Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara D40 - Chip czy BOX ??


Gość Franke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ryży Koń

Navara jak ci powiedzieli, ze wgrywają nowy program to cię w siurka robią. W sterownik Denso nie da się "wgrać" programu. Na tym cały figiel polega. Trzeba wyjąć kompa i rozłożyć na stole. Tak robi Masters i kilka nocy mu zajęło żeby rozgryźć co i jak. Więc VTG niech sobie swoje opowiastki w buty schowa.

Ja chwilowo oceniam że 3000 zł to połowa zarąbistego zawieszenia do Navary. Mocy mi wystarczy. Dzisiaj wjechałem do rzeki Narwi :D i było zajefajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Ja chwilowo oceniam że 3000 zł to połowa zarąbistego zawieszenia do Navary. Mocy mi wystarczy. Dzisiaj wjechałem do rzeki Narwi i było zajefajnie
-zgadzam sie.Ja tez nie narzekam. :one: A propo"s zawieszenia to GregMar podeslal mi majla do firmy ktora sprzedaje poduszki pneumatyczne do navki na tyl.Ciekawa sprawa.Polecam lekture.A do Grega kieruje prosbe o upublicznienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Ok Andy bardzo chętnie spełnię Twoją prośbę, może komuś przydadzą się te informacje. :D Ale w tym celu napisałem nowy temat: Zawieszenie pneumatyczne do Nissana Navary D40, żeby było łatwiej znaleźć i nie mieszać w jednym temacie różnych wątków. Wystarczy kliknąć na link, by zostać przeniesionym to tego tematu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Dzieki :one: Mysle ze to ciekawa sprawa,gdybym byl w kraju pewnie bym sie skusil.Chyba ze znajacy sie forumowicze s :D prowadza mnie na ziemie..Houston-mamy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek G
Witaj Grzesiek G , chyba kiedyś smigalismy nad wisłom ja na moto ??

Bardzo możliwe . A na jakim moto śmigasz ? Ja białym latam na białym Raptorze 660 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No no i moturzyści tu są?

To może sie ustawimy na jakąś jazde wspólną nad wisłą?

Ja chwilowo w teren to tylko KLRem na crossowych oponach. Trochę kiła ale jest fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek G
No no i moturzyści tu są?

To może sie ustawimy na jakąś jazde wspólną nad wisłą?

Ja chwilowo w teren to tylko KLRem na crossowych oponach. Trochę kiła ale jest fun :D

W tę sobotę będziemy śmigać nad Wisłą prawdopodobnie na sześć sportowych quadów (jak się wszystko pomyślnie ułoży ) - tak ,że problemu nie widzę .

Wracając do tematu chipa , to czy ktoś już jest "po zabiegu" , czy dalej tylko teoria ?

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 22:32 ]

Witaj Grzesiek G , chyba kiedyś smigalismy nad wisłom ja na moto ??

Czyżby Strugal z forum Atvpolska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek G

U Mr Staszewskiego Chip-tuing na komp. Denso to koszt 4000zł netto . W przypadku Navary przyrost mocy to ok. 30KM , momentu ok. 60NM . Oczywiście mapa "własnoręcznie" napisana (nie ściągana!) przez szefa warsztatu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady, 5 kawałków za zmodowanie chipa. Ja rozumiem że trzeba nad tym trochę siąść, ale po 5 zawirusowaniach się zwróci, a nie żeby zaraz po pierwszym kliencie. Wg mnie to pazerność.

jakieś 1,5k mogę dać, no ostatecznie 2k, ale nie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek G

Byłem z samochodem ,rozmawiałem osobiście ,"w cztery oczy" , mnie powiadział 4netto , i że to jest cena wszystkich typów na komp. Denso . Ale pewnie i tak nie ma narazie innego wyjścia , trzeba brać za ile jest , bo indywidualizm kosztuje . :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

No Ryży ciekawe skąd te względy :D :D :D Może to przez ten usmiech tak nisko Cię kasują :P w sklepach np chleb też za pół ceny dostajesz? :D No wszystko to fajnie, że już chipują ale teraz trzeba wybrać... Ciemną stronę mocy: czyli więcej mocy :diabel2: , albo jasną stronę mocy: mniej mocy, ale za to z gwarancją :/ ... Jak myślicie co by wybrał Luke :?: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tez był na początku po dobrej stronie mocy, potem przeszedł na tą drugą stronę i międzygalaktyczne ASO zaczęło go ścigać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...