Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z tego że jestem bylym posiadaczem opla calibry , przejechalem się w ten weekend na urodzinowy zlocik calibra team do Piotrkowa Trubunalskiego. Chlopaki w tym roku się postarali i zorganizowano profesjonalny pomiar czasu i wyscigi na 400m , fotokomórki i takie tam... Powiem szczerze , że pierwszy raz w zyciu statrowalem na ćwiartke - emocje niesamowite i cholernie trudno dobrze ruszyć. Żeby bylo smieszniej to na kresce stawalem z 200sx turbo w automacie i nawet z nim wygralem. Mój najlepszy czas ET to 16.29s. Czy to dobry wynik jak na niedlubane sunny gti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy czas ET to 16.29s

Sami Swoim na Bemowie wykrecił 14,665 sek, jak na ulicy się sprwadzał z Nissanem 350Z to szli praktycznie łep w łep.

 

Szopen no troche CI brakuje do zdrowej seri - Kolegi igła serja kręciła 15,5 sek po paru moich ustrawnieniach. Coś masz nie halo ze sprzętem albo wkadka mięsna nie wydawała ;)

16,321 to czas mojej seryjnej primery po usunięciu katalizatora z zamontowaniu filtra stożkowego kręciła w Modlinie 2 lata temu :D

 

Ps. Ople jakie czasy kręciły, bo pewien mój kolega wywołał troche zamieszania na ich forum pisząc żę w Nissan klubie jest Primerka co objedize 99% waszych tuningowanych opleków hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zawodnym elementem chyba faktycznie bylem ja, nie opanowalem jeszcze ruszania, albo palilem gume albo zmulenie, a przy mierzonym przejezdzie slizgnelo mi sie sprzeglo. najlepszy czas z Calibr :

1 miejsce: "lenin" 14.81s calibra 2,5v6 biturbo (0,3bar)

2 miejsce: "waldano" 15,11s calibra 2,5v6 nitro

3miejsce: "martini" 15.32 calibra turbo ( FWD)(280km)

 

niestety organizator zaliczal tylko dwa pomiary na każde auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ładnie jak dmuchałem 0,6 bara to wszytkei te kalibry bym swoją osobówką opcykał :D

 

Kosa tego dokona bowiem startuje na Bemowie a ja w N/A może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej Coobcio wiagniesz mnie na listę?? Jakby co to mam zdjecia i filmiki na potwierdzenie :P

Jechałem sam i na rezerwie czyli odciażony w miare mozliwości. Z modyfikacji to na razie tylko katalizator wywalony no ale mysle ze nówki oponki też urwały kilka dziesiatych. Wynik G-Tech pro 0-60 - 7,61 sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No Pare aktualizacji zamieszczonych :D

Jak o kimś zapomniałem to dajcie znac.

 

Aha no i już SKY LINE GTR R34 został definitywnie zdetronizowany i to przez FWD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dobrze skonfigurowany teoretycznie nie ma zadnych przeklaman - na stronie producenta znajduje sie porownanie roznych sposobow pomiaru czau i predkosci, m.in. satelita, i gtech na papierze bardzo malo jej ustepuje.

jednak nalezy wziac pod uwage to ze liczy czas od momentu gdy cale auto zacznie sie ruszac co moze marginalnie odbiegac od czasu startu

niektorzy mowia na to urzadzenie bajkomierz - ja do nich nie naleze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze miezylem swoja carisme 1.9td i wykrecilem 10,63. Pochwalilem sie tym na mitsumaniakach.com i tam powiedzieli ze to jest niemozliwe :) I dla tego sie pytam. Dodam ze byl to g-tech klubowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dodano, kto następny chce trafić na coraz to większą liste :) ?

 

ja chce wzbic sie wyzej. czekam tylko na wyremontowana skrzynie i jade z nowym kolektorem, plus maly as w rekawie (taki minimalny) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mnie możesz na liste wciągnąć jak aparat będe miał to zrobie foty jak narazie 8,46s do 60Mph na ćwiare nie sprawdzałem ale ok 16s - tego nie pisz

 

Jedynym zawodnym el. jestem ja + przepływka ja zaczne normalnie ruszać to do 8s sie zbliże jak narazie często ponad 9s mi wychodzi - mokro

 

Jak uważasz trzyma serie moja GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może być... Jak sprawdzałem serje P11 GT (kolegi z Kołbieli) to w dwie osoby na G-techu kręciła czasy na poziomie 8,19sek-8,4sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zainwestuje 450zł i kupie nową przepływke bo 8,2 to naprawde przy dobrym starcie by musiało być, ja też pomiary robie z 2osobami pomiry g-techem i stoperem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki mały szczegół że ja auto prowadziłem...

 

ee to luz pewnie moja tez tyle bys wykrecił - zresztą na sprint ma tyle rzeczy wpływ że szok moze opony mam lipne - zimowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość johny_fellow

To ja dorzucę coś jeszcze z klubowego G-TECH'owania 0-100km/h

 

Mój 100NX GA16DS - 9,68s.

Moja Micra CG10DE - 12,47s. (z Bomblem za kółkiem)

100NX należący do klubowego kolegi Wojtasnissan też GA16DS - 9,23s.

 

Dodam od siebie, że w mojej Setce ostro przelewa bo po każdym przejeździe waliło benzyną i pow.6000obr. jakby gubiło gdzieś zapłon i wyglądało to jak odcinka, której nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

To sobie w Borsku zmierzę bo u Nas trochę ryzykownie się tak bawić. Jak wracaliśmy to mijaliśmy 2 radiowozy. Także kto wie, może jakiś życzliwy mieszkaniec odludzia zadzwonił.

 

Generalnie moje czasy były bardzo powtarzalne. Raz miałem 9,69 innym razem 9,72 a najlepszym był ten podany 9,68.

 

Muszę wywalić cały EGR, może zmienić świeczki na cieplejsze bo te które mam (BERU UXF79) są praktycznie cały czas okopcone, dojść do tego dlaczego gubi chwilami zapłon, podjechac do serwisu na regulację gaźnika i może do zlotu jak dam radę finansowo porządny stożek założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprobowalem dzis zmierzyc swoja maximke, troche sie balem o sprzeglo i o to ze ktos zadzwoni zaraz gdzies i tylko 3 proby zrobilem.

 

0-60: 6.35s (LPG) - w dodatku na pelnym baku - 45 litrow - chwile wczesniej zatankowalem

1/4 : 16.11 przy "speed 84" - nie wiem czy to mozliwe taki wynik?

 

w borsku sie poprawi :D - tym razem na Pb :)

 

ten wynik na cwiare mnie troche martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...