Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odstawilem dzisiaj zonki QQ na montaz Webasto:).....telestart zakladam ten Webasto T100 HTM......dosc ciekawy:).....odbior w poniedzialek......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena?

 

Ja dałem 6 000 przy montażu u d. przed odbiorem. Żałuję, że nie wybrałem ze zdalnym sterowaniem, choć nie wiem jak to działa z alarmem Cobra, który reaguje na ruch ciepłego powietrza. Żeby tego uniknąć trzeba te czujniki najpierw wyłączyć.  Ale jak to działa (to wyłączanie) przy zdalnym włączaniu grzania nie mam pojęcia. Ktoś to ćwiczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ebayu za około 30zł z ciekawości chromowane nakładki na klamki. Wykonane są z plastiku w kształcie litery C. Przykleja się je na taśmie piankowej 3m. Dość fajnie się komponują nawet z moim dość jasnym lakierem, bo przy ciemniejszym, lub białym wygląda jeszcze lepiej. W drodze są jeszcze chromowane nakładki na halogeny przednie. Powinno się to wszystko ładnie uzupełniać :)

Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć QQ w moim kolorze z nakładkami klamek, więc chyba jestem pierwszy :D

211242d650434b14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... też się nad takimi zastanawiałem ale myślę ,że długo to one nie będą tak się prezentowały ...Tyle ,że za takie pieniadze można je co jakiś czas wymienić (ze stali kosztują ~200zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem takie ze stali, ale plastik wydaje się być bezpieczniejszy - chodzi mi o krawędzie jakie powstały na klamkach. Nawet jak by wytrzymały dwa lata to i tak warto :) Ta chromowana wstawka w grillu też jest plastikowa i u mnie po trzech latach zaczynają się pojawiać pęcherzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten kolor auta i nakładki chromowane (stalowe), polecam szczególnie posiadaczom pakietu Visia (czarne klamki) - wizualnie bez porównania do standardu.

Edytowane przez browarek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostalo w poniedzialek odebrane ......Webasto zalozone dziala bardzo fajnie i ten telestart T100 HTM tez bajera sprawa......na pilocie wyswietla mi sie aktualna temp. w aucie, czas pozostaly do nagrzania, mizna ustawic godzine o ktorej chcemy odjechac autem i webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......koszt 2990 minus 150 bo musialem dwa razy jechac to zszedl z ceny 150zloty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......

 

 

Ale czy masz alarm Cobra z czujnikami ruchu wewnątrz auta i czy ten alarm się uruchamia po nagrzaniu powietrza?

 

 

 

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze ze nie mam pojecia jaki jest u mnie alarm, ale raczej zadnych czujnikow ruchu nie ma, tak mi sie wydaje.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze ze nie mam pojecia jaki jest u mnie alarm, ale raczej zadnych czujnikow ruchu nie ma, tak mi sie wydaje.........

 

Może ktoś inny może mi wytłumaczyć jak to działa - zdalne włączenie ogrzewania parkingowego z alarmem, który reaguje na ruch powietrza a który można wyłączyć tylko ręcznie i tylko do następnego zaalarmowania? :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostalo w poniedzialek odebrane ......Webasto zalozone dziala bardzo fajnie i ten telestart T100 HTM tez bajera sprawa......na pilocie wyswietla mi sie aktualna temp. w aucie, czas pozostaly do nagrzania, mizna ustawic godzine o ktorej chcemy odjechac autem i webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......koszt 2990 minus 150 bo musialem dwa razy jechac to zszedl z ceny 150zloty:)

Atrakcyjna cena, gdzie zakładałeś ?

 

Jakie wrażenia z montażu, nic nie popsuli ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramirez75 podejrzewam, że jak by były w katalogu to kosztowałyby z 400zł + montaż, który jest banalny :)

te nakładki ebayowe będą miały bąbelki po pierwszej, najdalej drugiej zimie :)

 

no ale cena nie duża to można się pobawić

 

Za taką kasę to mogę zmieniać co rok :) Ciekawy jestem jakie bedą po zimie, bo wydają się solidne. Wygląd auta na duży plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nakładki na klamki metalowe czwarty rok i jest ok natomiast nakładki na halogeny z chromowanym plastikiem nadają się do wyrzucenia.Po pierwszej zimie sól spowodowała ze wyskoczyły bąble na nakładach.

Edytowane przez boom-er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom-er, to mnie zmartwiłeś, bo mam w drodze nakładki na halogeny... Chyba założę na wiosnę ;)

 

Castoro, ja ostatnio kupowałem na aliexpress nowe listwy progowe (takie same jak mam do tej pory), bo niestety tylna przestała świecić. Niestety wilgoć robi swoje (była cała zaśniedziała). Najlepiej je nieco rozebrać i zabezpieczyć np. sylikonem na gorąco. Tak więc nie tylko eBay ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,że te ABS-y "rdza" po zimie zżera . Nie bardzo rozumię jak to się dzieje ,że na plastiku robią się wżery a nie na nakładkach ze stali powlekanej . Myślę ,że pewnikiem chromopodobne pokrycie jest nic nie warte . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo:)

 

a moze cos jeszvze polecisz:)?......zbyt duzego wyboru pewnie nie ma w tym rozmiarze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bede zakladal 17 zimowki przy odbiorze auta jestem na etapie poszukiwania felg oryg do nich alu,opony beda j/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...