Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oooo czas do 60 mil masz lepszy jak moja czerwona, no to na borsku się sprawdzimy :D

 

Ps. najlepszy czas mojej czerwonej to 15,91 sek, w tę niedziele na starachowicach mam nadzieję że troszkę go poprawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo czas do 60 mil masz lepszy jak moja czerwona, no to na borsku się sprawdzimy :D

 

Ps. najlepszy czas mojej czerwonej to 15,91 sek, w tę niedziele na starachowicach mam nadzieję że troszkę go poprawię :D

 

Moja maximka jest lzejsza o 3 katalizatorki + poprawiony wydech (Y-pipe) nic wiecej nie zmienialem (jeszcze) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomiary :)

1-wsze proby spalone - zapoznanie z urzadzeniem

czyli N14 sedan z LPG + BLOS + CAI - EGR - AIV - KAT+ (ja ok 95kg + trcohe gratow w bagazniku; LPG i PB ok 1/3 zalane)

BLOS 3,5 obr odkrecony gwizdek u gory mocno rozdupczony takze od 4 tys bbb bogato

na PB w calym zakresie bogato tzn przelany

LPG 10,5

PB 9,76

 

starty - albo za mocno moc poszla i kola przybuksowaly albo sie pryzdusil

zmiana biegow taka sobie z racji chyba zaolejonego sprzegla albo juz zuzytego - przy zmianie poslizgi ale jakos radzilem - bynajmniej tak wydaje mi sie

 

zeby dobic do 100km/h 3-cim biegiem musialem dociagnac

zmiany biegow ok 6600-6800 obr/min

 

prob malo bo wyjeb.. mi sie przegub zewn firmy HART przejechal moze z 10tys i nie chcialem wrocic na holu ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu !!! Ja sie nawet z Toba nie biore ;) ... dzisiaj sie zmierzylem i niestety mimo iz wywalilem 2 katy i sam waze o 5kg mniej niz w zeszlym roku to czas duzo gorszy( oczywiscie brak trakcji na starcie :) ) 6,72 ... a w zeszlym roku 6,19. Oczywiscie nie probowalem sie porawiac , bo wiem ze z tym nie ma konca ;) , a szkoda zeby cos sie upierniczylo przed Borskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo iz wywalilem 2 katy i

Moze w koncu wywalisz 3 katalizator! Moze bysmy razem do chlopakow kolo reala uderzyli po B-pipe? (bedzie taniej) :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

Nissan Primera p10 GA16DS

( silnik seria nic nie ruszane i do tego padniety parownik od gazu:P )

 

0-60mph PB 13.26s

0-60 mph LPG 12.22s

 

 

Nissan Sunny N14 GA16DE

( silnik seria nic nie ruszane )

 

0-60mph LPG 12.35s

na PB nie mierzylem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy N14 z GA16DE kręci coś w granicy 9,5-9,7... coś jest nie chalo albo kierownik nie wczuty w wóz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dupowoz W10 z GA16DS na pokladzie i bez obrotomierza ;)

Zatkany EGR i przyspieszony zaplon.

 

0-100km/h - 11.6s

ET: 18.0 @ 121.0 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no już aktualizuję listę, ps. wyraźnie trzeba zaznaczyć że pomiary były na G-techu pro RR (co do 100km/h mierzy a nie jak poprzednik do 60mil) :)

Ps. Gradki za najszybszą z 1,6 primer w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no już aktualizuję listę, ps. wyraźnie trzeba zaznaczyć że pomiary były na G-techu pro RR (co do 100km/h mierzy a nie jak poprzednik do 60mil) :)

Ps. Gradki za najszybszą z 1,6 primer w klubie :D

 

Oczywiscie na G-Pro :)

 

Jesli tylko fundusze pozwola to ja dlubne, bo poki co jest praktycznie seria :)

Btw - kolektor widzialem, ale 250 'ojro' to poki co nie moje progi :D

 

Re: (P.S.) Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no już aktualizuję listę, ps. wyraźnie trzeba zaznaczyć że pomiary były na G-techu pro RR (co do 100km/h mierzy a nie jak poprzednik do 60mil) :)

Ps. Gradki za najszybszą z 1,6 primer w klubie :D

 

Oczywiscie na G-Pro :)

 

Jesli tylko fundusze pozwola to ja dlubne, bo poki co jest praktycznie seria :)

Btw - kolektor widzialem, ale 250 'ojro' to poki co nie moje progi :D

 

Re: (P.S.) Dzieki :)

 

jakie 250 ojro. Tomaszek ma do sprzedania duzo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja wreszcie zalapie sie na liste - rezultat z Borska

 

0-100kmh = 5.34s

ET 1/4 = 13.689s

 

Postaram sie dopiescic obecny setup (musze jeszcze ogarnac zaplon, mbc (!!!!!) i kilka innych spraw) i moze uda sie wtedy jeszcze cos zeszlifowac z tyh czasow.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja wreszcie zalapie sie na liste - rezultat z Borska

 

0-100kmh = 5.34s

ET 1/4 = 13.689s

 

Postaram sie dopiescic obecny setup (musze jeszcze ogarnac zaplon, mbc (!!!!!) i kilka innych spraw) i moze uda sie wtedy jeszcze cos zeszlifowac z tyh czasow.

 

Pzdr!

 

a jaki masz calkowity czas wliczajac reakcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkowitego czasu przynajmniej do wrzesnia znac nie bede (bemowo) bo wyniki sa z gtecha pro RR (jednak skalibrowany jest przynajmniej w wypadku mojego autka jak nalezy - weryfikowalem go kiedys z moim startem na bemowie i byl zgodny az do bolu). jak znajde przejsciowke do kompa to moge wrzucic wykresy jak bedzie potrzeba. Jezeli to cos pomoze to rollout usawiony na 30cm.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
calkowitego czasu przynajmniej do wrzesnia znac nie bede (bemowo) bo wyniki sa z gtecha pro RR (jednak skalibrowany jest przynajmniej w wypadku mojego autka jak nalezy - weryfikowalem go kiedys z moim startem na bemowie i byl zgodny az do bolu). jak znajde przejsciowke do kompa to moge wrzucic wykresy jak bedzie potrzeba. Jezeli to cos pomoze to rollout usawiony na 30cm.

pzdr

znajdz, znajdz rowniez jestem zainteresowany danymi mojego Sxa :) daj znac jak sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...