Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to w kozi róg nas zapędzasz !!! Wstaw fotkę przez fotosik.pl , tam jest wszystko opisane, jak wstawić miniaturkę. Pozdrowienia od Nissan Power Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black_34_GTR.jpg

Black_34_GTR_b.jpg

FS34b.jpg

 

 

[ Dodano: Nie 21 Wrz, 2008 20:14 ]

FS34c.jpg

 

jescze fotka srodka zrobiona przed chwila

 

na poczatku kupilem r34 gtt sedan ale mojej dziewczynie sie tak spodobal ze zostalem z honda i rozowymi rejestracjami wiec zakupilem cos czy zeby miec swiety spokoj a honda zostala jako rodzinne auto

pozdr

 

btw. jezeli kiedys ktos bedzie szukal czegos z rodziny japonskich skyline-ow, walcie smialo. pewnie nie bede za czesto odwiedzal forum z braku czasu i jak wczesniej napisalem chcialem tylko zeby mi ktos po polsku wytlumaczyl jak dobrac sprzet audio... fotki wstawiam dla zainteresowanych...IMG_9747.jpggallery_30866_2254_8011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o c.....wa, fajnie to wygląda, a jednak dla mnie P10 forever :P Jeszcze coś z Coobciem zmajstrujemy :D:D:D Jakby co, to bijemy do Ciebie ;) Nasz najlepszy klubowy czas:

DINO SKY LINE R32 GT42 Turbo, skrzynia biegów PAR, potrójne sprzęgło i okolice 600KM

0-100km/h poniżej 4sek, 400m w 11,21sek@???/km/h (Ryki 26.07.08)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze jak na ok 600 km to 11.21 nie jest najlepszym wynikiem. zakladam ze to nie jest silnik rb26. fabryczny silnik rb25 plus wydech+filtr powietrz daje 12.00+/- 00.25.

przy okazji, przez to ze jest nowy gtr w japoni w dobrym stanie rb26 mozna kupic za ok 5000zl plus transport(z tego jak jestes cieprliwy i wyslesz to statkiem i poczekasz 7-9 tyg to trans nie bedzie wiekszy nic 400-500 au dol)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pewnie RWD, a o czym mozna jeszcze pomarzyć do stareńkiej P10GT/VE FWD lub G20 oprócz SR20/VET z waszego ryneczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek, jak będziesz się przesiadał na veta to może przygarnę twój silniczek?

 

nie róbcie tu OT chłopaki :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
xtomek, jak będziesz się przesiadał na veta to może przygarnę twój silniczek?
hehe jeszcze pewno długa droga za nim to nastąpi, auto chla jakieś 9 po mieście i na ćwiarę robi 14,8 :D

Przed nim jeszcze zabawa w wałki z SR16VE no i jakiś lepszy kolektor wydechowy... :D

Ps. zostay dodane wyniki z ostatniego WST RYKI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
WielkiWac, Wypaśnie zapiepsza Nowy nabytek nagrał byś jakiegoś onborda i pochwalił się fotami...

 

wszystko bedzie w swoim czasie, najpierw was skilluje a puzniej beda foty, wiem ze auto poleci jeszcze szybciej bo to co osiagnolem to zaledwie 0.5 sek ponizej tego co fabryka mowi

 

BTW Coobcio: pomiary byly na torze nie na GTechu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość zywiec26

witam coobcio kiedys pisales domnie meila jakie ma osiagi mój gti-r,to morzesz mnie narazie dopisac do listy,07.09.2008 kamien slaski 2 miejsce w klasie 7 z czasem 12,956 to byl 1 wyscig mojego gti-ra mysle ze nie najgorszy a napewno nie ostatni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem na 175/65/14 bo tylko takie udalo mi sie na szybko zalatwic bo 16 oz jedna rozwalilem i odalem do naprawy i renowacji tu masz link z rozwalenia

turbo mam narazie seryjne ale chce zmienic na gt3071r bo to co mam nieumie joz nadmuchac :( jezdze na 1.2 bara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zywiec26, pieknie, ps nie szedł bym w GT30 bo duży lag, proponuję GT28RS z dużą d*pą, będzie szybciej wstawać jak to co masz i do ok 350KM wyda :)

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak joz inwestowac to raz a konkretnie i 350 ps to mnie zabardzo nie urzadzało teraz bede mial w granicach 300-330,powiem odrazu ze chce dokopac firmom tuningowym co maja duzo kasy i pogonic ich na 1/4,moje auto zdolne jest zrobic 11 i taki mam zamiar zrobic bez wiekszego wkladu finansowego to zaczy max 10 tys w auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak joz inwestowac to raz a konkretnie i 350 ps to mnie zabardzo nie urzadzało teraz bede mial w granicach 300-330,powiem odrazu ze chce dokopac firmom tuningowym co maja duzo kasy i pogonic ich na 1/4,moje auto zdolne jest zrobic 11 i taki mam zamiar zrobic bez wiekszego wkladu finansowego to zaczy max 10 tys w auto.

 

Zacny plan, trzymam kciuki :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak joz inwestowac to raz a konkretnie i 350 ps to mnie zabardzo nie urzadzało teraz bede mial w granicach 300-330,powiem odrazu ze chce dokopac firmom tuningowym co maja duzo kasy i pogonic ich na 1/4,moje auto zdolne jest zrobic 11 i taki mam zamiar zrobic bez wiekszego wkladu finansowego to zaczy max 10 tys w auto.

No, to mi sie podoba :one: Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Korzystając z pustych ulic wczorajszego wieczora, pomierzyłem w końcu sprint mojej krowy. Pomiar Tempes GTx (via GPS).

Średnia z 3 pomiarów:

0-100kmh 7,5s; 0-60mph 7,2s.

A najlepszy pomiar to:

0-100kmh 7,3s; 0-60mph 7,0s.

Mody to y-pipe, wywalone wszystkie katy i rozwiercona puszka filtru powietrza ;)

Do tego koło zapasowe i skrzynka narzędzi w bagażniku. Plus wciąż nie najlepsze ogarnianie startów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - widze ze temat sie przyjal - lista na pierwszej stronie wyglada juz pokaznie! Od ostatniego wpisu czasy mi sie nawet ciut poprawily ale dopoki nie wrzuce jeszcze kilku drobiazgow (sprzeglo, opony, actuator) to update'ow nie bede robil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...