Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Coobcia g-tech, chyba PRO ale pomiar w milach, do tego beznadziejnie twarde opony, start z 2tys.obr

 

0-60 - 7,16s

 

Na dobrych gumach może 6,9 dało by radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

a moje cudo techniki aktualnie przyśpiesza tak :P

-do 100

http://pl.youtube.com/watch?v=Z4yhmtD5XSs

-do 200

http://pl.youtube.com/watch?v=GEIG5fKPnUQ

 

co do modów to wypruty środek auta,CAi ,przelotowy wydech 57mm,noi przyśpieszony zapłon.

 

ostatnie czasy z rzeszowa to 15.388 z końcową prędkością 149.88,trzeba jeszcze coś poprawić .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie podaje! Powiedz jaka jest waga seryjnego 100NXa, ile teraz może ważyć i co wypieprzyłeś ze środka albo co zostało w środku.

 

Mierzyłeś go na hamowni? Ten wydech to jest 57mm po zewn czy wewn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakieś świerze nowe wyniki :)

Widzę że swoim 100Nx GTi pobiłeś o 0,3sek czas mojej zagazowanej P10 2.0 co bazowo miała 130KM, pięknie :)

 

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2008 02:26 ]

quuuuba, podaj jeszcze datę kiedy ci ten czas zmierzono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakieś świerze nowe wyniki :)

 

Taaa... a mojego nadal nie ma ;)

 

Teraz szykuje sie do paru upgrade'ow, wiec moze czasy poprawie ;P

 

troche zmielony start (z operatorką 'kamery' i bez odciazania auta) z Borska '08 - ot tak by cos nagrac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio - podczas ostatnich zawodów 15 czerwca ,w których wkradł się mały błąd,więc i tu poprawcie ,bo miałem czas przejazdu 15.488 a nie jak podano na stronie SSS 15.388 (obecnie poprawione,żeby nie było :P),a co do auta to chyba cię odwiedzę w niedługim czasie ,tylko musimy się ugadać ,noi wbić w kolejkę :P

bodek_n14- no generalnie to cały tył ,wszystkie wyciszenia,fotele,plastiki,czyli mam z tył samą blachę,a zamiast przednich foteli wpadły kubły,co do tego ile waży 100nx ,w dowodzie pisze 1120KG,obecnie jeszcze nie ważono ,ale trochę zeszło z tych kg :) wydech 57mm po wewnętrznej,zrobiony własnoręcznie ze zwykłej stali aluminiowanej ,ale czuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mój ciężki klocek podaje 6,77s do 60mhp

 

na 400 ze zjebanym startem (6,99s do 100) 15,56s

 

opony zimowe więc da się coś ugrać. Następnym razem pożyczę od kumpla koła i wybebeszę auto do fotela kierowcy. Ciekawe ile wtedy pokaże ;)

 

[ Dodano: Czw 21 Sie, 2008 01:05 ]

waga ~1100kg ważone na skupie złomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tym swoim rajdowym bym pojechał na jakaś ćwiartkę, pamietam jak srebrną startowałem to sporo dawało zglebienie wozu jakieś 0,3-0,4 sek i ok 10km/h wyższy V-max na mecie, no i co ważne w przednionapędówce jak najwięcej KG pozbywać się z tyłu...

Do tego dobre lacze np. http://www.sklepopon.pl/opona/toyo_r888_9485.html i przy jakiejś lepszej mocy jaką dysponuje w serii SR20DE można ugrać kolejne 0,3 sek i więcej...

 

[ Dodano: Czw 21 Sie, 2008 07:22 ]

Czasy już poprawione...

PS. już lista zrobiła się dosyć długa i nie zbyt wygodna do edytowania chyba czas zrobić jakiś podział na czasy np. 11sek 12sek 13sek itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, powiedz mi chłopaku ile może ważyć tylna kanapa, fotel pasażera, tylne boczki, tylna półka i półki na tylne głośniki razem wzięte. I jaka może być mniej więcej zależność masy od czasów do 100 i na 400.

 

[ Dodano: Czw 21 Sie, 2008 10:17 ]

Sami napisał/a:

To ja poprosze o kolejny upgrade wynikow!! :D Pruszcz Gdanski 30.07.2005 - 14.646s :D

 

 

o w morde. to lanie krecisz. co ty tam masz pod ta maska??

 

Zwykle SR20 ze stozkiem i bez kata :) Reszta to waga.... :)

 

czyżby, aż taka :?: :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjedrz, czas taki sam jak seryjnego Sunnego GTi-R a jeszcze tyle asów w rękawie :D

Trzeba kuć żelazo póki gorące !!! Chyba damy radę zmienić kategorię zaszeregowania rezultatów czerwonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14, jakieś 40Kg powinno to wszystko ważyć... Do tego można koła sobie ogarnąć jakieś 14... i z tylu napomować na 4 bary a z przodu tak z 1,5 dać, u mnie zabawy z ciśnieniami poprawiły czas o 0,2 sek... (w primie jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na C xkarol+bullit na pokładzie+koło zapasowe+ skrzynka 20kG z nie zdjętą kanapą i oparciami z tyłu i kiepskim starcie zrobił 15,7 na G-techu. W Rykach będzie 14-ka! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15,7 to sporo, ja z lpg i kola 16, wykrecam 16,1 - 16,2

Nie byliśmy zadowoleni, ale nie było czasu, żeby powtórzyć próbę. Dodam jeszcze, że było pół baku paliwka. Był tylko 1 przejazd. W Rykach dojdzie nowy dolot, przepływka i strojenie. Będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby lepiej, był czas i warunki tylko na jedną próbę i start był mocno przemielony więc czas i tak jest dobry, dodam jeszcze że setka z tym startem wpadła w 7,08 przy ostrych problemach z trakcją na starcie. Ale w sobotę będzie lepiej napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...