Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] Nissan Almera Tino


Gość kwamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nissanowitych posiadaczy tino.Mogę podzielić się instrukcją do almerki tino po liftingu t.j.od 2003 zdaje sie.(dzieki za przesłanie jacek zet1)Jezeli ktoś ma instrukcje do modelu z 2001to prosił bym baaaardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nissanowitych posiadaczy tino.Mogę podzielić się instrukcją do almerki tino po liftingu t.j.od 2003 zdaje sie.(dzieki za przesłanie jacek zet1)Jezeli ktoś ma instrukcje do modelu z 2001to prosił bym baaaardzo.

możesz mi ja podesłać, tę instrukcje po liftingu szefo5@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam prośbę do forumowiczów, może ma ktoś książke lub mógłby podac link o doborze lakieru, mój nr lakieru to BW3X, mam na samochodzie kilka małych odprysków i chciałem je troche zamaskowac.Mieszkam na wichurze i lakiernik nie mógł mi tego sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,właśnie nabylem Nissana Almere Tino 2,2 DCI 2005r. proszę dobrych i uczynnych forumowiczów o przesłanie instrukcji obsługi w języku Polskim na email - jurek110@op.pl .Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jakie polecacie oponki bo ja znalazłem takie:

http://ssl.delti.com/oponytanio/start.html

HP 195/65 R15 91V

PN 550 195/65 R15 91V

XR611 195/65 R15 91V CN

no i sie zastanawiam!!!!!!!!!!!!!!!! bo może ktoś ma lepsza alternatywę do 160 zł

no i słynna sprawa ojej który lepszy shell czy castrol

+ jaki filt oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za błyskawiczne dosłanie instrukcji po polsku dla jacka zet1 a może ktoś ma może taką instrukcje ale dla drobnych napraw, bowiem nie pali mi się kilka żaróweczek , i musiał bym wymienic olej i może ktoś zna pewny sklep z częściami

pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ta od oświetlenia Tina wewnątrz, to zdejmij osłonę i rusz ją, u mnie też nie świeciła lae gdy ją delikatnie poruszyłem zaświeciła, po prostu nie jest wkręcana tylko z dwu stron ma blaszki i czasami nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jestem tu nowy od dzis jestem też właścicielem Tino z 2003r 2,2 auto jest bajer pięknie się prowadzi takiego auta szukałem. Moje Tino ma lakier czarny metalik a fotele skóra z alkantarą. Jednak mam problem przydała by mi sie instrukcja do samochodu w języku polskim bardzo bede wdzięczny za jej podesłanie na e-maila oraz ewentulanie coś w stylu zrób to sam by robic drobne naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie - w końcu odebrałem moje TINO (2,2 DI 01r. 132.000 przejechane) od lakiernika. Spoko auto: pakowne, pewnie się prowadzi nawet przy dużych prędkościach, dobrze wyposażone (klima, CD, elektryczne szyby itp.) tylko kopa mogło by miec trochę większego.

Brakuje mi jeszcze silniczka sterującego lampami przednimi - czy w TINO siedzą takie same jak w N16 i Primerze ?!

A jeszcze gorąca prośba o POLSKĄ INSTRUKCJĘ plisss !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany takim samochodem.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971749.Co możecie powiedzieć o tym silniku,czy jest na łańcuchu,ile pali,na co zwrócić uwagę .Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany takim samochodem.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971749.Co możecie powiedzieć o tym silniku,czy jest na łańcuchu,ile pali,na co zwrócić uwagę .Z góry dziękuję

 

Sie ma.Coś mi się ten przebieg nie podoba (66 tyś coś za dużo podkręcili).No i po tapicerce widać,że nie za bardzo ktoś o niego dbał.W ostateczności przed kupnem poradziłbym przegląd w serwisie.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wraz z żoną staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami Almery Tino 2,2 DI 01r. 120.000 przejechane srebrne super autko kolejne w Szczecinie!!!

P.S.

 

Czy ktoś wie gdzie można dokupić tylną rolete do bagażnika używaną bo u nas nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można dokupić tylną rolete do bagażnika używaną bo u nas nie było.

 

bez problemu na allegro .

mam jeszcze jedno pytanko , moje radio CD ( zdjęcie na początku 10 strony ) czasami czyta wszystkie płyty , czasami nie czyta żadnej . czy ktoś miał podobny problem ? jak go rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuje instrukcji po polsku do mojej almerki tino

niewiem nic o moim autku

jest to 2.2 di z japońskim motorkiem

mam jakąś instrukcje ale jest do nowszych modeli!

ma może ktoś taką do modeli 2001-2002 ??

to prosił bym bardzo na maila

mbela@interia.pl

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam almerkę z 2003 z kaseciakiem i zmieniarą pod siedzeniem i mam pyatnie czy da sie podłączyć telefon w jakis sposób do tego radia??

 

masz zmieniarkę - podaj jaki model i nazwę producenta - chcę dokupić zmieniarkę lecz jakiej firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów - od dwóch dni jestem posiadaczem TINO -sprowadzone z Włoch-silnik 1,8 benzyna 2002 rok-i zgodnie ze świecką tradcją zwracam sie z uprzejmą prośbą do szanownych kolegów o przesłanie polskiej instrukcji -pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...