Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gumis78

no ja widzialem filmik nissanowski z Navara w roli glownej ... byla srebrna i probowalem Pania Gumisiowa przekonac ze ladny, ze sie nie bedzie tak brudzil ... ale akurat jak bylismy w saloonie to stala srebrna i zgodnie stweirdzilismy - GRAFIT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee to już bym wolał żeby nie nie ratowali nie wskazane jest, by grzmotał mnie w klateczkę i robił sztuczne oddychanie zarośnięty góral

 

Górale są postępowi, i zyją zgdnie z naturą - :D uzywają pszczelego wosku.

 

Ja preferuje Navarę w ciemnym kolorze, pod względem praktycznych chyba wybrałbym grafit.

Dawniej samochód terenowy odpowiednio wyglądał: porządne, zderzaki z ceownika, odstające nadkola, teraz jest wszystko z integrowane. teraz trzeba kilka "bombek" na autko załozyc żeby się dobrze prezentowało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor
no ja widzialem filmik nissanowski z Navara w roli glownej ... byla srebrna i probowalem Pania Gumisiowa przekonac ze ladny, ze sie nie bedzie tak brudzil ... ale akurat jak bylismy w saloonie to stala srebrna i zgodnie stweirdzilismy - GRAFIT :-)

 

Witam serdecznie jako że to mój pierwszy post na tym forum.

W kwestii koloru szarego to - według mnie - jedyna słuszna decyzja. :D Dla mnie od początku nie było innego koloru jak tylko "hipopotami". :) Z racji zawodowego zajmowania się - w pewnym sensie - pick-up'ami widziałem "na żywca" wiele kolorów Navara i tylko ten był przeze mnie brany pod uwagę. Myślałem też o zielonym, ale tego akurat nie widziałem na samochodzie więc sobie darowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka , ale te bestyje są nad wyraz silne

a skąd wiesz.. :?:

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 11:49 ]

widziałam zwłaszcza fajnie wygląda uwalana na czarno

 

model ZEBRA ;) ?

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 11:51 ]

Założyłem Wam nowe tematy i każdy OT bedzie karany warnem. 3 warny bloka pisania na 30 dni, 6 szt. brak możliwości czytania

 

no ale wyrozumiały troszke bedziesz...tak ciut,ciut ;) :?:

 

taka cichutka nadzieje mam.. :D

bo to wiesz..niewinnie sie zaczyna :diabel: a potem EMOCJE,EMOCJE... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako że to mój pierwszy post na tym forum.

W kwestii koloru szarego to - według mnie - jedyna słuszna decyzja. Dla mnie od początku nie było innego koloru jak tylko "hipopotami"

 

witam, nie bój żaby nikt Cie za to nie zlinczuje...każdy bieze to co mu sie podoba :one:

ja mam co prawda takjakby 2 w 1 tzn kupiłam czarna a teraz taki jakby grafit...nawet rownomierny....ale o ile w weekend bedzie powyżej 20st. to nie ,ma zmiłuj ...szorowanko :D:D:D OSOBISCIE- zaznaczam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor
witam, nie bój żaby nikt Cie za to nie zlinczuje...każdy bieze to co mu sie podoba :one:

ja mam co prawda takjakby 2 w 1 tzn kupiłam czarna a teraz taki jakby grafit...nawet rownomierny....ale o ile w weekend bedzie powyżej 20st. to nie ,ma zmiłuj ...szorowanko :D:D:D OSOBISCIE- zaznaczam :P

 

A o to się nie boję bo nie dość że poczytałem trochę to forum i wiem jak jest :D , to na dodatek znam sprawę z drugiej strony barykady. Będąc adminem na innym forum wiem że tak naprawdę fora żyją swoim życiem i nie da się tak do końca kontrolowac wszystkiego. :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
A o to się nie boję bo nie dość że poczytałem trochę to forum i wiem jak jest , to na dodatek znam sprawę z drugiej strony barykady. Będąc adminem na innym forum wiem że tak naprawdę fora żyją swoim życiem i nie da się tak do końca kontrolowac wszystkiego
WITAM Krathor!Dobrze ze sie nie zniecheciles na dzien dobry.Mam nadzieje ze i ciebie wciagnie.Czym jezdzisz/les/bedziesz jezdzic?Pytam tak z ciekawosci.
Z racji zawodowego zajmowania się - w pewnym sensie - pick-up'ami
-i jakiz ciekawy zawod reprezentujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor

Jeżdzę od lutego Navarą LE (bez dodatków w postaci IT czy innych niestety) i pokochałem ten samochód bardzo szybko. Pomimo pewnych wad (np. hałasu w środku, czy "krótkie" przełożenia na I i II biegu) uważam że to rewelacyjny samochód.

 

Co do mojego zawodu, a raczej zatrudnienia to pracuję w firmie - bardzo małej - która robi zabudowy do pick-up'ów. Także przed zakupem Navara mogłem przyjrzeć się kilku konkurentom dość blisko i bez wątpliwości wybrałem Navara. Hi-Lux jest bardzo niestabilny w czasie jazdy, L200 zbyt wypacykowany jak na pick-up i off-road'owca (choć kwestie jezdne są OK). Mazda/Ford to zwykłe samochody "na budowę" w mojej opinii, nie dające komfortu i zadowolenia. Nie miałem okazji "zbadać" Chevroleta, a słyszałem że to bardzo ciekawy samochód. Ale i tak chyba nie są dostępne w Polsce. Znając więc konkurencję wiedziałem że Navara jest najlepszym wyborem spośród pick-up'ów. :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor
hałasu w środku

??

 

No w mojej opinii Navara jest dość hałaśliwa w porównaniu z "normalnymi" samochodami. Wczoraj mierzyłem poziom "hałasu" w czasie jazdy z prędkością ok. 90km/h przy pomocy PPC i wyszedł mi wynik ok. 70dBA. Muszę sprawdzić w innym samochodach, ale wydaje mi się subiektywnie że jest trochę głośniej niż w moich poprzednich pojazdach (Peugeot 406, Citroen Picasso).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
poziom hałasu jest jednak pewną niedogodnością i jest trochę irytujący.
-kurcze albo juz troszke przygluchlem,ale dla mnie jest cicho..No oczywiscie diesel glosniej pracuje ,ale zeby jakos dokuczliwie glosno to chyba nie.Moze cos ci tam wali pod spodem i meczy cie halas :D Zobacz czy to nie jakis pieszy ktory dostal ci sie pod pake :D:D;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee halas jest niski...pasazerowie w ogole u mnie sie dziwia ze to diesel (ze wzgledu tez na to ze zbiera sie zwawo :) )

mozliwe ze sie przyzwyczailem...swego czasu swiszczala turbina i to bylo slyszalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krathor
Dlatego piszę że jest rewelacyjny
:D:D Wystraszyl sie :D

 

"Jak się weszło między..." ;) W każdym razie opinię swoją podtrzymuję, co nie zmienia faktu że samochód świetny a moja rodzina - szczególnie żona - go pokochała.

 

Inna sprawa że ja przewrażliwiony jestem na różne dzwięki w samochodzie, i jak tylko coś słychać nie tak to od razu inspekcja. :) Ale to napewno nic luźnego/wiszącego/wadliwego. Chodzi o sam poziom szumów generowanych głównie przez wiatr na karoserii. Teraz pewnie wyjdę na czubka o chorych uszach i zwichniętej psyche... :027: Choć nie sprawdzałem faktycznie czy ktoś na ramie nie hałasuje... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
pasazerowie w ogole u mnie sie dziwia ze to diesel

 

pasażerowie moze tak ( no wiesz radio ) ale tym na zewnątrz juz nie wmówisz :P

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 16:08 ]

pasazerowie w ogole u mnie sie dziwia ze to diesel

 

pasażerowie moze tak ( no wiesz radio ) ale tym na zewnątrz juz nie wmówisz :P

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 16:19 ]

Założyłem Wam nowe tematy i każdy OT bedzie karany warnem. 3 warny bloka pisania na 30 dni, 6 szt. brak możliwości czytania

_________________

 

 

Bomel , ja sie boje teraz nawet czesc powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Założyłem Wam nowe tematy i każdy OT bedzie karany warnem. 3 warny bloka pisania na 30 dni, 6 szt. brak możliwości czytania

_________________

Hmmm... Wiesz Bombel chyba sam najlepiej, że podczas rozmowy na jeden temat czasem schodzi się na inny... Ale jeśli bedzież aż tak ostro karał to po prostu forum się zadusi. jak ktoś wspomniał forum żyje wlasnym życiem, i trudno w każdym temacie co drugie słowo pisać albo Nissan albo Navara... Miej jednak wyrozumiałość dla nas :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a tylko że ten poziom hałasu jest jednak pewną niedogodnością i jest trochę irytujący

 

no... przedstawiłaes sie jako fachowiec od pick-upów na litośc boską :P

 

dla mnie dieslowska nawara jest CICHA :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji "zbadać" Chevroleta, a słyszałem że to bardzo ciekawy samochód. Ale i tak chyba nie są dostępne w Polsce.

Chevrolet, szewroletowi nie równy. Na rynku polskim jest jeden niby terenowy nawet GOPRem oklejon został, tylko reduktora zapomnieli włorzyć. Co innego te ze stanów to inne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis78
ale o ile w weekend bedzie powyżej 20st. to nie ,ma zmiłuj ...szorowanko :D:D:D OSOBISCIE- zaznaczam :P

 

tylko nie przesadzaj ze sluchaniem RMF coby Ci tak jak na reklamie nie wyszedl 100% metalik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Poza tym pisze o tematach założonych i przyklejonych :) Tu Wam popuszczam. Tam też bez przesady, bo tzreba byc elastycznym, ale jak w temacie o montazu CB bedzie o spalaniu to automatycznie bedzie ciete
Prowadź nas dalej wodzu w takim razie :D :D :D
ale o ile w weekend bedzie powyżej 20st. to nie ,ma zmiłuj ...szorowanko :D:D:D OSOBISCIE- zaznaczam :P

tylko nie przesadzaj ze sluchaniem RMF coby Ci tak jak na reklamie nie wyszedl 100% metalik :)

Hehehe Ja to bym chętnie obejrzał :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności to jak się przejechałem ostatnio na miejscu pasażera to usłyszałem że coś uszczelki nie są dociśnięte jak należy w przedniej części (tej skośnej) i przez to lekko szumi. Od strony kierownika jest ok.

 

Jakie są najlepsze sposoby na poprawienie docisku w takim miejscu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...