Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kieydś tak było, za dobrych lat co nie bylo stukowego i się dmuchało 0,3 bara...

 

Teaz z niewidomych mi przyczyn auto nie jeździ wogle - sam zresztą jesteśswiadkiem, jakiś błąd w sztuce po stronie.. Strojenia

 

W poniedziałek trzeba poalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieydś tak było, za dobrych lat co nie bylo stukowego i się dmuchało 0,3 bara...

 

Teaz z niewidomych mi przyczyn auto nie jeździ wogle - sam zresztą jesteśswiadkiem, jakiś błąd w sztuce po stronie.. Strojenia

 

W poniedziałek trzeba poalczyć.

 

znow cos siadlo??

jakie cisnienie ladujesz do tych garow tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieydś tak było, za dobrych lat co nie bylo stukowego i się dmuchało 0,3 bara...

 

Teaz z niewidomych mi przyczyn auto nie jeździ wogle - sam zresztą jesteśswiadkiem, jakiś błąd w sztuce po stronie.. Strojenia

 

W poniedziałek trzeba poalczyć.

nie wydaje mi sie Bart ci mówil a ty dalej swoje.... :roll:

masz dopręzony silnik, dmuchać wiecej niż0,5 bara to kalectwo dla silnika jak nie jego śmierć!!

strojenie jest ok, sam wiesz dobrze o tym AFR wypas stukowego nie masz!!

w/g sienbie masz setup jeszcze lepszy niz przed dzwonem, czyż nie?czyżby smt6 oslabilo ci auto??:o:O:O:O nie wierze jakoś :shock: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłabiło stary zebyś wiedizał - 30 koni poszlo się jebać ale nie ma za to stukowego.

 

Będziemy walczyć, dołądowanie będe sukcesywnie zwięszkać, te 0,5 to dopiero początek...

 

Dodam że pomiary były przeprowadzone na tych samych hamowniach, jutro działam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pomiar na cwiare i do tabelki wyniki :)

Jak sie doczeka chlopak aktualizacji, ja sie jakoś od paru tygodni nie moge doczekać Kuba :wink:

 

Pavoolon: no kurde pieknie lata ta Twoja Primerka, ciągle do przodu, ciagle nowe wyniki z pomiarów, ladnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sam jestem w szoku, bo dopiero po zmianie filtra na stozek auto zaczelo oddychac jak trzeba i czas do setki spadl o nastepne 0,5 sekundy a sam silnik nawet nie byl ruszany, az strach pomyslec co sie bedzie dzialo po nastepnych modach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cholera jak się nasz Lukasz sprężył, Nissana Sky Line w budzie R33 już by objechał i to najmocniejszy model GTR ! ! !

 

Stary wielkie gradki za cierpliwość, wreszcie maszyna zrobiona tak jak być powinna - a to dopiero początki jak to auto zaczyna chodzić :lol:

 

Kosmita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wielkie gradki za cierpliwość, wreszcie maszyna zrobiona tak jak być powinna - a to dopiero początki jak to auto zaczyna chodzić

wielkie dzieki,Kuba!!nie zpominaj ze to rozmowy z Toba na gg wplynely na mojego Turbo-bakcyla!! :lol:

dzięki wszystkim którzy mnie na duchu podtrzymywali w turboprojekcie, ale autko wreszcie zrobilo czas, super

ponoć są jakies podejtrzenia ze ten czas jest jakis dziwny, bo i ja sam sie zdziwilem, ale co??czas oficjalny na zawodach dolnegośląska TYLE! :D

3CIE MIEJSCE W TURBO ZA SEZON

2 MIEJSCE WCZORAJ W TURBO (FINAL Z POLO VTG)

4te w outlaw baty w pólfinale z 2B AUDI DIESEL, POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

my wczoraj poraz pierwszy sprawdzalismy z wojtkiem jego maxime. palac kapcia na jedynce i dwojce dostalismy niska siodemke. dodam ze nie krecilismy jego maximy dalej jak 5000 rpm bo taki dym szedl z opo ze szok. pocwiczy sie ruszanie to bedzie niska szosteczka, badz moze nawet o piateczke zachaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze wlasnie dostalem sms-a od wojtka.

ma nowy czas ale dalej spalone ruszanie.

rowne 6 sek do 60mph, 14.89sek na 400m i predkosc 166.4km/h

 

PS. dodam jeszcze ze wojtka dupsko wazy ponad 100 kilo, plus narzedzie ktore wozi do pracy. no i oczywiscie wooferek ze wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze wlasnie dostalem sms-a od wojtka.

ma nowy czas ale dalej spalone ruszanie.

rowne 6 sek do 60mph, 14.89sek na 400m i predkosc 166.4km/h

 

PS. dodam jeszcze ze wojtka dupsko wazy ponad 100 kilo, plus narzedzie ktore wozi do pracy. no i oczywiscie wooferek ze wzmacniaczem

PIĘKNIE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze u mnie ma gostek S2 i nie ma go kto zrobic, wsrod"naszych" 13:15 robi , taki burak ze modle sie by ktos go objechal!!! ale do rzeszowa trafil GTI-R do firmy tuningowej, ciche plany powyzej 400 km, jak dotre do nich to cos wrzuce na forum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech no moja kobieta Da mi dluzej posiedizeć przy kompie niż 2 minuty to zamieszcze ten wynik:

"rowne 6 sek do 60mph, 14.89sek na 400m i predkosc 166.4km/h"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rzeszowa trafil GTI-R do firmy tuningowej, ciche plany powyzej 400 km, jak dotre do nich to cos wrzuce na forum!!!

ciekwe ile kasy musi wlożyc w napędy zeby to wyrzymalo 400 koni

a Wojtusiowi gratuluje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...