Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krathor
domadm napisał/a:

czy masz już chromowane dodatki (lusterka/klamki/progi): [ ]lusterka, [ ]klamki, [ ]progi

trzeba dodac jeszcez opcje ()gardze chromem

 

Dobre i bardzo prawdziwe. :one: Jak powiedziałem przy zamawianiu mojej D40 że chciałbym nawet żeby na grillu nie było chromu to się sprzedawca zdziwił. :diabel: Proponował mi "chrom" na lusterka i inne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor
BO jakby dostał kulką to by od razu odprysł

 

Dobra, dobra... :D Ty lepiej przyjdz na jakieś spoktanie i sie przywitaj żebym wiedział z kim gadam bo z Twojego "misiowego" avatara nie można Cię poznać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dzisieszym Auto Świecie ukazał się artykół porównujący Navarę, Hiluxa, L200, Sanjunga. Jak zwykle bardzo ogólnikowy ale jest. Minusem Navary była cena i brak dezaktywacji podsuszki pasażera. Czyli nie mieli do czego się przypiąć :D Nie mnie jednak przeczytać warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg-pl2

[center:20a4c71d6f]witam czy ktoś z navarowiczów wie jak zdjąć miske olejową w d22 04' alominiowa z mała stalowa na dole, odkęciłem wszystkie śruby na zewnątrz i 1 wewnątrz i nic chybą sa 2 śruby przy kole zamachowym w sprzęgle da się je wykręcic bez wyciągania motoru a tylko odsunąc go od skrzynki? [/center:20a4c71d6f]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Bez jaj. Auto swiat kosztuje 3 zl a wersji elektronicznej 1 zł

 

Bombel na forum są tacy, który zbieraja na naverę i ci co kupili i płacą. Nie ma lekko, każdy grosz sie liczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czytalem wszystko z wielka uwaga na codzien jezdze adudi a8 05 rok i zapragnąłęm terenówki ktora jak czytam ma problemy z jazda jak to nazywacie po "czarnym" z napedem 4H ktora wcale malo nie pali(choc to akurat jeszcze nie problem) ale to 4H mnie zawiodlo na calej lini choc sa rożne opinie jedni jataja po 150 km i nic a inni mówia ze tragedia,cóż jak to w życiu ile ludzi tyle opini :> :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci w terenówce 4H na czarnym ???

 

Będziesz wchodził w ciasne zakręty 160 albo 200 km/h ??? Nawet napęd stały na cztery koła Ci nie pomoże w takim wypadku. Wysoko połozony środek ciężkości spowoduje że i tak będziesz w rowie.

 

Terenówka jest do jazdy w terenie. Nie wiem po co Ci napęd na 4 koła na asfalcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Po co Ci w terenówce 4H na czarnym ???

 

Będziesz wchodził w ciasne zakręty 160 albo 200 km/h ??? Nawet napęd stały na cztery koła Ci nie pomoże w takim wypadku. Wysoko połozony środek ciężkości spowoduje że i tak będziesz w rowie.

 

Terenówka jest do jazdy w terenie. Nie wiem po co Ci napęd na 4 koła na asfalcie???

 

 

maprawde cie czasem nie rozumiem co nie znaczy ze nie staram.po co naped na 4 e terenówce na czarnym?jest setki dowodow i przykladow i mozna by bylo pisac i pisac ale chyba najbardziej konkretny to ten ze jest lepsza przyczepnosc i o tym chyba nie ma co dyskutowac.a jak jestes takim zwolennikiem surowej terenowki to wybacz ale navara do nich nie nalezy tylko poprzedni model np. Land Rovera albo "krótki" patrol GR.

 

moderator to moderator i moze bic nie bedzie za wlasne zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kolego, jeździłeś kiedykolwiek z 4H w zimie na oblodzonej drodze?

Bo ja jechałem i teraz włączam tylko jak mam warstwe kopnego śniegu i nie ma zbyt wielkich zakrętów.

 

Terenówka, z cieżkim silnikiem z przodu, z zapiętym napędem na 4 koła na sztywno będzie tak zarąbiście podsterowna, że sobie nawet nie wyobrażasz. A z międzyosiówką to nawet nie wiesz czego się spodziewać, czy zadziała tylna oś i auto postawi bokiem, czy zadziała przednia i pojedziesz do rowu :D

 

Jechać do przodu maską to nie problem, jechać do przodu lusterkiem bocznym to sztuka, jechać do przodu tyłem - to błąd w technice. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie neguje kolego tego co mówisz ,ale musze przyznac iż to co opisałes jest mi obce:)

i chodz nie chce to jednak musze przyznac ze lepiej sie jezdzi piecioma diamentami niz navara chodz ta jest po stokroc piekniejsza a juz Land Rover Discavery .....no coz..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytam tak sobie wszystkie watki na tym forum i przy tym temacie zobaczylem, ze zrobiliscie ankiete. Bylo to co prawda bardzo dawno temu ale jak do tej pory byly tam 2 navaromaniakow +teraz ja :-D Czemu to tak olaliscie?? http://ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/2100/t...etowy_nr_2.html

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...