Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Pathfindera ? Zapytaj tutaj


Gość DDiablo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DOTem nie ma co się sugerować. Mój ma inny z przodu inny po bokach a auto mam z salonu bez historii blacharskiej. Najlepiej w takich akcjach oglądnąć ramę, nie da się jej bez śladu wyprostować nawet na gorąco. No cóż następny oszust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Salon polska, produkcja sierpień 2007r., wersja LE, skrzynia AT, wnętrze w kolorze K, nadwozie w kolorze KAF. Wyposażenie: bi-xenon z systemem spryskiwaczy, filtr węglowy klimatyzacji, klimatyzacja dla 3 strefy, skórzana tapicerka, szyberdach elektryczny. Wydaje mi się ze warto oglądnąć.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, również tak myślę.

Sprzedający nie wygląda na blacharza/handlarza...

 

Odezwę się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ominąłem, ominąłem - natychmiast po tym, jak nie chciał podać VIN.

;)

Na jutro jestem umówiony w Piasecznie, zobaczymy co się kryje w środku.

Właściciel twierdzi że był wymieniany rozrząd, oraz była remontowana AT (ok 30k km temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remontowana skrzynia???? A zapytałeś dlaczego. te skrzynie nie siadają no chyba że gość nie wymieniał oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony - zatopiony!

 

Kupiony za 33k - wrażenia i stan:

- fotel kierowcy przetarty w miejscu standardowym (wsiadanie)

- elektryka i elektronika działa

- klima przód/tył działa

- lekkie pocenie spod pokrywy rozrządu, silnik suchy

- nowe tarcze/klocki/opony przód

- AT płynnie działa, słyszałem że Ktoś do 180km/h go rozpędził - cisza i spokój

- rozrząd cichutki

- zero dymu, jak benzyna...

- dziś rano odpalił gładko i równo

 

Zdziwiło mnie bardzo szybkie nagrzewanie - czyżby elektryczne świece w układzie chłodzenia?


Co do remontu skrzyni, to właściciel twierdzi że to wada fabryczna była i w jakiś sposób w skrzyni znalazła się woda... Ktoś może potwierdzić takie przypadki?


W bonusie ubezpieczenie na pełny rok - 07.2018

Oczywiście dokumenty serwisowe, potwierdzone że w jednych rękach od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada fabryczna?? Prędzej coś mu w ASO zrobili i ściemniali że wada fabryczna. Nie wiem skąd miałaby się tam woda zbierać. 

Zacznijmy od początku:

- jak skórzany to napraw ja w swoim miałem dziurkę mała (ok 1cm) w tym samym miejscu.

- pocenie spod pokrywy rozrządu - problemem jest uszczelka pokrywy, z czasem guma sztywnieje i popuszcza z silnika, wymiana bardzo prosta i wskazana.

- mój też się szybko nagrzewa, poczekaj do zimy będzie wtedy wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od AT idzie w stronę komory silnika rurka. Podejrzewam że na bagnet serwisowy - mam rację?

Chciałbym sprawdzić poziom oleju i ewentualnie zrobić dolewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą... i taki Pathfinder chodzi mi po głowie...
Powiedzcie czy silnik 2.5 dci z automatem i przebiegiem do 150.000km to dobry pomysł... rocznik tak od 2011.
Jakie są minusy tego auta.

 

1- Proszę w przyszłości nie zakładać kolejnego tematu, jeżeli stosowny już istnieje

... i tutaj Twój post został przeniesiony

2- Proszę usunąć z profilu zamieszczoną tam ofertę kupna - od tego mamy stosowny dział na głównej - udzielam ostrzeżenia z wpisaniem do akt

Edytowane przez Andrzej G
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od AT idzie w stronę komory silnika rurka. Podejrzewam że na bagnet serwisowy - mam rację?

Chciałbym sprawdzić poziom oleju i ewentualnie zrobić dolewkę.

 

Tak. Musisz tylko odkręcić śrubkę zabezpieczającą i sprawdzić poziom na pracującym silniku.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę już "wisi", sam się zastanawiałem czy nie podjechać ale odpuściłem...

Może jakbym nie kupił tego, to bym pojechał. Poproś o VIN, kolega @sq9mcs pewnie sprawdzi. :)

Zapytaj jak długo go ma, skąd kupił, co robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info zaraz sprawdzę i bede prosił o vin.

A cenowo nie jest za nisko jak z takim wyposażeniem ? Nie znam sie cenowo jak roczniki stoją a dopiero zaczynam sie interesować tym modelem i jestem kompletnie swieży :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się, swojego szukałem kilka miesięcy i wiem że dobry "Path", to rzadkość na rynku wtórnym.

Za swojego dałem kilka tyś więcej, ale to 2007r. i coś "siedzi" w napędzie... Mam nadzieję że to któraś piasta, ale ta nadzieja jakaś wątła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nr VSKJVWr51U0005147

Właściciel mówi że raz umieścił ofertę i że posiada autko od 6 lat. Co do wgniotu nad nadkole nie potrafił odpowiedzieć tylko ze to gdzieś na parkingu. No i oczywiście że autko pali jak ta lala.

Niby prywatny ale chyba coś jeszcze ma bo pytał sie o jakie autko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile mozna prosić o zbicie z ceny żeby sie nie wygłupić i nie przesadzić ?


Korzystałem z firmy AUTOTESTO i podesali mi raport który nie był optymistyczny i nie polecają tego autka :/ "Według mnie auto nie jest warte zakupu ze względu na jego kolizyjną przeszłość, dokonane w nim naprawy blacharsko-lakiernicze, zaniedbaną karoserię oraz wnętrze auta, liczne usterki wymagające usunięcia, a tym samym konieczność dużego doinwestowania pojazdu, oraz brak dokumentacji przebiegu."

Taka była informacja zwrotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mozna prosić o zbicie z ceny żeby sie nie wygłupić i nie przesadzić ?

Korzystałem z firmy AUTOTESTO i podesali mi raport który nie był optymistyczny i nie polecają tego autka (...)

Kolego Tragoss, z jakiego pakietu firmy AUTOTESTO korzystałeś? Czy ich odpowiedź poza przez Ciebie przesłaną była obszerniejsza i poparta jakimiś zdjęciami, dokumentami?

 

Kilka dni temu pojawił się taki Pathfinder: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-ID6z2qHG.html#c5250f04eb

Co o nim myślicie? Wysłałem zapytanie o szczegóły liftu, który rzuca się w oczy. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez langlay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...