Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] Nissan Almera Tino


Gość kwamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacekzet2

witam

ponownie

poszukuję instrukcji w języku polskim mój adres: zawadajacek@wp.pl

druga sprawa mam radiomagnetofon i chce dokupić zmieniarkę lub cd do autka

jaka ( jakiej firmy?)parametry ,symbole itp

dane autka

rok 2001 di 2,2

pozdrawiam i dzięki

PS. autko tak muli do 2000 tysięcy obrotów potem gitara (tak to już w tych modelach - trzeba sie przyzwyczaić)ale jest sposób ze startuje jak rakieta!!!!!!!!!!!!!!!obroty min 2000 :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol-1987
tino 2.2di 2001r strasznie na początku

się muli co zrobic coś tam chyba przytkane jest

PS. autko tak muli do 2000 tysięcy obrotów potem gitara (tak to już w tych modelach - trzeba sie przyzwyczaić)ale jest sposób ze startuje jak rakieta!!!!!!!!!!!!!!!obroty min 2000 :kosci:

zawór egr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich szukam obsługi radia CD montowanego w TINO 1,8 benzyna z 2000 roku. Mam z nim kłopoty, proszę o pomoc, CD nie zawsze chce czytać płyty jest tak jak rano chcę po raz pierwszy uruchomić CD ale jak złapie to można bez problemu zmieniać płyty i czyta, co mu może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem almerki Tino 2,2 Di z 2003 roku . Pierwsze wrażenia to dość wysoka dynamika silnika ( w porównaniu do 1.6 laguny ) i wysoki komfort . Niestety wnętrze mogłoby być trochę bardziej wyciszone .

 

proszę o instrukcję po polsku, mój e-mail : dariusz.bratu@neostrada.pl

 

mam pytanko , czy dałoby się zamontować nawigację z roku do 2003 ( panel nad radiem tam gdzie jest mała półka i wyświetlacz w schowku na pod szybą na desce rozdzielczej ) lub cały panel z roku 2004 a jeśli tak to jaka by była cena i gdzie mógłbym kupić potrzebne do tego części ? z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol-1987

siemanko, kupione wczoraj, przyjechane dzis z dortmundu almera tino 2004 dci 100KW, przebieg 44700km. fura niesamowicie pakowna, a sie wydaje ze nie az tak, śmiga naprawde gites, 6 bieg jest biegiem do jazdy a nie "nadbiegiem", caly czas po autobanie 160km/h, ma 3,5tys obr, w sumie silnik nie wyje, jest ok, tylko przy tej predkosci troche wiatr hula w drzwiach. ale jeszcze zapasik mocy ma :diabel2: spalanie przy tej predkosci 7,1-7,2. zmeczony po drodze nie jestem (1000km), super wyswietlacz lcd, duzo funkcji i bajerow + kamera cofania super bajer, troche skomplikowanie ale zasada byla prosta: albo rybka albo pipka; albo robimy strasznie prostacki wieśniacki kokpit albo skomplikowany ladny stylistycznie. postawili na to drugie, co mi sie bardzo podoba, nauczylem sie obslugi bardzo szybko i nie sprawia mi juz to zadnego problemu.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja też jestem szczęśliwym nabywcą tinki z 2002r model 2,2 dci i bylbym wdzięczny za instrukcje obsługi po polsku na adres zawdar0@poczta.onet.pl

z góry dziekuje i pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol-1987
autko wyjechało z polerki lakieru ( czarny ) i w najbliższym czasie wrzucę fotki :D
czy to ten z "czarnymi" szybami z tylu, navi i przebieg kolo 80tys i jezdzila nim kobita? :027:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ten z "czarnymi" szybami z tylu, navi i przebieg kolo 80tys i jezdzila nim kobita? :027:

 

Nie . samochód sprowadzony z Włoch z przebiegiem 75tys :D narazie wrzucę tylko fotki przed polerką , może na fotkach tego nie widać ale miał strasznie wyrysowany lakier ( lakiernik powiedział że był myty zbyt mocnymi środkami ) , do polerki doszło jeszcze usunięcie widocznych na fotkach obtarć przedniego zderzaka . Koszt polerki u znajomego lakiernika to 150 zł !! jak dla mnie taniutko :)

9bc75a2828173d28m.jpg

80cc87535740247cm.jpg

2e6aedd25baff77dm.jpg

91de42852766a233m.jpg

dd649bd185294174m.jpg

 

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 19:27 ]

I po polerce :

bb932d881aa40578m.jpg

ba25491065740d78m.jpg

d57ba5a9924189dbm.jpg

9c7c6f2ece15bab0m.jpg

d03e3a7a383252ddm.jpg

eb8fdbe72f68f685m.jpg

 

nowy tłumik :diabel2:

 

30e4fe38bbb66572m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam pytanie, jak mam wykasować sygnału o wymaganym serwisie? Zaznaczam że mam Tino z 11.2003 z dużym wyświetlaczem. Z góry dzięki za info. Oki, sam znalazłem, kasuje się tak samo jak w primerze p12, a opis tego znajduje się w dziale "Zrób to sam", który jest na forum. Dla takich jak ja link http://www.nissanklub.pl/uploads/DIY/Nissa...ym_serwisie.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś wie jak uruchomić system nawigacji w tino 2004 .W panelu sterowania pod wyświetlaczem lcd jest przycisk"MAP".Trzeba wrzucić dodatkowe oprogramowanie?Czy potrzebna jest do tego jakaś płytka z mapą.Z góry dzięki za info.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Many, Cześć:) jestem nowym posiadaczem Tiny 2.2.di z 2001r.autko kupione z Włoch ...po kilku stuczkach,,naprawiony dość dobrze , mam problem z ogrzewaniem autka.dmucha mi po zagrzaniu silnika ciepłe powietrze do wewnątrz autka,a jest ustawiony nadmuch na zimne,,nie rozumie tego zjawiska ?aha może to wina klimy,,ma coś z tym wspólnego ?bo jest pusta brak obecnie gazu,nie mam teraz kaski ,bo załatwiam rejestrację,,jeszcze mam usterkę wycieraczek ,,dzialają tylko że poszło coś ze sterowaniem bo nie powracają same.trzeba cofnąć ręcznie do pozycji wyjściowej...pozdrawiam wszystkich i czekam na poradę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXO2 nabij klime gazem i będziesz miał problem z bani a co do wycieraczek to usterek może być sporo.Zacznij od sprawdzenia modułu to jest w skrzynce bezpieczników mała kostka,powinna być oznaczona na pokrywce skrzynki bezp.Jeśli to nie pomoże to musisz zdjąć podszybie i tam sprawdzić kostki połączenia z silniczkiem no i sam silniczek.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów i koleżanki. :one:

Jestem tu nowy. Chciałbym się przywitać i oznajmić, że w Szczecinie przybyła kolejna Tino 1.8 2001r.

Moja przyjechała z Belgii od pierwszego właściciela. Do końca serwisowana w ASO Nissana.

 

Auto ma 140 kkm i nie wiem czy muszę już wymienić łańcuch rozrządu i jak często wymienia się oleje i inne płyny eksploatacyjne w tym modelu.

Czy wszystkie wersje wyposażane były seryjnie w układ ABS, elektroniczny system rozdziału sił hamowania EBD wraz ze wspomaganiem awaryjnego hamowania BA ?

 

Nie połapałem się jeszcze w całej klawiszologi samochodu, więc jak moi poprzednicy proszę o polską wersję instrukcji.

 

W zamian obiecuję brać czynny udział w dyskusjach na tym forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! dzięki za rady. z moim autkiem muszę się dobrze zapoznać bo mam go dopiero kilka dni.wielkie podziękowania dla Many za instrukcje obsługi Tino.właśnie się zapoznaję z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...