Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jack182- oczywiście lampka powinna świecić jak się otworzy klapę niezależnie od zapłonu i świateł pozycyjnych.

Powinno być tak jak z oświetleniem wnętrza auta, no i przy gaszeniu mogłoby powoli przygasać ;)

Ale jak się przekonuję z autopsji i z "chwalenia innych ogonków" całe zamieszanie z zabudowami to jedna wielka improwizacja garażowa, a firmy montują jak im pasuje mówiąc że tak ma być. Różnorodność zabudów i niedociągnięcia samych producentów (wszystko Chiny albo Tajlandia itd.) - np. brak dokładnej instrukcji montażu z detalami jeszcze bardziej potęgują zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na te lampki .Ja mam dodatkowo przuciemnione szyby w hard topie i przez omyłkę zostawiłem zapaloną lampkę na kilka dni. Akomulator wyładował się całkowicie.Samochód musiałem otwierać awaryjnie. Pozdrawiam. :) :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek p - z Twoją lampką to już montażyści poszli na całość. U mnie przynajmniej by w nocy nie świeciła, chyba że bym zostawił auto na postojówkach ;)

Dla domatorów wklejam link do filmiku firmy Outlander pt. "Jak montujemy zabudowę typu HardTop". Jak ktoś zna węgierski niech przetłumaczy napisy .... :)

http://www.outlander.hu/Outlander/Video.wmv

 

Ash_One - nie wyrzucaj starej szyby bo jej posiadanie (nawet bez grzania i pęknięta klamką) może być zbawienne w przypadku uszkodzenia nowej.

Podobno do niektórych zabudów (tajlandzkich robionych w Tajlandii) nie ma możliwości na zdobycie części zamiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Hhehehe a mówiłem kupowac zabudowę ARB? A ja palę faję, żuje gumę, palę faje za fają :) i nic a nic nie przejmuję się moja zabudową :) I przypominam, że nie ma problemu z ABRem pod lakier

 

I niech mi tu Cieniu nie krzyczy, że sie czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_Alien -chyba mnie nie zrozumiałeś.U mnie lampka ma 3 pozycje-tak jak w kabinie.auto,off i on--- i właśnie na tej pozycji non stop sie świeci i resztę już znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, albo może źle zinterpretowałeś. Wyjasnię. Po otwarciu Hartopa bez względu na zapłon i swiatła, światło działa tak jak w kabinie, ale innych samochodów niż NAVARA, bo w Navarce, jesli przy wyłączonym zapłonie będzie włączone światło to automatycznie sie wyłączy po 10 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

refleksja

Od dwóch tygodni przeglądam oferty na zabudowę, rózne modele i ceny. Mam wrażenie, że gdyby gabarytowo taka sama zabudowa była do maluch czy przyczepki, byłaby o połowę tańsza. Podobne zabudowy do starszego rocznika są dużo tańsze. Tak więc cenę kształtuję wartość auta na które jest produkowana a nie np. jakość czy trudność technologiczna w jej wykonaniu. Koleżanka kupiła kilka dni temu malolitrazowy samochód w bardzo dobrym stanie za 9K. Jakoś ciężko jest mi porównać zakup jednego i drugiego. Popyt kształtuje podaż, gdyby zrobić bojkot i przez miesiąc nikt nie kupiłby żadnej zabudowy mielibyśmy normalną cenę rzędu 4k. Oczywiście jest to abstrakcja. Wczoraj przyszła do mnie z salonu krata dzieląca przestrzeń ładunkową. Gdybym miał warsztat ślusarski, produkowałbym tego na tony, 2k za 10kg. stali :) Dzisiaj zamontuję i zdejmę, do czasu kiedy nie mam zamykanej na klucz zabudowy, kraty nie założę, zyjemy w Polsce :/

Znajomy produkuje łodzie i goni na zachód, muszę podsunąć mu pomysły wykonania zabudowy:) kopyto pewnie nie jest problemem i samemu wykona ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są producenci zabudów w Polsce ,ale nie kupisz zabudowy u nich.

 

np . ta zabudowa http://www.orciari.it/eng/prodotti.php?con=00019&id=033 jest produkowana w Polsce, pod Bielskiem, ale kupić ją możesz tylko przez firmę Orciari a tam kosztuje 2715 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa Naprawdę ciekawie pomyślana. Relingi zrobiłbym jednak wzdłuż samochodu a nie poprzeczne. Koszt dalej powyżej 10k. Nie żebym żydził czy wydziwiał, jednak mam wrażenie, że zabudowy nie do końca są warte swojej ceny. Pewnie i tak nie znajdę nic dobrego taniej ;) W lutym kolejna wyprawa na narty, ostatnio miałem bagaże pasażerów z 2 aut i było na styk. Dobrze, że sprzętu narciarskiego nie było za dużo. Tym razem jednak ekipa bardziej się przygotowała a planowany wyjazd też jest dłuższy :D . Jako ciekawostkę powiem, że mam plandekę i jak kupiłem 4 nowe opony to na pakę weszły tylko 3! Czwarta wylądowała z tyłu na kanapie :(.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ładnych :P więc nie będę nic wrzucał. :diabel: Mam na serwerze parę zdjęć, np. http://www.asg.strefa.pl/*ppc*/navara1.jpg, ale nie są one zbyt ładne.

 

Jak zrobię sesję :diabel: to wrzucę kilka.

 

Już na tym zdjeciu wygląda ciekawie.

 

Tylko trochę mało ostrzelana :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem zabudowę S-560N. Wydaje mi się, że najbardziej przystępna cena do wyglądu, bo o jakości jeszcze nic nie mogę powiedzieć. W przyszłym tyg. dotrze i będzie montaż :) Mogę wtedy sprzedać oryginalne miękkie zakrycie :) podobno zmniejsza zużycie paliwa :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to niemal to samo, spoiler, relingi... jedynie o czym nie pomyślał projektant w mojej to na końcu zagięcie bocznej szyby na wzór tylnych drzwi. Będę musiał z tym żyć :diabel: Oby dotarła w 1 kawałku i bez żadnych zonków. Wcześniej jeździłem Carnivallem II i na jednonocne wypady wywalałem dwa rzędy siedzeń, 2 osobowy materac i było można się bardzo wygodnie przekimać. Testowaliście już leżakowanie na pace? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...