Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bodek_n14, ROKI może podjedziecie do tych Ryków w sobotę. Kibice mile widziani i będzie NKP grill. Każy bierze co może. Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeździł ale jak biały stanie się hobby carem. Plany są i będą realizowane ale wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że nie ma się z czym pokazywać na jakichkolwiek zawodach a na razie wystarczą mi orientacyjne pomiary g-techem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start byl tragiczny ze wzgledu na samochody jadace za mna, do tego zbyt wysoko byl krecony silniczek, proba bardzo wymuszona i tyle ... jak jutro deszczyk nie spadnie bedzie 14 jak nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyjedź towarzysko na grilla!

 

towarzysko na grilla to ja nie muszę zapitalać do Ryk :P Nie jadę, mam sesję na uczelni od wtorku i kupę innej roboty...

 

[ Dodano: Pią 29 Sie, 2008 15:31 ]

poza tym dziś wysrała mi się chłodnica i autko nie nadaje się na dłuższe trasy

 

[ Dodano: Pią 29 Sie, 2008 15:31 ]

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start byl tragiczny ze wzgledu na samochody jadace za mna, do tego zbyt wysoko byl krecony silniczek, proba bardzo wymuszona i tyle ... jak jutro deszczyk nie spadnie bedzie 14 jak nic ...

Padło :diabel2: , ale sprzęgło. Tylko 4 przejazdy w okolicach 15,2 - 15,5. A potem na holu do Wawki :zly: Jedyny pozytyw, to nowy dolocik i motorek wystrojony przez Coobcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wpisywać swoje czasy, ja muszę swoje 14,826 dopisać, Shopen zrobił coś w granicach 15,5 ale nie pamiętam ile dokładnie - i mniej więcj to by była różnica w KG miedzy naszymi suniaczami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wpisywać swoje czasy, ja muszę swoje 14,826 dopisać, Shopen zrobił coś w granicach 15,5 ale nie pamiętam ile dokładnie - i mniej więcj to by była różnica w KG miedzy naszymi suniaczami :D

z tego co kojarzę to 15.54 wykręcił zielonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój najlepszy czas był 15.488 a jak coobcio powoził wyszło 15.489 więc wóz po prostu wiecej nie podaje.

 

G-techem mi wychodziło 15.58 nie odelżonym wozem więc chyba zbyt optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-techem mi wychodziło 15.58 nie odelżonym wozem więc chyba zbyt optymistycznie.

A miałem przy sobie Gtecha, szkoda że nie wrzuciliśmy go do którejś nyski, wtedy byłby dokładny pomiar jak to się ma do rzeczywistości bo na tym samym asfalcie robiony i przy takich samych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc V eliminacja, może sie zbierzemy do kupy i unikniemy błędów z IV eliminacji. Czerwona aż sie prosi o tą cholerną czternastkę :D

A pomsł z G-techem swietny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem primera to za cięzkie auto na 1/4... ale moja rada to krótsze przełożenie główne skrzyni + szpera np. "phantom grip" - w USA bardzo chwalą, felgi 15 + opony np.: Parada spec2... powinno wtedy wydać 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prima tomka na dysansie 1/4mili spokojnie powinna pogonić seryjnego Sunnego GTi-R, myślę że wprawna wkładka mięsna i bez problemu będzie 14 :)

Swoją drogą dobre lacze to podstawa, swoją srebrną na zimowkach 1,5bara przod i wąskim tyle pierwsze 18 metrów robiłem w 2,3sek sunnym najlepiej jak mi się udało to 2,562sek, tak więć podstawa to dobre lacze, juz namierzyłem R888 w rozmiarze 185.60R14 w bardzo atrakcyjnej cenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś mówiłem. Wystroiliśmy czerwoną z Coobciem i nie sprawdziłem potem paliwka. Pierwsza próba xkarola była na dobrą czternastkę, szkoda :( że dojechał z rozbiegu :D No i popieprzone opony, bo zprzodu 3, a z tyłu 2 bary ciśnienia. Brakło czasu na poprawki :/ jak nic, zimóweczki 14 pójdą na przód w V rundzie :D

 

[ Dodano: Wto 02 Wrz, 2008 21:15 ]

moim zdaniem primera to za cięzkie auto na 1/4... ale moja rada to krótsze przełożenie główne skrzyni + szpera np. "phantom grip" - w USA bardzo chwalą, felgi 15 + opony np.: Parada spec2... powinno wtedy wydać 14

Rozejrzę się w modach , ale najpierw jedynka do 8500. Zobaczymy, niskie biegi i obroty to problem SR-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę Ty Zdrajco !! ;) dlaczego nie wysłałeś mi SMS-a o tak pięknej imprezie :kosci:

Za Karę nie dodam Cię do listy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar dziś w nocy na spocie Passwordjdm.pl Wał Miedzeszyński - fotokomórka profi...

 

Primera Sportline

15.8XX

 

pełen zbiornik

niewybebeszony

felgi 17

Gratulacje, nie sądziłem, że jest taka szybka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym zrobił drugi przejazd pewnie urwałbym jeszcze z 0,5 sek. tzn inaczej ustawił się na pasach i ciągnął do odcinki a jechałem do 7k.

 

...zaznaczę że bak był prawie pełny, koło zapasowe na pokładzie, kompletna tapicerka i 2x fotelik dziecięcy, a ciśnienie w kołach było raczej na szybkie asfaltowe łuki - 2,6/2,8 bar :)

 

...heheh Coobcio trzeba było mi dać gg do siebie... - Jarka np nie udało mi sie wyciągnąć na spocik - za bardzo zmęczony tym rozrządem chyba był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym zrobił drugi przejazd pewnie urwałbym jeszcze z 0,5 sek. tzn inaczej ustawił się na pasach i ciągnął do odcinki a jechałem do 7k.

 

zawsze się do odcinki ciągnie :)

 

Jarka np nie udało mi sie wyciągnąć na spocik - za bardzo zmęczony tym rozrządem chyba był

 

ja tam się nie napracowałem :)

zmęczony jestem codziennym wstawaniem o 6:30 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wale jest mega przyczepny asfalt !! Tam pasowało by robić oficjalnie legalną ćwiartkę... no i nie jest pod górę :>

PS. moje GG: 3911707

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich

przeszukujac forum i wyniki nissanow pomyslalem sobie ze moze was zainteresuje nissan skyline r34 gtr, mam dwa takie i mieszkam w australii i jestem zwiazany z firma nismo i bylem tylko pare razy na 1/4 mili (8.45) ale duzo driftuje..

pozdr

 

ps. chcialem wstaiwc fote ale sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...