Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tego tam nawrzucałeś, czekam na zdjęcia i opinie o tv z dvd bo też myślę tym. Alusy jak dla mnie cudo. Wrzucam zdjęcie swojego na rialach milano 16 ,pozdrowienia

post-35676-040219500 1289506131_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego tam nawrzucałeś, czekam na zdjęcia i opinie o tv z dvd bo też myślę tym. Alusy jak dla mnie cudo. Wrzucam zdjęcie swojego na rialach milano 16 ,pozdrowienia

 

srebrny na ciemnych alu również wygląda,

 

ps

jak możesz to wrzuć na priv jak się sparawuje twój +2 z 1.6, ile pali i jaki masz już przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie do tomi-ei

w jaki sposób zdemontowałeś napis qashqai na tylnej klapie i czy nie ma po min śladów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie do tomi-ei

w jaki sposób zdemontowałeś napis qashqai na tylnej klapie i czy nie ma po min śladów

pozdrawiam

 

Potrzebujesz mały płaski śrubokręt najlepiej lekko zagięty lub coś w tym stylu i powoli odciągasz litery do siebie, pomiędzy karoserią, a literą jest ok 2mm luzu na taśmę dwustronną. Pozostałą na karoserii tasmę musisz zerwać powoli i dotrzeć pozostały klej z tasmy najlepiej samym palcem, najlepiej schodzi tylko trzeba się pomęczyć chwilę. Jak bedziesz zdejmował powoli to nie ma możliwości porysowania lakieru...

Ponizej załączam zdjęcia z przybliżeniem do wglądu...

+ drugą opcję znaleziona w necie by white QQ...

 

ehhh jak bedziesz miał wolną chwilę to przenieś tą rozmowę do działu tuning, tam lepiej pasuje ;)

post-34954-009418300 1290027004_thumb.jpg

post-34954-092018300 1290027084_thumb.jpg

post-34954-057279400 1290027204_thumb.jpg

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ehhh jak bedziesz miał wolną chwilę to przenieś tą rozmowę do działu tuning, tam lepiej pasuje ;)

 

prosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam posty i dochodzę do wniosku, że Nissan to "zdzierca". Żeby nie dać do nowego auta osłony silnika i maty wygłuszającej maskę, to jakieś nieporozumienie. Po otworzeniu maski pierwsze wrażenie - czegoś tu brakuje. Widać gwintowane otwory, jakby ktoś coś przed chwilą "wykręcił". Na znak protestu nie kupię tego w serwisie :angry:

 

PS Chodzi o silnik 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam posty i dochodzę do wniosku, że Nissan to "zdzierca". Żeby nie dać do nowego auta osłony silnika i maty wygłuszającej maskę, to jakieś nieporozumienie. Po otworzeniu maski pierwsze wrażenie - czegoś tu brakuje. Widać gwintowane otwory, jakby ktoś coś przed chwilą "wykręcił". Na znak protestu nie kupię tego w serwisie :angry:

 

PS Chodzi o silnik 1,6

Jedna rzecz mnie zastanawia. Od roku (jak kupiłem samochód) czytam na forum, że wersja 1.6/2009 nie ma maty wygłuszającej. A mój egzemplarz ma JAKĄŚ matę pod klapą silnika. Nie znam się na tym, nie wiem, czy to jest mata czy tylko jakaś "zaślepka", ale coś jest. Czy mam rozumieć, że w "standardzie" tam powinna być goła blacha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykłą matę która mogłaby seryjnie znajdować się na klapie maski od strony wewnętrznej. W odpowiednim temacie Koledzy umieścili zdjęcia "przed" i "po" wiec porównaj proszę czy o tym samym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia. Od roku (jak kupiłem samochód) czytam na forum, że wersja 1.6/2009 nie ma maty wygłuszającej. A mój egzemplarz ma JAKĄŚ matę pod klapą silnika. Nie znam się na tym, nie wiem, czy to jest mata czy tylko jakaś "zaślepka", ale coś jest. Czy mam rozumieć, że w "standardzie" tam powinna być goła blacha?

 

wrzuć foto tej maty, sam jestem ciekawy czy do QQ po FL przestali ją montować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) sam jestem ciekawy czy do QQ po FL przestali ją montować...

 

Nie przestali bo wcześniej dla 1.6 również jej nie było w std.

... no chyba, że ktoś sobie ekstra zażyczył.

W std. maty miały za to wszystkie pozostałe silniki...

Wychodzi na to, że 1.6 jest najcichszy i nie potrzebuje... niestety przy 4-5 rpm czar pryskał ;)

 

(...) A mój egzemplarz ma JAKĄŚ matę pod klapą silnika. (...)

 

To ja tez poproszę fotkę :)

U mnie 09/2009 była goła blacha. Wg ASO, dla tego silnika to był std., który niestety musiałem sam poprawiać... :(

Edytowane przez else
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wygląda to tak jak na fotce. Wóz z rocznika 2009, kupiony w styczniu 2010. Silnik 1.6 benzyna, model Acenta.

 

rozumiemy, że QQ kupiony był jako nowy ?

 

jeżeli tak to już całkowicie nie rozumiem polityki nissana, no chyba, że na linii produkcyjnej ktoś się pomylił

 

Peri Noid pozostało Ci jeszcze tylko dokupić osłonę silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wygląda to tak jak na fotce. Wóz z rocznika 2009, kupiony w styczniu 2010. Silnik 1.6 benzyna, model Acenta.

 

No proszę... wersja VIP ;)

Albo w serwisie dodali dla zachęty...

 

Pozdr.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiemy, że QQ kupiony był jako nowy ?

 

jeżeli tak to już całkowicie nie rozumiem polityki nissana, no chyba, że na linii produkcyjnej ktoś się pomylił

 

Peri Noid pozostało Ci jeszcze tylko dokupić osłonę silnika ;)

Tak, wóz był kupiony jako nowy. Nie mam bladego pojęcia, skąd się tam ta mata wzięła, ale skoro już jest, to na pewno jej nie zdejmę ;-) Przy okazji, jak wczoraj powiedziałem żonie, że mamy jakiegoś farta z tą matą i że bez niej by było głośniej, to zrobiła wielkie oczy, bo dla niej na wyższych obrotach i tak jest głośno (a co by dopiero było bez maty).

 

A co do osłony silnika - jeśli to coś da na wyciszenie, to może uda się kupić. Ale bardziej by się chyba przydały maty na przegrodzie między komorą silnika a kabiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardziej by się chyba przydały maty na przegrodzie między komorą silnika a kabiną.

 

Faktyczne przydałoby się powalczyć z tym wyciszeniem, ale to już nie taka łatwa sprawa i sam efekt końcowy może być też różny robiąc to domową metodą, a i dostęp do grodzi silnika jest mocno utrudniony. Raczej nie opłacalna sprawa :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małą prośbę do właścicieli QQ w wersji po liftingu. Chciałem prosić o zrobienie zdjęcia lampki oświetlenia przestrzeni pod nogami, strona kierowcy i pasażera. Chciałem dorobić sobie takie oświetlenie dlatego interesuje mnie gdzie konkretnie lampki są zamontowane. Z góry dziękuję za pomoc!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wóz był kupiony jako nowy. Nie mam bladego pojęcia, skąd się tam ta mata wzięła, ale skoro już jest, to na pewno jej nie zdejmę ;-) Przy okazji, jak wczoraj powiedziałem żonie, że mamy jakiegoś farta z tą matą i że bez niej by było głośniej, to zrobiła wielkie oczy, bo dla niej na wyższych obrotach i tak jest głośno (a co by dopiero było bez maty).

 

A co do osłony silnika - jeśli to coś da na wyciszenie, to może uda się kupić. Ale bardziej by się chyba przydały maty na przegrodzie między komorą silnika a kabiną.

 

No jest dwóch farciarzy - QQ. 1,6 - odebrany w połowie Października 2010 - też mam matę pod maską

- nawet nie przypuszczałem że może nie być, a skoro jest to nie wierza aby ktoś dorzucił ją dodatkowo-przy zamawianiu nawet o nia nie pytałem.

 

Pozdr.....castoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dwóch farciarzy - QQ. 1,6 - odebrany w połowie Października 2010 - też mam matę pod maską

- nawet nie przypuszczałem że może nie być, a skoro jest to nie wierza aby ktoś dorzucił ją dodatkowo-przy zamawianiu nawet o nia nie pytałem.

Skoro odbierałeś jak piszesz, to masz wersję FL, w której - poprawcie mnie, jeśli się mylę - wygłuszenie zostało poprawione (ja to rozumiem, że mata jest już w standardzie), więc to nie jest dziwne. A ja mam wersję 2009, czyli sprzed FL, gdzie - jak się okazuje - maty nie powinno być i jakoś tylko mój wóz taką posiada. Cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dwóch farciarzy - QQ. 1,6 - odebrany w połowie Października 2010 - też mam matę pod maską

- nawet nie przypuszczałem że może nie być, a skoro jest to nie wierza aby ktoś dorzucił ją dodatkowo-przy zamawianiu nawet o nia nie pytałem.

 

Pozdr.....castoro

A to jednak dziwne jest bardzo. Ja oglądałem egzemplarze z tego okresu i nie miały. Obsługa salonu też się zarzekała, że tej maty ta wersja nie ma... Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małą prośbę do właścicieli QQ w wersji po liftingu. Chciałem prosić o zrobienie zdjęcia lampki oświetlenia przestrzeni pod nogami, strona kierowcy i pasażera. Chciałem dorobić sobie takie oświetlenie dlatego interesuje mnie gdzie konkretnie lampki są zamontowane. Z góry dziękuję za pomoc!

 

Proszę....

post-36842-055568400 1290678855_thumb.jpg

post-36842-008162300 1290678871_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja się podepnę do tematu i się zapytam...

Miałem okazję pojeździć troszeczkę 1,6 I-Way bo w takiego celuję i zaciekawił mnie przycisk nawiewu na konsoli klimatyzacji a dokładnie "siedzący gość ze strzałką nad głową". Gdzie to dmucha ? bo chyba nie jest to nadmuch na szklany dach ?

A tak poza tym to spodobał mi się i chyba rozpocznę fazę uzgadniania cenowego... :))

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...