Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie biorą was nerwy przy zamykaniu tylnej burty, jak za każdym razem ręce upaprane???

Zastanawiam się nad zamocowaniem jakiejś rączki do szczytu klapy, tylko jeszcze nie sprawdzałem czy będzie do czego przymocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś zrobił zabudowę z wycieraczką, szkoda, że już swoją Alphe kupiłem.

 

http://www.allegro.pl/item297783963_nadbud...ara_nowosc.html

 

k... a może frytki do tego....

 

[ Dodano: Nie 27 Sty, 2008 18:03 ]

Też są zbyteczne, zawsze mozna się obejrzeć, albo otworzyć okno i wyjrzeć :D

 

Po co okna, przecież są też zbyteczne... To jest ciężarówka...po co wycieraczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No bo chwilami nei ma sensu. Jak sie kupuje pickupa to nie ma lewara, zeby to był Touareg i koniec. Zabudowy wydziwiaśne i jeszcze teraz ta wycieraczka...neony, stroboskopy, ksenony, rury, kamery cofania......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu hardtopów:

- poprawiono mi uszczerbki w malowaniu - jest OK. Ni będę pisał jak teraz wygląda Navarka bo przecież to auto do pracy :) i jej funkcjonalność ma pierwszorzędne znaczenie ;)

Ale i tak taka budka na Navarkę jest za droga, chociaż wszystko jest warte tyle ile ktoś za to zapłaci. Jak tak przemyśleć koszty wyprodukowania takiej budki: szyby hartowane przyciemnione w tym jedna ogrzewana, konstrukcja z włókna szklanego czy żelkotu, osprzęt uszczelek, zamków i zawiasków + malowanie - powinno to kosztować około 4,5 tys.

No, cóż żeby odrobić koszt zabudowy zawsze można wozić ludziom meble spod Ikei lub po dodaniu wieńców i fioletowych szarf wozić ludzi na pochówek - ale tylko małe trumny lub po kremacji.

A żeby tak dołożyć coś od siebie to:

1. W związku z zabudową ostania jej szyba tylnia to już jest 3-cia szyba za plecami kierowcy. Żeby coś przez nią dojrzeć to trzeba by żeby przynajmniej dwie pozostałe nie były przyciemniane :D . Zatem wycieraczka to chyba zbyteczny luksus :D

PS. Ćwiczę parkowanie na lusterka i otwarte drzwi kierowcy :P

2. Żeby zamykać burtę i się nie brudzić - proponuję gruby kij długości 1m, albo zamykanie dynamiczne - z tzw. półobrotu. A tak serio: ja zamykam i się nie brudze...jakoś tak dopycham, no i może trochę palce mam brudne...ale pomyślcie jakby trzeba było koło zmienić....

jack182- przykręć rączkę do klapy Navary a osiągniesz oryginalność zabudowy porównywalną z tym co widziałem...a mianowicie:

Navara nówka, model 2008 - zabudowa - zwykła sklejka pomalowana na czarno przykręcona do burty na śrubach z kółeczkiem. Pięknie była ta sklejka zaokrąglona na rogach i pomalowana na czarno - jakbym nie był w temacie to bym pomyślał że to oryginał z ASO :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo chwilami nei ma sensu. Jak sie kupuje pickupa to nie ma lewara, zeby to był Touareg i koniec. Zabudowy wydziwiaśne i jeszcze teraz ta wycieraczka...neony, stroboskopy, ksenony, rury, kamery cofania......

Ryży, przecież spora grupa kupiła Navkę nie po to aby nią pole orać, tylko dlatego że im sie po prostu spodobała. Uzywają jej zamiast plaskacza. I dla nich może istotne są te klameczki, ksenonki i inne pierdoły. Bądźmy tolerancyjni. Przecież nie każdy musi dyskutowac o rzeczach zbednych dla niego. Swoją drogą mi też starczyłby kombiak do tego zo wożę. Ale zachciało się Navki i już. Prawda że piękna :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryży, przecież spora grupa kupiła Navkę nie po to aby nią pole orać, tylko dlatego że im sie po prostu spodobała. Uzywają jej zamiast plaskacza. I dla nich może istotne są te klameczki, ksenonki i inne pierdoły. Bądźmy tolerancyjni. Przecież nie każdy musi dyskutowac o rzeczach zbednych dla niego. Swoją drogą mi też starczyłby kombiak do tego zo wożę. Ale zachciało się Navki i już. Prawda że piękna :?: :D

 

I niedosc ze piekna to jeszcze silna i ma w sobie to COŚ co w oczach niektorych czyni ja jeszcze lepsza :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję zabudowy do D40 z bocznymi szybami podnoszonymi do góry i relingami dachowymi. Proszę o poradę, ewentualne zdjęcia i linki do stron WWW.

Ps nie bić jestem nowy - jeszcze wszystkiego nie przeczytałem na forum.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce jak ręce ale kutrka uwalona od razu, no ale przecież pick-up to jest Jednak pomysł z rączką jest całkiem całkiem do rzeczy.

 

Wymyślił ktoś przecież rękawice , tylko zastanawiam się po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zabudowę :) Przyszła w wielkiej paczce :) Montaż bez kabli niecała godzinka :) Zdemontowałem swoje zakrycie, tak naprawdę to pierwszy raz w całości :) Przyznam że dopiero teraz zobaczyłem jaki sprytny mechanizm :) Jak podłącze światła i wyreguluje klapę zrobię focisze :) Navarka ma teraz zupełnie inny wygląd :) Ponawiam pytanie, kto chce kupić 30 dniowe zakrycie (plandekę) na pakę? Sprzedam za połowę ceny :) Jak coś to mam focie. :) Teraz muszę poszukać dobrego miejsca na przeciągnięcie kabelków ;)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem wstawiam focie zabudowy

 

Mam też pytanie czy ktoś tak ma czy mam popracować przy zabudowie. Zakładałem ją sam i nie mam doświadczenia. Chodzi mi o listwę przy szybie bo tak jakoś pieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie odebrałem swoją Navarkę i zastanawiam się nad wyborem producenta zabudowy. Ze względu na przeznaczenie potrzebuję zabudowy z relingami i bocznymi szybami podnoszonymi do góry. Jak na razie znalazłem takie w CARRYBOY (przerobiona S-560N tylko trzeba czekać ponad 3m-ce), lub z STEELER ARB.

 

Ps tpirat czy były jakieś problemy z kupnem Twojej zabudowy? Jak oceniasz jej jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...