Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję,  że nikt nie jest na mnie zły.  Ja tylko chciałem uprzedzić,  aby później nie było niemiłej niespodzianki jak by zatrzymali przesyłkę na granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,  że nikt nie jest na mnie zły.  Ja tylko chciałem uprzedzić,  aby później nie było niemiłej niespodzianki jak by zatrzymali przesyłkę na granicy

rozumiem ze z naszej obywatelskiej inicjatywy nici

hmm

chyba kupie sobie Amaroka canyon 

tyle osób  w jednej sprawie - jak by co pomoge 

tym czasem szukam jakiegos szybkiego qq - moze tytuł najszybszego :-)

 

ps: na zdjeciu zdradzam sekrety - po lexusie nikt z mojej paczki sie nie pozbierał ;-)

post-38850-0-38938200-1370206269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payne, przeczytaj kilka postów wcześniej... pisałem już,  że nie pasuje do QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payne, przeczytaj kilka postów wcześniej... pisałem już,  że nie pasuje do QQ.

Kupiłem ten kluczyk i nie mogę potwierdzić że nie pasuje ponieważ użytkuję go.Cena jest niska więc pomimo twoich opinii na temat tego"scyzoryka" postanowiłem go zakupić.Jeżeli chodzi o elektronikę to trzeba ją przełożyć bez tej gumki z oryginalnego kluczyka(wchodzi bez problemu).Grot klucza jest"surowy"trzeba go dorobić koszt 10-15zł.Za tą cenę klucz-scyzoryk myślę nie wygląda najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłęm półkę pod fotel pasażera:

co to instrukcji pisali żeby fotel wymontować, tylko po co,

dałem rade bez wyciągania fotela ale trzeba było się trochę pomęczyć ale dałem rade,

Jedyny problem to posiadanie torxa . Montaż naprawdę prosty; a cena no 180zł

 

acha jeśli o dostępność to zamawiałem przez serwis w Dąbrowie Górniczej; kolega mówił że może z 2tyg potrwać a przyszło za 2 dni (acha w ich systemie piszą że nie ma ale jak zamówcie to może się uda wam tak jak mi :)

post-27874-0-36446900-1371464834_thumb.jpg

post-27874-0-61160000-1371464840_thumb.jpg

post-27874-0-05265400-1371464846_thumb.jpg

post-27874-0-00885900-1371464851_thumb.jpg

post-27874-0-47728700-1371464857_thumb.jpg

post-27874-0-80011700-1371464865_thumb.jpg

post-27874-0-03081000-1371464872_thumb.jpg

Edytowane przez marcome
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nawet mają taką półkę i o niej nie wiedzą, bo nie zaglądają pod fotel :) Osobiście to przypomniałem sobie o niej jak sprzątałem samochód i od tej pory mam tam zapasowe żarówki :D Ciężko się go otwiera (jak kiedyś pociągnąłem to mi cała szuflada wyjechała :) - zatrzep tak się zablokował, że trzeba było użyć dość dużej siły). Niemniej jednak dobre i to, bo jak wiadomo QQ nie grzeszy ilością schowków.

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten schowek pod fotelem. Trzeba będzie kiedyś nad takim pomyśleć.

Co do ilości schowków to najbardziej mnie boli to że nie ma żadnego rozsądnego na CB radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten schowek pod fotelem. Trzeba będzie kiedyś nad takim pomyśleć.

Co do ilości schowków to najbardziej mnie boli to że nie ma żadnego rozsądnego na CB radio.

nie ten temat ale ja mam w kieszeni w drzwiach i całkiem fajnie się korzysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten kluczyk i nie mogę potwierdzić że nie pasuje ponieważ użytkuję go.Cena jest niska więc pomimo twoich opinii na temat tego"scyzoryka" postanowiłem go zakupić.Jeżeli chodzi o elektronikę to trzeba ją przełożyć bez tej gumki z oryginalnego kluczyka(wchodzi bez problemu).Grot klucza jest"surowy"trzeba go dorobić koszt 10-15zł.Za tą cenę klucz-scyzoryk myślę nie wygląda najgorzej.

Dopiero teraz zauważyłem Twój wpis. Przełożyłeś elektronikę bez tej gumki... Ciekawe jak długo wytrzymają Ci mikrowyłączniki w pilocie... Rok? Nie wspomnę już o drobnym zachlapaniu pilota. Kropla wody, która ścieknie z przycisku (lub mokrych rąk) zatrzymuje się na tej gumie ochronnej, a u Ciebie wszystko leci na gołą niczym nie osłoniętą elektronikę. O ile nie dojdzie wcześniej do zwarcia to za jakiś czas wewnątrz pilota będziesz miał jedną rdzę. Chyba lepiej dołożyć trochę i kupić kluczyk do którego przełożysz wszystko jak przewidział producent elektroniki, a nie, że pojedziesz gdzieś i akurat wtedy nie odpalisz auta, bo pilot będzie wymagał wymiany w ASO.

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie ten grot co był przy tym kluczyku nie pasował za bardzo. Do zamków w drzwiach pasuje jak fabryczny, ale żeby przekręcić stacyjkę to trzeba się trochę nakombinować, co może skutokować uszkodzeniem stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie; znalazłem taki "bajerek" ( link poniżej) jest to prosty montaż - jak pokazano na zdjęciach - i pasuje do każdego auta. Jeśli ktoś z kolegów zdecydował by się na kupno, to chętnie się dorzucę bo zawsze mi się taka antenka podobała, ale w tych oryginalnych, to trzeba by demontować chyba podsufitkę aby ją zamontować - a tu proste jak drut. Mówię że bym się dorzucił i później odebrał, bo nie mam konta na ebay-u 

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-Car-antenna-signal-shark-for-Nissan-qashqai/1008513857.html

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, tylko ciekawe jak z odbiorem stacji. QQ ma dość dlugą antenę fabryczną i boję się, że odbiór może być znacznie gorszy. A i tak niema mojego koloru, więc nie dla mnie ten gadżet, choć fajny bajer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo to podoba. Muszę nad tym się dobrze zastanowić bo w końcu nie będę musiał wykręcać anteny żeby wjeżdzać do garażu.

Co do koloru to przecież można to polakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa ta antenka tez bylbym zaintetesowany.......bo tam jest tylko jeden kolor i trzeba by polakierowac tak?......i ciekawe wlasnie jak bedzie stacje odbierala radiowe

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa ta antenka tez bylbym zaintetesowany.......bo tam jest tylko jeden kolor i trzeba by polakierowac tak?......i ciekawe wlasnie jak bedzie stacje odbierala radiowe Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

 

jabber 1981- co Ty mówisz, otwórz linka i zejdź na dół strony - masz tam 11. kolorów do wyboru - co do odbioru- to kiedyś jechałem w ogóle bez anteny i mi odbierało..., jakoś tam powinno odbierać a w końcu nie majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno ... kwestią gustu ! ;)

Myślę ,że strona użytkowa jest ważniejsza ... ja swój oryginalny bat musiałem odkręcać ... kupiłem 30cm.(teoretycznie powinien pasować), który jednak muskał o górną uszczelkę drzwi garażowych.Teraz mam dł.27,5cm i jest ok.  A  te próby po to by jak najmniej stracić na skuteczności anteny.

Płetwy nie miałem ale jeśli  ktoś przekonałby mnie ,że "nie straciłbym " na sile sygnału to może ... bo nie wiem też czy z tej gamy kolorów  dobrałbym właściwy !?

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się podoba i zresztą cena nie jest jakaś duża żeby nie przymierzyć do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...