Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jeździłem na MICHELIN Alpin 4. Bardzo dobra opona ale droga. Teraz jeżdzę (1 sezon) na SEMPERIT Speed Grip 2. Jest też nieźle a znacznie taniej. W innym aucie używałem NOKIAN WR G2 i też mam o nich dobre zdanie. W końcu Finowie chyba potrafią robić dobre zimówki?

Edytowane przez Yan_2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na Nokianach w moich górskich warunkach i bardzo sobie chwalę :) Cena jest dość przystępna.

Może piszmy o oponach w innym wątku, bo robi się zamieszanie w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostalo w poniedzialek odebrane ......Webasto zalozone dziala bardzo fajnie i ten telestart T100 HTM tez bajera sprawa......na pilocie wyswietla mi sie aktualna temp. w aucie, czas pozostaly do nagrzania, mizna ustawic godzine o ktorej chcemy odjechac autem i webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......koszt 2990 minus 150 bo musialem dwa razy jechac to zszedl z ceny 150zloty:)

Mógłbyś podać jaki typ ogrzewania był montowany? 3000 zł. to dosyć atrakcyjna cena. Powiedziałbym bardzo atrakcyjna. W cenie był też kontroler T100 HTM i cały system zdalnego sterowania? I jeżeli nie jest to tajemnnicą, gdzie montowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać jaki typ ogrzewania był montowany? 3000 zł. to dosyć atrakcyjna cena. Powiedziałbym bardzo atrakcyjna. W cenie był też kontroler T100 HTM i cały system zdalnego sterowania? I jeżeli nie jest to tajemnnicą, gdzie montowałeś.

 

Też się do tej prośby dołącze bo mój bez kontrolera kosztował dużo więcej. Teraz chciałbym zmienić na system z kontrolerem ale chcą za to kupę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój gril strasznie był wyblakły, już nie był czarny tylko siwy  :(

 

22_zps37461418.jpg

 

Dałem go polakierować i efekt poniżej :)

 

2_zps58d5ee07.jpg

Edytowane przez numiz
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostalo w poniedzialek odebrane ......Webasto zalozone dziala bardzo fajnie i ten telestart T100 HTM tez bajera sprawa......na pilocie wyswietla mi sie aktualna temp. w aucie, czas pozostaly do nagrzania, mizna ustawic godzine o ktorej chcemy odjechac autem i webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......koszt 2990 minus 150 bo musialem dwa razy jechac to zszedl z ceny 150zloty:)

dasz znać jakieś detale o tym webasto? Czy koszt z montażem i jaki zakład i czy cena ta to z telestartem

Ten gość od obudowy pilotów ma fajne akcesoria do QQ na swojej stronie http://www.peceotomotiv.com.tr :)

zna ktoś turecki i moze mi przetłumaczyć czy te klucze są dostępne i ile kosztuje razem z przesyłka bo wg mnie to chyba juz są niedostępne. Albo ktoś ma info gdzie można kupić ten klucz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś turecki i moze mi przetłumaczyć czy te klucze są dostępne i ile kosztuje razem z przesyłka bo wg mnie to chyba juz są niedostępne. Albo ktoś ma info gdzie można kupić ten klucz.

 

Rozmawiałem z nim jakis czas temu (nie po turecku ;) ). Chcieliśmy kupić większą partię ze zniżka dla klubowiczów ale g z tego wyszło.

Wg mnie klucze sa cały czas dostepne - kwestia dogadania. Możesz zadac pytanie poprzez eBay gdzie je czasami wystawia jak pojawi sie zainteresowanie.

Ze swojej strony po kilkumiesięcznym użytkowaniu spokojnie moge polecić ten flipkey.

Gdybyś mial problem z kontaktem, daj znac na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi nakładki halogenów :) Mam takie pytanko, bo one mają dookoła taśmę dwustronną. Czy montuje się je na istniejące już czarne plastiki, czy tamte trzeba zdemontować? Jak bym je miał nałożyć na stare, to trochę wystają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi nakładki halogenów :) Mam takie pytanko, bo one mają dookoła taśmę dwustronną. Czy montuje się je na istniejące już czarne plastiki, czy tamte trzeba zdemontować? Jak bym je miał nałożyć na stare, to trochę wystają :(

Przyklejasz na istniejące plastiki ! Czy wystawają aż tak znacząco to nie zauważyłem ...chyba ,że inny producent ?

Spytaj sprzedającego czym je zakonserwować na zimę 'przed korozją" ? Skorzystałbym  z tej informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) Na razie tylko przymierzyłem i zrobił się taki pierścień dookoła lampy przed zderzakiem. Montował będę na wiosnę bo teraz to nie ma sensu na zimę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zostalo w poniedzialek odebrane ......Webasto zalozone dziala bardzo fajnie i ten telestart T100 HTM tez bajera sprawa......na pilocie wyswietla mi sie aktualna temp. w aucie, czas pozostaly do nagrzania, mizna ustawic godzine o ktorej chcemy odjechac autem i webasto samo odpala sie zeby do tej wlasnie godziny nagrzac.......koszt 2990 minus 150 bo musialem dwa razy jechac to zszedl z ceny 150zloty:)

Ściema, sam telestart T100 HTM kosztuje w katalogu ponad 1700 + zestaw montażowy koło 6 tyś i jeszcze robocizna i wychodzi koło 9tyś. Mowa o ory. Webasto, w podobnej cenie wychodzi Eberspaecher a ma więcej bajerów w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadna sciema .....ja mam ebersprachera z tym wlasnie telestartem o ktorym pisalem T100.....

 

A tak z innej beczki powiedzcie mi jakie fabrycznie byly montowane opony zimowe w rozmiarze 17" chidzi mi o marke opon? Czy to byly Conti WinterContact?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna sciema .....ja mam ebersprachera z tym wlasnie telestartem o ktorym pisalem T100..... A tak z innej beczki powiedzcie mi jakie fabrycznie byly montowane opony zimowe w rozmiarze 17" chidzi mi o marke opon? Czy to byly Conti WinterContact?

Marka opon nie jest dedykowana przez Nissana więc  każdy z dealerów w zależności od "układów" z firmami oponiarskimi sprzedaje ich wyroby .Pewnie na życzenie klienta mogą zamontować takie jakie sobie wymarzysz oby tylko spełniały parametry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna sciema .....ja mam ebersprachera z tym wlasnie telestartem o ktorym pisalem T100.....

 

Oczywiście, że ściema - tyle, że dotyczy ceny, a nie samego faktu posiadania! :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna sciema kolego......moge Ci podac numer telefonu albo adres strony firmy gdzie robilem.......i pisalem wyraznie ze piec jest regenerowany pozostale czesci montaziwe sa nowe......i tyle placilem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie pisalem na forum o tym to moze komus z forum na Priva pisalem jak pytal wlasnie o to tez.......ale napewno pisalem o tym a hesli faktycznie nie na forum to moj blad.......a firma to: trakserwis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie drzwi z logo   :nissan: 

Troszkę zabawy z montażem było ale z efektu jestem zadowolony  :D 
4421_zps533867eb.jpg
2_zpsf6725939.jpg
i fotka wieczorem  :dribble:

3_zpsc36e5780.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) Wrzuć jeszcze fotki jak masz zamontowane hologramy. W tapicerce drzwi od spodu? Zastanawiałem się nad tym ale nie wiem czy nie będzie zbyt dyskotekowo w połączeniu z moimi swiecącymi listwami progowymi z napisem Qashqai, choć był by komplet - hologram Nissan a na progu Qashqai :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamontował tam jakieś zwykle światełko. To wyglada super ale jak dla mnie za duży bajer

Edytowane przez Dareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...