Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Pathfindera ? Zapytaj tutaj


Gość DDiablo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorry panowie, faktycznie coś pokręciłem z tym silnikiem, miałem otwartych kilka okienek z pathami i pomyliło mi się bo były akurat zielone..... Przepraszam mea culpa! Prosze o wybaczenie niepotrzebnie namieszałem z tym zielonym...

Fakt pierwszy po lifcie i na atkach, drugi ubogi w dodatku bez relingów. A relingi w pathu muszą być! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi to podstawowa wersja beż żadnych dodatków. Brak relingów dachowych był w najuboższej wersji. Coś nie tak z radiem. Brak fabrycznego dziwnie zrobiona wstawka aby zamontować klasyczne radio 1-DINowe.

 

Pierwszy rzeczywiście po lifcie. Zdjęcia w niskiej rozdzielczości nic nie dają. Zdobądź VINy to poszukam w bazie Nissana.

Drugiego odpuszczam a VIN pierwszego to: VSKJVWR51U0326843.

 

Znalazlem jeszcze coś takiego, z cudownym przebiegiem, ale jakoś w cuda nie wierzę.

http://www.autotrader.pl/samochody-osobowe/sprzedam-nissan-pathfinder-lomza/135571442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja: 06.2008, wersja SE, skrzynia MT, kolor wnętrza K, kolor nadwozia GN0, wyposażenie: filtr kabinowy, tempomat, wykończenie luxury, 3 rząd siedzeń ze schowkiem, apteczka, lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem świerzak w temacie 4x4 a potrzebuję auta do jazdy z psami czy wywieźc jakieś worki. Auto ma służyc jako weekendowa rozrywka.

Czy ktoś okiem znawcy, może ocenic czy jest sens jechac 600 km po to auto?

Bardzo będę wdzięczny za pomoc... :)

Edytowane przez Maciej T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie można powiedzieć. Opis skromny. Zdjęcia niskiej rozdzielczości. Stara poczciwa R50. Pytanie ile jeździ już na LPG i jakim stanie silnik ale bez oglądnięcia na miejscu nikt tu z tego nie będzie wróżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie można powiedzieć. Opis skromny. Zdjęcia niskiej rozdzielczości. Stara poczciwa R50. Pytanie ile jeździ już na LPG i jakim stanie silnik ale bez oglądnięcia na miejscu nikt tu z tego nie będzie wróżył.

Gaz założony na wiosnę, auto odkupione za grosze od poprzedniego właściela, zrobione co było do zrobienia i jazda. Szczgółowygo wróżenia nie oczekiwałem, może jakieś wskazówki na co w tym modelu zwrócic szczególną uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VG33 - silnik praktycznie nie do zajechania, ma bardzo korzystny przebieg mocy i momentu, świetnie znosi różne gazy 

 

jeśli autentyczny przebieg to auto zostało właśnie dotarte 

 

w ogłoszeniu chyba błąd powinien mieć 170KM

 

wyposażenie wygląda na świetne jak na ten rok

 

jak buda jest bezwypadkowa to już mamy perełkę

 

 

zwróć o prostu sprawdzić układ przeniesienia napędu, czy skrzynia działa prawidłowo, itd..., standard .....

 

 

nie wiem czy to ma znaczenie dla Ciebie, ale jest duże prawdopodobieństwo iż czarny kot przecinał mu drogę 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość bartekkaczorowski

Witam mam zamiar zakupić pathfindera i znalazłem takie ogłoszenie

http://olx.pl/oferta/nissan-pathfinder-okazja-stan-perfekcyjny-4x4-benz-gaz-CID5-IDdckDZ.html

Mam stosunkowo blisko bo ok 100 km, ale może ktoś z Was zna to auto może coś podpowiedzieć ewentualnie doradzić na co zwrócić uwagę. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z USA. zapytaj o VIN sprawdź CarFax. Jak uderzony w któreś koło lub uszkodzona rama to daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.0 V6 LPG według mnie to i tak lepszy wybór niż  diesel

 

auto na 99% jest powypadkowe (co nie jest dyskwalifikacją) i przebieg wydaje mi się mało realny, szybciej razy 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co sądzicie o tym egzemplarzu? Coś tanio jak na ten rocznik. Pamiętam też, że kilka miesięcy temu również było to ogłoszenie.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-key-lesgo-szyberdach-salon-polska-navigacja-kamera-ID6ycCAn.html

 

VIN VSKJVWR51U0356912

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie filtra paliwa (zdjecie) na rurce klimatyzacji powinien być zawór a tym czasem jest jakaś rurka biegnąca za silnik. Dziwna sprawa. Grill kombinowany w sensie ze kto go polakierował. Trzeba sprawdzić na ścieżce diagnostycznej w ASO a skoro to salon polska to będzie miał historię napraw. Wersja silnika to nie 180KM tylko 171KM po 2010 były już 190KM

 

Info z bazy Nissana: produkcja 07.2009, wersja LE, skrzynia MT, silnik YD25, wnętrze w kolorze K, nadwozie w kolorze GN0, lampy ksenonowe z systemem spryskiwaczy, filtr węglowy klimatyzacji.

 

Brak info o klimatyzacji dla 3 strefy na etapie produkcji więc albo kiedyś ktoś ją dołożył albo robi za picówkę. Zdjęcia kiepskiej jakości nie widać np. foteli w bagażniku.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny grill do patha  to taki  podstawowy light tuning,  kupuje się gotowy lub maluje, standardzik nie ma nic w tym kombinowania, mnóstwo ofert na ebay...

 

co do modelu to fajnie to wygląda i niezły wypas, bym się bardzo zainteresował gdybym szukał

 

takie info jak bezwypadkowość to łatwo sprawdzić ,

 

przebieg też dość realny, 30 tyś rocznie to coś realnego, w dodatku jeśli polski salon to można to spróbować sprawdzić. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko auto stoi w Garwolinie w komisie, więc najbliższy salon w Warszawie. Nie wydaję mi się, że sprzedający zgodzi się by jechać go sprawdzać 70 km.

Oczywiście dzięki za cenne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny grill do patha  to taki  podstawowy light tuning,  kupuje się gotowy lub maluje, standardzik nie ma nic w tym kombinowania, mnóstwo ofert na ebay...

 

co do modelu to fajnie to wygląda i niezły wypas, bym się bardzo zainteresował gdybym szukał

 

takie info jak bezwypadkowość to łatwo sprawdzić ,

 

przebieg też dość realny, 30 tyś rocznie to coś realnego, w dodatku jeśli polski salon to można to spróbować sprawdzić. 

 

Standardzik to jest chrom a nie lakier pod zderzak nawet na zamówienie takowych nie robili. Pytanie czy zrobili jak oberwał przodem czy miał takie widzi misie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne jest dla mnie to zdjęcie komory silnika, dlaczego tylko pół? Skoro sprzedaje to komis, to raczej wiedzą jak zdjęcia robić. No i tak jak pisałem wcześniej, auto było wystawione kilka miesięcy temu, pytanie czemu zniknęło na tyle czasu?

 

Jeszcze jest taki http://otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-2-5d171kmchrome4x4-7-mio-osobowy-salon-pl-fv23-bezwypadkowy-rej2009-ID6yhWMB.html

Tego wystawia autoryzowany salon Nissana, jak podejść do kupna auta z takiego salonu? W telewizorni już różne akcje z salonami były. Niby miał być bezwypadkowy, a okazywało się, że zlepiony z dwóch.

Edytowane przez Beast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku bieda za taką kasę.

 

Nie było wersji chrome. Ktoś sobie zrobił "chromowanie" samochodu. Brak oryginalnych stopnic, pewnie były zbyt szare. Dołożona kratka przedniego zderzaka, chromowane wkłady przy gniazdach lamp przeciwmgielnych oraz listwa krańcowa na klapie bagażnika. Szukałbym dalej.

 

Na swojego polowałem ponad 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię tym że warto poświęcić trochę czasu i znaleźć coś godnego uwagi z czego będziesz zadowolony niż na siłę kupić coś na szybko i później mieć problemy. Ja również na swojego polowałem długo, coś około 6 miesięcy jak nie dłużej. Ale w końcu trafiło się autko z polskiego salonu od pierwszego właściciela z praktycznie pełnym wyposażeniem. I po 3 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć że jestem zadowolony i złego słowa o tym aucie nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi, że jeszcze raz wracam do omawianego już auta. Czy jeśli auto z tego linku jest faktycznie bezwypadkowe i w idealnym stanie, to czy z przebiegiem 180k jest warte 55 tysięcy?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-key-lesgo-szyberdach-salon-polska-navigacja-kamera-ID6ycCAn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto ceni. Mój 09.2006, przebieg 89tyś km potwierdzone, salon Polska bez wypadku i pewnie bym z 48tyś zł za niego wołał. Ale nie na sprzedaż.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...