Pytanie do mnie czy do S900 :?: Bo pierwsze 3 zdjęcia są auta S900, bo nie umiał ich wkleić a ostatnie (czyli nr 4) jest projektem mojego NX'a czyli Mroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORKI to myslalem ze s900 cce przerobic ;]

zle skumalem fotki

bedziesz naklejał czy farba mrozu??

Spoko nie ma problemu z pomyłką. Paski będe naklejał żeby można było zerwać jak mi się znudzą a z maską to jeszcze nie wiem. Chciałbym ją okleić folią o fakturze włókna węglowego, ale nie moge takiej znaleźć a wiem, że jest na rynku, bo miałem ją kiedyś w ręku. Ładnie bym obkleił nią maske i polakierował bezbarwnym i by może ładnie wyszło, ale kto to wie jak będzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka carbonowa folie ma w swoim asortymencie FOLIATEC bodajże.

http://www.foliatec.com.pl/index0.HTM

carbonowe folie sa w FOLIE CARBODY I ARTLINE :wink:

 

Niestety kiedyś już sprawdzałem Foliatec'a i ich ceny niestety nie są na moją kieszeń. Szukam czegoś troszke tańszego.

 

a to moj projekt, ale niestety go nie zreazlizuje, bo kosztowalby fortune

 

Oj tam fortune. Tylko felgi, zawias, szybki i body kit. Jak się dobrze poszuka to można to zrobić w miare tanio. Ale musze przyznać, że furka śliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mrozu za umieszczenie fot, a tak przy okazji do wszystkich co myslicie o moim przodzie? Czy dobrym pomyslem bedzie ten trzyplytowy Dyfuzor? Jakis taki za grzeczny ten zderzak. W planach na wiosne mam obnizenie zawiasow o 35mm ( znalazlem sprezynki za 319 pln 4 szt) i alu 16" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mrozu za umieszczenie fot, a tak przy okazji do wszystkich co myslicie o moim przodzie? Czy dobrym pomyslem bedzie ten trzyplytowy Dyfuzor? Jakis taki za grzeczny ten zderzak. W planach na wiosne mam obnizenie zawiasow o 35mm ( znalazlem sprezynki za 319 pln 4 szt) i alu 16" :smile:

 

Nie ma za co. Powiedz z czego zrobiłeś ten przód, bo podoba mi się. Ja nie chce robić jakiegoś bardzo agresywnego tylko raczej bym został przy delikatnych retuszach. A gdzie masz takie tanie sprężynki, bo mój strasznie wysoko stoi przodem i coś musze z tym zrobić. 3m się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Oj tam fortune. Tylko felgi, zawias, szybki i body kit. Jak się dobrze poszuka to można to zrobić w miare tanio. Ale musze przyznać, że furka śliczna.
hehe ciesze sie ze moj VT Ci sie podoba, w koncu troche nad nim siedzialem :smile: Zbieram na s14, wiec ladowanie kasy w NX odpada :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram na s14, wiec ladowanie kasy w NX odpada :smile:

 

s14 super autko, ale jeszcze nie dla mnie. Ubezpieczenie i wacha przy moich studenckich zarobkach raczej wyeliminowały by mnie z poruszania się często po ulicach. Pozostał by mi chyba jedynie niedzielny crousing po okolicy i do kościoła do którego nie chodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...