Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andy gordon
zginie nam chłopina jak ciotka w czechach
-chyba zbyt czesto do tej babci na herbatke smiga :D:D Ta jednak mie podpowiedziala mu do czego kanapa w samochodzie sluzy :diabel:
W słońcu znaczy sie
-kurcze jakie ladne miejsce jej wynalazles! to ja w takim miejscu nawet na wczasy nie jezdze :diabel: :one:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, taki tu dzisiaj ruch, że ledwo nadążam czytać!!

 

Kolor?? Teraz to kupowałbym TYLKO BORDO!!!

Czarna jest super ale bordo jest rzadka, i ma klasę, szczególnie w wersji KingCab ale double też ok :)

Widziałem je na żywo (niestety jak już miałem zamówione) i byłem zafascynowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
-nie widziales klipow z pannami myjacymi swoje autka.. ?:D Musi tylko zrobic sie cieplej.
no sam widzisz Andy ze zamiast podpuszczac to kilka dobrych rad mu podrzuc bo zginie nam chłopina jak ciotka w czechach :P;)
No jak nic dobra nauczycielka potrzebna :P ... Nie chcialbym zginać jak ciotka w Czechach :(:(
Na białym kurzu nie widać :D

:D Ale tylko białego kurzu :D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 01:51 ]

zginie nam chłopina jak ciotka w czechach
-chyba zbyt czesto do tej babci na herbatke smiga :D:D Ta jednak mie podpowiedziala mu do czego kanapa w samochodzie sluzy :diabel:
A do czego służy kanapa w samochodzie? :566: Hmmm... Ja zawsze byłem święcie przekonany, że jak sama nazwa wskazuje - kanapa służy li tylko do siedzenia... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Kurcze, taki tu dzisiaj ruch, że ledwo nadążam czytać!!

 

Kolor?? Teraz to kupowałbym TYLKO BORDO!!!

Czarna jest super ale bordo jest rzadka, i ma klasę, szczególnie w wersji KingCab ale double też ok :)

Widziałem je na żywo (niestety jak już miałem zamówione) i byłem zafascynowany!

A wiesz że musiałbym zobaczyć... Zaciekawiłeś mnie, jak zobaczysz drugą taką to "szczel" jej fotencję... :) Na necie nie ma Navki w takim kolorze?

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 01:54 ]

Uuuu... Ładny ten Focus... Jakaś nowa wersja? O, tak byłem zajęty Navarka, że przegapilem nową wersję Focusa... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
No jak nic dobra nauczycielka potrzebna
-pomysl-panna w czarnej navarze,lubi konie i kreci sie przy niej Chuck Norris..a ty zamiast do boju,to prosisz a pare lekcji.Toc jej faceta-kowboja trzeba a nie maturzysty ;)

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 02:00 ]

Bordo -swietna.Jezdzi u mnie jedna w okolicy i przegapic jej nie mozna :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Uuuu... Ładny ten Focus... Jakaś nowa wersja? O, tak byłem zajęty Navarka, że przegapilem nową wersję Focusa... :diabel:

 

2 generacja :D Ma juz 1,5 roku :D

Łomatko... No faktycznie przespałem :wpale: ... Matko faktycznie jak człowiek zakochany to swiata nie widzi :D :D :D poza Navarką :D :D :D

 

A co do tej bordowej... Hmmm.... Mnie strasznie na brązową wygląda... Taką obs..ą. No taką trochę rzadką, no... :D:D:D

Bordo -swietna.Jezdzi u mnie jedna w okolicy i przegapic jej nie mozna :one:
Kurcze to moze na żywo robi lepsze wrażenie... Andy fotnij ją jak będziesz miał okazję bo moze ta na tej fotce jakoś "krzywo" uchwycona :D :D :D
No jak nic dobra nauczycielka potrzebna
-pomysl-panna w czarnej navarze,lubi konie i kreci sie przy niej Chuck Norris..a ty zamiast do boju,to prosisz a pare lekcji.Toc jej faceta-kowboja trzeba a nie maturzysty ;)
No własnie :) Widziszboję się trochę tego Chucka Norrisa... Chociaż może warto dostac od niego z półobrotu, bo Ika musiała, by zrobić sztuczne oddychanie :589: :594: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest ani trochę w stronę brązu, na żywo te co widziałem to były takie intensywnie wiśniowe - bardzo ładne.

I zdaje się zderzak z przodu był w kolorze nadwozia, bo ta wersja na fotce to taka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Ok to rzućmy okiem na srebrną i czarną Navarkę :)

db1fd7cf90efebd5.jpg

6f9782f576b199e4.jpg

No mnie i srebrny i czarny się bardzo podobają... Trudny wybór... :D Jak między brunetką a blądynką :D

A tak wygląda orurowana.

e9fa5735e36cb032.jpg

 

O a tu coś ciekawego... :D co myślicie o takim tuningu optycznym? Podoba się wam?

nissan-navara-side.jpg

navara-rear-view.jpg

nissan-navara-tangier.jpg

044694d2f132a72f.jpg

1f261f1d6095ab57.jpg

34dcd78e595183bf.jpg

02cccb56fc7fb1a7.jpg

274e4de7d6f24457.jpg

84774a7ade43711f.jpg

Ciekawe z czego ta nowa karoserja jest??? To tworzywo czy blacha??? Ale Navarka po takiej przeróbce wygląda ciekawie :) i bardzo fajnie... Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ika musiała, by zrobić sztuczne oddychanie

 

musiała jak musiała :P .....wiadro zimnej wody tez skutkuje :D:D:D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 06:47 ]

faceta-kowboja

 

 

i to jeszcze takiego co z dzikimi mustangami sobie radzi.... :D:D:D

 

a swoja droga Andy -jak juz coś napiszesz....... :diabel:

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 06:49 ]

O a tu coś ciekawego... co myślicie o takim tuningu optycznym

 

 

bardzo w stylu USA ;) .... no i ja bym raczej lift robiła.... ;)

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 06:55 ]

co do bordo -to mi się akurat nie podoba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
musiała jak musiała :P .....wiadro zimnej wody tez skutkuje :D:D:D
Nie wiem czy to by przy zatrzymanym krążeniu i oddechu pomogło :D jedno jest pewne że byłbym czyściejszy dostając się w takim wypadku do krainy wiecznych łowów :D
i to jeszcze takiego co z dzikimi mustangami sobie radzi.... :D:D:D
A ja myślałem że mustangi to tylko w USA a u nas są nasze polskie :D araby :D
a swoja droga Andy -jak juz coś napiszesz....... :diabel:
To zgubny wpływ Irlandzkiego piwa do którego sikają krasnoludki :P
bardzo w stylu USA ;) .... no i ja bym raczej lift robiła.... ;)
Coś więcej napisz :) zaprezentuj cała koncepcję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprezentuj cała koncepcję

 

musi sie gwarancja skończyc a ja dożyć tego pieknego dnia :D;)

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 07:05 ]

Nie wiem czy to by przy zatrzymanym krążeniu i oddechu pomogło jedno jest pewne że byłbym czyściejszy dostając się w takim wypadku do krainy wiecznych łowów

 

 

no jakby nie pomogło to ostatecznie mogłabym sie poświęcić :P:D ..... chociaz tutaj gdzie sie nie obejrzysz to jakiś GOPR-owiec sie szwenda a oni to ratownicza siła fachowa :D:D:D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 07:07 ]

A ja myślałem że mustangi to tylko w USA a u nas są nasze polskie araby

 

jak sobie z naszymi (szczególnie górskimi) odmianami poradzi to już nic mu nie straszne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
musi sie gwarancja skończyc a ja dożyć tego pieknego dnia :D;) ;)
O to znaczy do tej pory nie zdradzisz tej tajemnicy? Czyzbyś planowała jeszcze jedną oś np dołożyć? :P
no jakby nie pomogło to ostatecznie mogłabym sie poświęcić :P:D ..... chociaz tutaj gdzie sie nie obejrzysz to jakiś GOPR-owiec sie szwenda a oni to ratownicza siła fachowa :D:D:D;)
Łeee to już bym wolał żeby nie nie ratowali :D nie wskazane jest, by grzmotał mnie w klateczkę i robił sztuczne oddychanie zarośnięty góral :mikolaj:
jak sobie z naszymi (szczególnie górskimi) odmianami poradzi to już nic mu nie straszne ;)
Znaczy sę Tarpanami? :P heh u nas w ktraju wszystko malutkie: koniki, przywódcy - premier i prezydent... Tylko podatki wysokie i Dornota w sejmie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniki

ta góralska odmiana to raczej wyrośnięta jest.... ;)

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 07:19 ]

Czyzbyś planowała jeszcze jedną oś np dołożyć?

 

he,he...kobiety sa nieobliczalne :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
ta góralska odmiana to raczej wyrośnięta jest.... ;)
Konie górskie? Hmmm ciekawe... :D :D :D Czy to jakaś odmiana kozicy? :P
he,he...kobiety sa nieobliczalne :diabel2:
O i robi się coraz ciekawiej :D teraz to już w ogóle nie zasnę :D No chociaż jakiś szczególik zdradź nieprzewidywalna Iko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konie górskie

 

nie górskie... tylko GÓRALSKIE...to bestyje som :D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 08:03 ]

No chociaż jakiś szczególik zdradź

 

 

ktoś coś mówił o nieodkrywaniu kart :D ...o aurze tajemnicy :D .... nie pamietasz kto to był...Greg? :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ika , ale te bestyje są nad wyraz silne :D

 

Moj głos w dyskusji gazu, oleju napedowego , benzyny, oleju roślinnego, rzepakowego, metanolu itp.itd. - niech każdy jeździ na czym chce, byle nie zanieczyszał środowiska i nie kopcił prosto w gębe. :kosci:

 

a jak dalej w takim tempie bedzie się rozwijała motoryzacja, to niedługo walka o kanisterek tego co da się spalić w samochodzie będzie jak w Madmaxie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
nie górskie... tylko GÓRALSKIE...to bestyje som :D
Łomatko, żono i kochanko :D :D :D A gryzom :D :D :D To mnie się przypomniał taki kawa: Wybrało się dwóch nowych Ruskich na Alasce w Góry by zapolować... Wieczorem wracają i taszczą za sobą wielkiego niedźwiedzia... A włascicie schroniska robi wielkie oczy i pyta: "Gryzli?"

- Niet strielali - odpowiadają zgodnym chórem Ruskie :D :D :D

ktoś coś mówił o nieodkrywaniu kart :D ...o aurze tajemnicy :D .... nie pamietasz kto to był...Greg? :P;)
Hahahaha... :D nie pamiętam :D ciekawe kto to mógł być.. :P Ja oczywiście mam znakomitą pamięć, ale krótką :P

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 09:02 ]

Hmm ja bym chciał zobaczyc Navare w Bieli. Musi robic wrazenie
Mo to masz Bombel, jedną złapałem i pomalowałem specjalnie dla Ciebie na biało :D :D :D

top-dawg-tonneau-covers-navara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel - czy nie byłoby dobrze w dziale terenowe zrobić jakieś grupy tematyczne - , bo straszny się robi galimatias, a potem moderatorzy macie dużo roboty ze sprzątaniem.

 

Próbowałem kiedyś coś pisac na ogólnym, typu eksploatacja itp - ale tego potem nikt z działu terenowe nie czyta, a kolegów z osobówek to nie interesuje.

 

Takie parę działów głównych w terenowych:

- eksploatacja

-opony

- modyfikacje

- jazda w terenie

- zdjecia

- warsztat

- cb

Zobacz jak się to w tej chwili rozjeżdża. W każdym temacie jest o wszystkim , a taki podział może by nas zmobilizował, a nowym userom łatwiej by było szukać info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki. Ja tak po paru dniach nieobecnosci na forum , mam problemy żeby złapać wątek, który biegnie np przez trzy tematy. Ale to już inna bajka.

 

A do Navary do felg 16 są fajne śruby w ASO , takie z pływającą nakrętka , made in USA. Może ktoś zgadnie ile kosztuje 1 szt. ?

 

Dla ułatwienia dodam , że bardzo podobne na allegro kosztują 8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam cierpliwośc do Was, wiec jest na spokojnie, ale jak kiedys bede miał zły dzień to

pamietam takie straszenia z dawnych czasow...syndrom pisu?

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 09:59 ]

A do Navary do felg 16 są fajne śruby w ASO , takie z pływającą nakrętka , made in USA.

no do alu musi byc plywajac z tego co wiem...z kolei jak jedziesz na blaszakach i masz plywajace to: zawijasz kolnierze i dzwonisz jak swiety mikolaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...