Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] Nissan Almera Tino


Gość kwamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziadek150

Witam!!

od kilku dni jestem posiadaczem almerki tino 2.2 dci. oczywiście nie posiadam do niej polskiej instrukcji obsługi, a po "obcemu" nie potrafię. czy jest ktoś w stanie podesłać mi ją na maila marcinbien5@wp.pl??

 

serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję!!

 

[ Dodano: Pią 23 Lis, 2007 21:35 ]

Witam!!

od kilku dni jestem posiadaczem almerki tino 2.2 dci. oczywiście nie posiadam do niej polskiej instrukcji obsługi, a po "obcemu" nie potrafię. czy jest ktoś w stanie podesłać mi ją na maila marcinbien5@wp.pl??

 

serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek150

witam!!!

 

Marek wielkie dzięki za instrukcję. w końcu poznam funkcje mojej almerki.

mam jeszcze jedno pytanie. mam w aucie navi ale mapa jest tylko na Niemcy. jest możliwość wgrania jakiegoś oprogramowania na Polskę?? instalacji dokonuje się przez złącze serwisowe czy jak??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego posiadacza Tino przesyłam instrukcję.

Także proszę o przesłanie instrukcji technicznej.

Oraz ponawiam pytanie o możliwość wykorzystania nawigacji w polsce.

 

Dziekuje za instrukcje nico03!

 

Niestety, jest ona do nowszego modelu (z wyswietlaczem LCD)

Ja mam starsza (brak LCD, manulana kimatyzacja):/ wnetrze jak na zdjeciu ponizej:

tino25rn7.jpg

Jezeli ktos posiada instrukcje do starszej wesji Tino V10 D D01 to prosze o podeslanie:

kurpasban@yahoo.com

 

Mam kilkanascie pytan i chetnie bym na kazde pytanie otworzyl nowy watek.

Rozumiem jednak ze admin olewa wszelkie prosby o utworzenia podforum tylko o Tino wiec gniezdzimy sie w tym watku... :<

 

 

1. Podlokietnik. Brakuje mi go troche. Co sadzicie o:

Podlokietnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wymieniał ktoś filtr kabinowy /przeciwpyłkowy/ do swojego Tino. Jak się do tego zabrać?

 

w tym celu trzeba wyjąć schowek przed pasażerem - mocowany jest na takie zapinki - zawiasy, po bokach od dołu, trzeb je wybić, wyjmujesz schowek i tam bedzie klapka - zaślepka do filtra, na zapinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek150

witam!!

 

Ponawiam pytanie na temat nawigacji. ma ktoś pojęcie czy jest możliwość jej zastosowania na terenie Polski?? Wiem, że w instrukcji jest napisane, że nie da się tego zrobić ale może któryś z Klubowiczów kombinował coś w tym kierunku??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) chemmist . Zadanie wykonałem. Okazało się, że nie miałem filtra, więc włożyłem nowy. Dałem za niego 58 zł, sporo, bo widziałem tańsze.

 

na zdrowie :one:

 

ja zakupiłem filtr na allegro, za ok 30zł chyba, produkcji włoskiej, węglowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie; czy siłowniki trzymające klapę tylną są "regenerowalne"? Nie wiem co się stało, ale po ostatnim mrozie przestały trzymać i klapa opada z "wielkim hukiem". Można coś z tym zrobić, czy trza kupić nowe.Miał ktoś z tym problem, byłbym wdzięczny za pomoc lub doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto mógłby mi odpowiedzieć na pytanie czy pas przedni 62500 BU835 będzie pasował do Tino.

 

[ Dodano: Nie 09 Gru, 2007 22:27 ]

Mam jeszcze jedno pytanie:

jaka może być przyczyna że nie działa mi wyświetlacz LCD

(wszystkie bezpieczniki są dobre)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marekso1974

Witam. Udało się. Zalogowałem się, a wcześniej kupiłem tino z 2001r. :) Sprowadzony z Włoch. 11 grudnia kupiłem. Dziękuję za instrukcję, ale jeszcze jedna prosba proszę o taką po Polsku dla wersji z manualną klimą i radiem cd. proszę prześlijcie mi jak ktos ma.

 

[ Dodano: Czw 27 Gru, 2007 17:20 ]

Witam. Jeszcze pare słow o moim Tino :2.2 di, 2001r 115tyś na liczniku, srebrna.

Podzielam opinie co do podłokietnika, przydał by się. Można takie dokupić, takie ładne srebrne lub czarne ze schowkiem w środku kosztują około 70 pln. Jeszcze raz dzięki za instrukcje i pozdrawiam. Aha spalania jeszcze nie znam, a jeśli chodzi o ilość Almer Tino w Mysłowicach to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę Tino od lipca. I muszę przyznać, że jeździ się rewelacyjnie. Samochód pokazuje co potrafi przy prędkości 120 - 130 km/h. Wycisza się i przykleja do drogi. Nieprzyjemność sprawia tylko jeżdżenie po naszych polskich drogach - każda dziura boli jakby ktoś kopał po nerach. Ostatnio mam okazję podróżować po niemieckich drogach i jest to miód na moje serce.

Co do ilości Tino w Szczecinie i okolicach to jest ich sporo. Jeden identycznie zielony w Policach i jeden taki sam w Szczecinie. Pod szkołą mojego syna parkuje czarny, a na parkingach obok mojej pracy stoją 2 w porywach do trzech. Myślę, że coraz więcej ludzi doceni walory tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można takie dokupić, takie ładne srebrne lub czarne ze schowkiem w środku kosztują około 70 pln.

 

Podziel się wiedzą gdzie można dokupić i co ważniejsze jak zamontować, czy tylko nałożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...