Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz kiedys ktos podawal linka do tej zabudowy

no i zeszli z ceny..hehe bo za taka robote to jak mowilem 2k to juz duzo...

a wkrotce zmieni wlasciciela .. no nie crensh

ano ja na to licze...tylko trzeba szczegoly dograc...zapodam na priva..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego, nowy jesteś a nie chciało ci się nawet rozejrzeć i zauważyć działu Kupię/Sprzedam!!!! Tam wrzuca się reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich,

 

Nowy zielony użytkownik Navary. Panie i Panowie chciałbym poruszyć temat automatycznie otwieranej zabudowy do Navary. Czy ktoś widział coś takiego, gdzie można coś takiego dostać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie o takie mi chodziło. :diabel: Chodziło mi o zabudowę bez klamek, gdzie zamiast nich są przyciski zwalniające zatrzaski.

 

Ale ciągle nie nie wiemy o co chodziło Piaskowi. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy a co sadzicie o hard topach "scietych" typu carryboy G-500 .bo ponoc dużo osób strasznie narzeka na ta firme,jakiej firmy ten typ obudowy byscie polecali?

 

 

 

 

Ja tam nie narzekam , chociaż nie wszystkim może się podoba :D;):D :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Koledzy a co sadzicie o hard topach "scietych" typu carryboy G-500 .bo ponoc dużo osób strasznie narzeka na ta firme,jakiej firmy ten typ obudowy byscie polecali?

 

ZOBACZ NA STRONIE www........................ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam.

 

Jestem tu nowy. Navare posiadam od roku- przebieg 60 tyś. km. Auto spisuje się rewelacyjnie. Zimą wybieram się z rodziną na narty, więc będzie nam potrzebny zamknięty bagażnik.Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi dać namiar na dobrą i w rąsądnej cenie płytę na bagażnik.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do jezdzacych z hard-top'ami czy podczas jazdy w deszczu scieka wam woda miedzy szybami tylna a ta od nadbudowy?? i czy poradziliscie sobie jakos z brakiem tylnej wycieraczki, zwlaszcza kiedy jest noc, pada deszcz a wy macie cofnac do nieoswietlonej np rampy?? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupywałem w Belgii z (sunrise pack -- kamerka +hard top+wykładzina paki +hak+ dywaniki) Montowano mi ją kilkanaście dni po odbiorze,ponieważ (tak mówili) że czekają na nowy model bo ze starym były problemy,a zamontowana jest pod klamką tylnej paki (jest prawie niewidoczna) Montaż trwał kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zamontowali nad rejestracja ,kamerka kosztowala około 800 stówek i montaz trwal kilka godzin ale zmienilem tez radio na 7 calowy dvd z navi to teraz dziala po wrzuceniu wstecznego

 

[ Dodano: Nie 21 Paź, 2007 15:38 ]

po niedzieli zrobie fotke to wrzuce i zobaczysz jak to wyglada z zewnatzr i w srodku przy cofaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich zwolenników Nissanów.

Posiadam Nissana Pickup D22 Double Cab z 2006 roku. Poszukuje do niego zabudowy poliestrowej paki zblizonej do tej przedstawionej na zdjęciu lub podobnej do montowanej na Polonezie Truck-u. Chodzi mi o zabudowę poliestrową o jak największej pojemności, bez bocznych szyb i zbędnych bajerów.

 

[center:7de33fc40c]thumb_i.jpg

Kliknij tutaj, by powiększyć zdjęcie [/center:7de33fc40c]

 

Proszę o informację (adres; email; www) kto na terenie kraju zajmuję się produkcją tego typu zabudowy. Słyszałem, że wytwarza to gość ze Skawiny /k Krakowa - prosił bym o więcej danych na temat tego lub innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie hardtop zamowilem przed tygodniem i wybralem jednak marke Alpha, ale dzis po rozmowie z przypadkowo spotkanym wlascicielem Navki mam watpliwosci... Zatrzymalem ruszajacego autem wlascicela auta widzac ze ma hardtop podobny do Alpha. Na budzie byl jednak symbol S-One i sam nie wiem czy to to samo co Alpha. Wlasciciel auto po kilku miesiacach stwierdzil ze ta firma to tragedia, co zreszta zilustrowal mi probujac otworzyc i zamknac tylna klape.Po tak krotkim okresie uzytkowania luzy na zamku, luzy na zawiasach. Hardtop cieknie, wyprzedzajac pytania, byl montowany w ASO przez fachowcow w tej materii. Czy Alpha to to samo co S-One ? ten sam producent ,fabryka itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO i fachowcy to trochę jak mądry policjant lub oczciwy polityk oczywiście uogólniam ale wiesz...

 

a tu nie bardzo sie z Toba zgodze... ASO ponad wszelka watpliwosc to firma komercyjna, ma pracownikow, rekrutuje ich, szkoli ale tez wymaga. Jesli co chwila klient bedzie wracal niezadowolony i/lub wydzwanial , i to wszystko w ramach zasadnej reklamacji to wcale niedlugo potrwa do mementu kiedy przelozony tego nieudolego "fachowca" poprosi go aby rano juz nie przychodzil. Ale ASO maja teraz olbrzymie problemy z personelem. Znam sytuacje z Daimler i Mercedes, baaaaardzo duzo wykwalifikowanego personelu technicznego z certyfikatami obslugi wyjechalo "glosowac" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pelni sie zgadzam. lepiej zamontowac samemu tak jak oni prawdopodobnie bedziesz to robil po raz pierwszy ale: 3 razy pomyslisz zanim zastosujesz "nic na sile wez wiekszy mlotek", dodasz cos co w aso jest rzadko spotykane - estetyke wykonania, jak cos spier. podczas montazu to bedziesz wiedzial ze jest spier. a nie ze przy 140 sie okaze se "sie ulamalo" wiec mechneli zywica coby widac nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...