Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak u mnie i kolegi,który odbierał swoje QQ w zeszłym tygodniu. Podejrzewam,że te najnowsze karty rzucają najpierw do sprzedaży pudełkowej,a dopiero po jakimś czasie zaczynają wyposażać w nie salonowe auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To chyba w sumie nie ma znaczenia - bo jak pracownik ASO mówił, liczy się to co było w fabryce na dzień produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale powienienem miec najnowsza na chwile produkcji. Jak ktos pisal wczesniej widze, ze czeste jest "przebiegneicie sie" po salonie i znalezeienie najnowszej i wlozenie jej do siebie. Dlatego pytam sie jaka byla najnowsza -no niech bedzie- najnowsza 1-2 miesiace temu.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też otrzymałem info, że samochód dostaje kartę z okresu kiedy był wyprodukowany. Nie martw się, dostaniesz najnowszą, bo kolejna wyjdzie zapewne dopiero pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy może mi ktoś powiedzieć jaka to wersja mapy:

SD2-CONNECT-NAV-2013_E_R7v1  samochod odebrałem w XII.2014

Wersja 4008647325

Nissan Pulsar Acenta + NC2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregson , mea culpa . rzeczywiście pomyliłem. :(

Bolo - na 2014 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Może wiecie jaka jest najnowsza mapa do NC1? Jakiś numer - wyróżnik?

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Opiszę na szybko małą historię jaka spotkała mojego znajomego poszukującego stacji do QQ 2014 , auto kupione w wersji Visia , wersja najprostsza, 1.2 DIGT.

 

Kolega zkupił z portalu znanego stację Android 4.2  Nissan Quasqai 2014 1.2 visia   wszystko fajnie, 

po 2 tygodniach zaczęły się problemy z internetem, radio zaczęło lagować i całkowicie przestało komunikować się z 3G,

ale ok, następny problem pojawił się z odczytem plików z kart SDHC i USB , kolega kontaktował się z firmą kazali czekać na sofware,

spróbował sam wyjąć urządzenie  w momencie kiedy zdjął plastiki i wykręcił urządzenie okazało się że jest bardzo gorące , tak gorące że nie dało się go trzymać w rękach,  później było tylko gorzej urządzenie się nie włączało i działało tylko radio , 

Firma gdzie zakupił nie odpowiadała na emiale, postanowiliśmy wysłać kolegę z Piaseczna aby sprawdził namiary tego sklepu, 

jak się okazała firma to  adres boxu/straganu /stoiska handlowego w Wólce Kosowskiej pod Warszawą( Chińskie Centrum Handlowe) , w tym miejscu był już inny chińczyk, który oferował mu jakieś gadżety elektroniczne a tamtej firmy już tam nie było, to samo potwierdzili ludzie z forum Androida 

którzy także zakupili urządzenia z Androidem, i pojawiło się tam wiele osób szukających pomocy jak urządzenia odblokować czy też uruchomić ,

z tego co pamiętam  jest tam Erafał który próbował pomóc ale nie udało się nic zrobić, i podobnie ze stacją znajomego nie działa większość funkcji ,

można ją uruchomić tylko z gałki i działa tylko radio.

Tego samego typu radia ( tak samo wyglądające menu i funkcje ) pojawiły się później u innego sprzedawcy ,

kontaktowaliśmy się z nim ale on może tylko zapewnić gwarancję swoim urządzeniom, i powiedział że postara się pomóc ale jak na razie

od 1.5 miesiąca nic się nie dzieje ..

 

Odradzam zakup wszelkich androidów z portali chińskich lub tych samych produktów sprzedawanych w Polsce ,gwarancja nie istnieje .

Edytowane przez dareken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stare powiedzenie,kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje.Nigdy nie kupiłem radia-zestawu na targu,bazarze,czy innym stoisku.Zawsze sklep,nawet może to być z allegro,ale sklep z opinią,aby można było reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,nasze karty do NCII mają oznaczenie 4EA0B ,ta chyba jest juz najnowsza 4EA0C

Jeśli się nie mylę do NCI oznaczane były BH00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem, ze one sa nowsze. Tylko ktos kiedys wspominal, ze sa mapy do NC i NC2 i ciekaw jesten do ktorej wersji NC sa te mapy.

To z tego co napisales mozna wioskowac, ze one sa do NC2? Ktos moze to potwierdzic?

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odradzam zakup wszelkich androidów z portali chińskich lub tych samych produktów sprzedawanych w Polsce ,gwarancja nie istnieje .

To bardzo przykre co spotkało kolegę , ale chyba nie do końca zachował czujność robiąc zakup w firmie krzak /buda / szczęka .

Sprawdził feedbacki sprzedawcy ?

Czemu nie walczy dalej , radio z andkiem  to + - 1800pln ?

Ja jestem przeciwnego zdania , kupiłem stację od kitajców i bezawaryjnie śmiga już 1,5 roku z tym że moje jest na Win 6.0 

po za tym szukałem producenta nie sprzedawcy , bo ci faktycznie potrafią znikać , a fabryka ma w ofercie kilkadziesiąt modeli i obsługę online 24h .

Niesprawiedliwie psujesz opinie innych portali handlowych , to że allegro ma po zakupach klienta głęboko w d...ie nie znaczy że inne mają podobną politykę .

Ja z aliexpres jestem zadowolony i na 80kilka transakcji tylko raz wynikła pomyłka na 24€ i do tego winowajca zwrócił kwotę po sporze u administratora .

Teraz rozkminiam ten portal :) 

http://www.gearbest.com/car-dvd-players-c_11250/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,najpewniej będzie jak spiszesz kody kart i zadzwonisz do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,najpewniej będzie jak spiszesz kody kart i zadzwonisz do ASO

No ale powiem im ,ze mam karte do kupienia w UK a oni w ASO mi tak powiedza czy ona dobra jest czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz mówić że kupujesz w UK?

Po prostu dostałeś info,że weszły nowe karty,tylko chciałeś się upewnić,czy z takim kodem to jest ta najnowsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz mówić że kupujesz w UK?

Po prostu dostałeś info,że weszły nowe karty,tylko chciałeś się upewnić,czy z takim kodem to jest ta najnowsza wersja.

Zapytanie poszlo.

 

A zeby nie bylo tak latwo, to przed chwila znalazlem karte na 2015 o kodzie 25920 1KA0AC.

Czyli sa dwa rodzaje kart:  25920 4EA0C oraz 25920 1KA0AC

Pewnie jeden do NC a drugi do NC2...

  Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 4EA0C  do NCII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez taka nadzieje mam, bo jedna kosztuje 40GBP a druga 2x tyle...

Jakby ta pierwsza byla OK to biore.


Ma ktos mozliwosc dowiedzenia sie ktora wersji nawigacji pasuje do NC2 w QQ 11?

25920 4EA0C czy 25920 1KA0AC

Ja spytalem ale dotychczas nie otrzymalem odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...