Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nvidie n1 u siebie lub podrobke tak wygladajaca. Brzmi identycznie jak na youtubie oryginaly, wiec kto wie.

No i jak pisze smsa albo pale szluga i przeciagne zmiane biegu przez nieuwage to juz brzmi jakbym nie wiadomo jak palowal auto a jade sobie 60/h.

To kusi takie tdi, tsi i inne wynalazki. Scigaja sie wtedy same ze soba, bo ja orientuje sie dopiero na nastepnych swiatlach po ich glupiej minie, ze cos przegralem haha.

Dobrze, ze nie na kazdych swiatlach jest sie z kim scigac, bo jak na co czwartych swiatlach daje w palnik to mieszcze sie w ma 16l w miescie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/user/97728-kubak75/ wszystko wskazuje na tego kolege, no i wersja europejska... forumowicz Szachi musial na taka "dozbierac" zeby w deszcz jezdzic... ;>

przedni zderzak nismo v1 - moze sie podobac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, owszem fajnie mieć real Carbon, ale prawdę mówiąc jak wybierzesz dobry wzór to Ja tam różnicy nie widzę...wcześniej bawiłem się w folie i matowy karbon jest super, ale z foliami to wiadomo jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem folia oklejone wewnętrz auta i mnie wkurzało wiec wysłałem teraz te elementy do "zwęglenia" a z hydro mam ramkę pod tablicę z tyłu i wygląda srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w Olsztynku ? Macie jakiś kompleks odnośnie Warszawy i zdrobnień używacie ? Mnie mocno wk zdrabnianie. Byłby wielce rad za nie używanie

 

Folia może w każdej chwili sie odkleić, tworząc purchle. Jak była ostatnio verva, to właściciel kimbexu, od lfa, nie wiem czy jego, czy zaprzyjaźniona i połączona firma robią elemnty z carbonu. Można spróbować spytać. Oczywiście jest tez ebay itp

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz ze wszystkich zatkalo, niedlugo nie bedzie mozna oddychac... Proponuje nie przenosic prywatnych problemow na forum.

 

 

ja przenoszę problem, czy ktoś ma problem ? czy ktoś mówi Krakowka? Poznańka ? Łodziuni ? poprosiłem o poprawną formę, a jednocześnie podałem trop na części carbonowe, więc kto tu ma problem?

Jeszcze lepsza wersja to Warszafka ale Nie denerwuj sie tomeczku ;)

 

to świadczy tylko o ludziach którzy nie mają szacunku do miasta z historią, ja nie jeżdzę do innych i robię cyrk, nonszalancko się zachowując jak słoiki które napływają. Jednocześnie się podśmiewają z defakto samych siebie nawzajem.

 

Ja się nie denerwuje, bo to nie o mnie świadczy - zdrabnianie w ogóle jak w sklepach pieniążki, chlebek itp jest żenujące z mojego punktu widzenia. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie co sądzicie o tej Z?

Ktoś może był, sprawdzał?

 

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-brembo-bose-gdansk-klubowy-i6565495394.html#thumb/2

 

 

to zetka z forum tego oto Pana http://forum.nissanklub.pl/index.php/user/97728-kubak75/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przenoszę problem, czy ktoś ma problem ? czy ktoś mówi Krakowka? Poznańka ? Łodziuni ? poprosiłem o poprawną formę, a jednocześnie podałem trop na części carbonowe, więc kto tu ma problem?

 

to świadczy tylko o ludziach którzy nie mają szacunku do miasta z historią, ja nie jeżdzę do innych i robię cyrk, nonszalancko się zachowując jak słoiki które napływają. Jednocześnie się podśmiewają z defakto samych siebie nawzajem.

 

Ja się nie denerwuje, bo to nie o mnie świadczy - zdrabnianie w ogóle jak w sklepach pieniążki, chlebek itp jest żenujące z mojego punktu widzenia. 

 

 

Masz straszne ciśnienie i offtopujesz prawda taka że Warszawa to miasto osób napływowych i sam tam kiedyś się sprowadziłeś lub Twoja rodzina, nie zniwelujesz tego procesu ani ja w Krakowie ani Ty w Warszawie a mieszkam tutaj i tutaj (ja nie chciał bym tego niwelować). Wszędzie będą się zjeżdżać ludzie i będą zachowywać się w różny sposób ale to właśnie oni tworzą te miasta i tego nie zmienisz. "Warszawka" nie zawsze ma zły wydźwięk chyba ze tak sobie to założyłeś, i nie widzisz żadnej alternatywy. Każde większe miasto ma swoje mankamenty a zła sława Warszawy zaczyna się już w czasach komuny i ludzi, którzy ją odbudowywali więc obecne pokolenie które do niej napływa ma szacunek lub jego brak do stanu obecnego. Do historii trzeba mieć duży szacunek ale nie żyć nią, choć każdy ma swój sposób na życie.

Uważam że Warszawa zawsze była miastem silnie napływowym i to właśnie te napływy ludzi z całej polski stworzyły jej historię powstańczą wojenną artystyczną kulturową, codzienną. Więc jeśli w "słoikach" widzisz głębię problemów naszego miasta to uwierz mi masz takie prawo do nazywania ich słoikami jak oni zdrabniania nazwy Warszawa.

Nie wiem skąd bierze się nonszalancja, o której mówisz bo ja widzę ją w całej Polsce, na wsiach, mieścinach i w Warszawie, nonszalancja wrasta w nasz naród, no chyba ze nie jeździsz po Polsce, wiec widzisz to tylko w Warszawie, wtedy rozumiem jakiś poziom frustracji u Ciebie. Warszawa to cudowne miasto, bardzo wyjątkowe, zielone dające wolność i jest całkiem inne od Krakowa, ale dbanie o jej dobre imię powinno odbywać się na zasadzie edukacji a nie prowadzenia jakiejś burackiej wojny pomiędzy pseudo Warszawiakami a słoikami jak ich nazywasz.

I to co piszesz świadczy o Tobie zawsze, nie koniecznie się denerwujesz ale to wyraża frustrację i wyższość, której nie daje miejsce zameldowania wpisane w dowód. Ja pochodzę z Krakowa ale nie jestem lokalnym patriotą, denerwuje mnie to jak zachowuje się duża część tych napływowych ludzi, którzy o nic nie dbają i noszą się jak pawie. Ale tak działają duże miasta od zawsze na zawsze.

Można nazwać mnie słoikiem i sam się z tego śmieję tak jak pisałeś. Jednak właśnie ta edukacja o mieście o której wcześniej napisałem spowodowała że płace tu podatki ściągam tu znajomych i nie pozwalam obrażać tego miasta bezpodstawnie. Pomimo tego co napisałem uważam że ta frustracja ma swoje podstawy ale o obecny stan to są dziesiątki lat zaniedbań i migracji, widocznie Warszawa taka ma być.

Często zwracasz uwagę na offtop więc jesteśmy 1-1

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...