Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Zmiany stylistyczne


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek84r

Hey DUCE fajnie to wygląda ale jeszcze lepiej moim zdaniem wyglądało by jak lampy wysuneło by się do przodu, na równi ze zderzakiem, aerodynamika podskoczyła by wtedy wyżej, pomysł super, trzeba pomyśleć nad tym :P

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystko w swoim czasie,powoli pracuje nad jego wygladem.Fajnie ze ci sie podoba zderzak ale w tym problem ze mi sie nie podoba i chce jak najszybciej go wymienic na jakis bardziej podobny do tych z NFS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w nim 1,6 :( jutro postaram sie wiecej fotek dac i kilka z srodka:) hehehehe widze ze podoba sie przod to spoko bo ja zalamany jestem nim ze glupio wyglada....widac mylilem sie :P

P.S. Tak jestem z Jasla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość EnDrIu WAWA

Dla mnie jest on przesadzony.

 

PS Widze przegladajac ten temat, ze juz sporo w klubie mamy poprzerabianych Seteczek:)

 

PS II Jak myslicie ile moze kosztowac "sklejenie" przedniego zderzaka z Del solki http://i26.photobucket.com/albums/c122/Mrozu555/76791572.jpg z dopasowaniem do naszego? Mam drugi zderzak i wlasnie sie zastanawiam czy nie dokupic tego od Del Sol`ki i przerobic. Usunalbym kierunkowskazy z tego seryjnego miejsca i chcialbym zeby to wszystko wygladalo w ten sposob:

nxdelsolxq6.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie makabra

Dla mnie też tragedia. Nie wiem gdzie właściciel ma oczy.

sklejenie" przedniego zderzaka z Del solki z dopasowaniem do naszego

Już dawno temu pisałem o tym i zamieszczałem zdjęcie tego czerwonego Nxa. Jak dla mnie rewelka.

100nx29uf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Już dawno temu pisałem o tym i zamieszczałem zdjęcie tego czerwonego Nxa. Jak dla mnie rewelka.

Obrazek

tak, tak wykorzystalem Twoje zdjecie tylko usunalem kierunkowskazy :) Masz moze jakiegos fachowca co by potrafil to zrobic? Nie chcialbym zebym kupil zderzak i zeby ktos go zepsul :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze jakiegos fachowca co by potrafil to zrobic?

Mam gościa tylko nie ma mnie dziś w domu, więc tel. podam Ci jutro. Zajmuje się on od bardzo dawna produkcją różnego typu rzeczy w plastiku w tym również ospojlerowania, więc myśle, że Ci pomoże tylko nie wiem jak cenowo,bo poprostu już nie pamiętam. Jak będziesz pewny, że chcesz już zmieniać przód to podjedziemy do jednego człowieka to może uda się, że załatwi nam jakiś rabacik. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawialem czy nie dalby sie spasowac gory od oryginalnego przedniego zderzaka i tego czegos:

 

11186647870.89197000!301100.jpg

 

zas tyl spasowac z tym czyms:

 

11184041100.41553900!109200.jpg

 

z tym, ze zaszpachlowac otwory...

 

i do tego progi na podobe takich:

 

suzuki-swift-gti-101.jpg

 

do tego jakies 16' alusy o 6 ramionach i z polerowanym rantem :]

 

 

Mialoby to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość andy_czarny

zastanawiam sie nad sprzedaniem mojej almerki i kupieniem 100 nx'a, przyznam ze najbardziej odrzucaly mnie te przednie lampy ale z tego co przeczytalem to widze ze jest pare opcji na to:) wiec chyba tak zrobie

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...