Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara D40 - Chip czy BOX ??


Gość Franke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstepie sie przywitam gdyz jestem swiezak na forum :-)

 

Jak widzę rozgorzała dyskusja na temat firmy 44tuning , tak się składa ze miałem z nimi styczność jakiś rok temu....

i gorąco polecam.

Z mojej srebrnej strzały za pomocom power boxa zrobili jakieś 24km więcej i monent o 40.

Samochód jest w automacie i może ktoś będzie marudził ze to mało itp ......aha cena 2700 zł i w ogóle za taka kasę ale na tamte czasy była to jedyna możliwość wykonania tunningu w bezpieczny sposob bez utraty gwarancji!

Odnośnie samej usługi powiem tylko ze profesjonalna obsługa wszystko wyjaśnia przy montażu pokażą wydruki z hamowni itp , a co do samego samochodu to spisuje się rewelacyjnie , parę razy bylem zmuszony do zdjęcia tuningu i powiem tylko tyle ze ona wtedy nie jeździ prawdziwy mol i w ogóle żal .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo bede się przymierzał do dłubnięcia swojego Patka u Mastersa (zmiana softu - nie box). Z tego co widziałem wykresy z hamowni paru dłubniętych juz u nich Navarek to wygląda to obiecująco (moc w okolicach 200 KM i moment okolice 500) - jedyny minus (oprócz ceny - szkoda że nie ma jakis zniżek dla forum nissana :) ) to mówili mi że troche zaczynaja kopcić z rury ale nie jest to regulą. Zastanawiam sie tez jak sprzegło bedzie to znosić po powrzechnie wiadomo ze najmocniejsze to ono nie jest. A może jest juz kotś na forum kto u nich robił soft i moze podzielić sie opnią na temat pracy autka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

..ja mogę służyć pomocą w http://vtech.pl/ w Krakowie..wydreptałem ścieżki dla innych klubów..to i dla NKP się załatwi B)..boxy wysyłam...a na chipa trzeba niestety dojechać...ale cena (na priv.) warta "świeczki":rofl:

 

...ceny w http://vtech.pl/ dla NKP już dogadane..nawet jek z dalsza przyjedziecie...to starczy jeszcze na paliwo i obiadek...:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

odświeżę troszkę posta,

chciałbym zchipować swoją navar D40 2007r. jest po generalnym serwisie tj.wymiana sprzęgła i dwumasy, wtrysków, turbiny itd...,

gdzie i co wybrać by zwiększyć jej nieco moc? 

Czy komuś padła zchipowana navara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wgrane nowe mapy .Różnica jest bardzo duża przed a po .U tego samego pana mam zrobione 4 auta jak coś dam namiary jak masz nie daleko do Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...