Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena podejrzanie dobra!!!!!!!!!!!! :devil:

 

dlatego ja napisałem, że nie namawiam :) bo to trzeba dość dobrze sprawdzić tylko jak to zrobić jak gość z Warszawy, trzeba by chyba pojechać albo rodzinę z Warszawy ubrać w to żeby sprawdziła co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy posiadasz ten flip kluczyk?

Nie, ponieważ mam auto z inteligentnym kluczykiem. Nie wyciągam z kieszeni, zapomniałem jak wygląda ;).

 

Cena podejrzanie dobra!!!!!!!!!!!! :devil:

Właśnie jak się dobrze zastanowić to wcale nie taka dobra. Komplet nowych opon 18" do qq to min. 1800 zł czyli w sumie całość kosztowałaby 3250 zł. Skoro 2 opony z tej aukcji są do wymiany to jakoś nie wierzę w te "2 ok". A zatem zestaw z nowymi oponami za 2900 zł jest i tak tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o jakieś wskazówki, jaki dywanik (gumowy) kupić do bagażnika I-WAY (nie +2). Jest tego na Allegro pełno, ale ….. po 2006, po 2008 itd. Może ktoś kupował na Allegro do rocznika 2011 i będzie tak uprzejmy i wskaże mi aukcje z tym właściwym, bo kształtów jest bez liku, mimo że te same roczniki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jakieś wskazówki, jaki dywanik (gumowy) kupić do bagażnika I-WAY (nie +2). Jest tego na Allegro pełno, ale ….. po 2006, po 2008 itd. Może ktoś kupował na Allegro do rocznika 2011 i będzie tak uprzejmy i wskaże mi aukcje z tym właściwym, bo kształtów jest bez liku, mimo że te same roczniki.

 

Pozdrawiam

 

Kupiłem na allegro dywanik / matę na aukcji z poniższego linka

 

http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-nissan-qashqai-od-07r-a192910-i1704833702.html

 

Wszystko pasuje idealni, mogę cyknąć fotkę jeżeli Cie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jakieś wskazówki, jaki dywanik (gumowy) kupić do bagażnika I-WAY (nie +2). Jest tego na Allegro pełno, ale ….. po 2006, po 2008 itd. Może ktoś kupował na Allegro do rocznika 2011 i będzie tak uprzejmy i wskaże mi aukcje z tym właściwym, bo kształtów jest bez liku, mimo że te same roczniki.

 

Pozdrawiam

 

Mam taką (QQ 2011):

http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-nissan-qashqai-5-siedz-guma-cz-i1714213964.html

 

i zdecydowanie polecam!

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ten inteligentny kluczyk?

Opis tego "cuda" jest w innym dziale poświęconym li tylko dla niego. Tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania

 

 

Pozdrawiam

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Fotki poniżej. Koszt folii z allegro "carbon" 61zł arkusz 127x50cm. Zostało 3/4 rolki. Według mnie to o wiele tańsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Aluminiowe nakładki dostępne na rynku są naklejane. Pomiędzy nakładka a taśmą pozostaje duża przestrzeń na wodę, która nie ma pełnego ujścia. Z pewnością przyspiesza to rozwój korozji. Progi wycięte z arkusza skalpelem. Ich długość oszacowałem "na oko". Są sporo dłuższe od dostępnych nakładek aluminiowych. Opalarka, spryskiwacz z jakimś szamponem, benzyna ekstrakcyjna, trochę cierpliwości i gotowe :) . Przód zrobiłem ...suszarką do włosów. Tył niestety z powodu dużej krzywizny wymaga użycia opalarki. Wzór folii jak i jej kolor dostępny według uznania. U mnie przy czarnym lakierze czarny "carbon" podoba mi się najbardziej. Widziałem też folię bezbarwną. Ogólnie do wyboru do koloru. Jeśli komuś się spodoba życzę miłej zabawy z wyklejaniem. Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy ktoś może kupował nakładki w tej firmie? Opis jest taki, że niby pasuje do wersji przed FL, ale pisałem do nich i mają również do wersji po FL w tej samej cenie. Produkcja Chiny (podejrzewam, że oryginalne również są made in China), ale facet twierdzi, że jakość jest b.dobra i zaprosił na osobistą wizytę w firmie. Faktycznie mam blisko, a cena jest zachęcająca. http://autobea.pl/pl/p/nissan-QUASHQAI/34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może kupował nakładki w tej firmie? Opis jest taki, że niby pasuje do wersji przed FL, ale pisałem do nich i mają również do wersji po FL w tej samej cenie. Produkcja Chiny (podejrzewam, że oryginalne również są made in China), ale facet twierdzi, że jakość jest b.dobra i zaprosił na osobistą wizytę w firmie. Faktycznie mam blisko, a cena jest zachęcająca. http://autobea.pl/pl...san-QUASHQAI/34

Nakładki oryginalne to wyrób Włoski i są one plastikowe-kupowałem w Aso.Natomiast te wydaje mi się że są metalowe i odbiegają wzornictwem od oryginalnych.Nie wiem jak się bedą sprawować przy uderzeniu kamieniem itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mam blisko, a cena jest zachęcająca.

Masz blisko więc nie zaszkodzi podjechać i zrobić rozpoznanie. Co do mojej wiedzy (bo też mi się podobają i czasami się rozglądam tylko na razie cena salonowa mi nie podchodzi) to musisz dobrze się przypatrzyć bo chyba salonowe te na tył nie mają na wierzchu tych 4 wkrętów. No i jeżeli jest duża różnica w materiale i innych wykończeniach to hmmmmmmm....

Cena made in china 650 + jakaś wysyłka jak dla mnie ........ a salonowe 950 + przy dobrej negocjacji montaż gratis lub inne formy negocjacji.

Jak dla mnie to już nie jest taki prosty wybór. No ale.....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blisko więc nie zaszkodzi podjechać i zrobić rozpoznanie. Co do mojej wiedzy (bo też mi się podobają i czasami się rozglądam tylko na razie cena salonowa mi nie podchodzi) to musisz dobrze się przypatrzyć bo chyba salonowe te na tył nie mają na wierzchu tych 4 wkrętów. No i jeżeli jest duża różnica w materiale i innych wykończeniach to hmmmmmmm....

Cena made in china 650 + jakaś wysyłka jak dla mnie ........ a salonowe 950 + przy dobrej negocjacji montaż gratis lub inne formy negocjacji.

Jak dla mnie to już nie jest taki prosty wybór. No ale.....

 

Pozdr

Wiesz co tak, też zauważyłem te 4 śruby, ale bardzo prawdopodobne, że są one to wersji przed FL. Nie wiem jaki to materiał, myślę, że raczej plastik, ale jak zobaczę na własne oczy i obczaję dam znać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia wyglada tak samo - tylna jest jakas zupełnie inna niz oryginalna - ale moze lepsza? oryginalne nie sa wcale takie rewelacyjne - wygladaja fajnie ale jakby sie im przyjrzec z bliska to rozowo wcale nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To mocowanie na 4 śruby wygląda trochę średniawo jak dla mnie, natomiast przód jest raczej ok. Nie chciałbym mieć nowych 4 dziur w zderzaku.

 

W końcu zdecydowałem się na zakup paru dodatków do QQ. Tak jak pisałem wcześniej wybrałem sprzedawcę w UK na ebay (ceny tam i wybór mocno konkurencyjne ) Dostawa na terenie UK darmowa, więc zamierzam skierować przesyłkę do znajomego, a od niego za 20Ł 2-3 dni i będzie u mnie smile.gif.

Zamówiłem listwy boczne, chlapacze i osłonę na światła przeciwmgłowe przednie.

Zastanawiam się jeszcze nad nakładkami na klamki ( 16Ł, a na allegro 200zl) Boję się jednak czy nie będą one wyglądały "wiejsko" na QQ. Pytanie więc czy ktoś klamki chromowane w swoim QQ zamontował?

 

Hej. Właśnie sam się zastanawiam nad nakładkami na klamki, zdecydowałeś się?

 

Panowie mam 17 calowe felgi w swoim QQ po lifcie i zastanawiam się nad 18-stkami. Myślicie, że warto je zmianiać? Jak wygląda jazda na tych oponach, które są standardowo montowane na te felgi? Słyszałem różne opinie. Druga kwestia to chromowane nakładki na klamki. Nie wieje wiochą? Mam dylemat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 17 calowe felgi w swoim QQ po lifcie i zastanawiam się nad 18-stkami. Myślicie, że warto je zmianiać? Jak wygląda jazda na tych oponach, które są standardowo montowane na te felgi? Słyszałem różne opinie.

Mi 18' bardzo się podobają i między innymi dlatego kupiłem I-Way-a ... kiedyś w Tekanie były niedostępne. Na oponach specjalnie się nie znam ale złego słowa na zużycie, odporowadzenie wody powiedzieć nie można. Oczywiście opona niska może gorzej tłumi duże dziury ... wiec trzeba uważać. Duży plus opony + felgi jest taki że opona zabezpiecza felgę przed otarciem na kraweżniku.

 

Druga kwestia to chromowane nakładki na klamki. Nie wieje wiochą? Mam dylemat. Pozdrawiam.

Kwesta gustu ... ja bym niezałożył tego świecidełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://allegro.onet.pl/nissan-qashqai-nakladka-na-zderzak-grill-komplet-i1932486458.html

zakupiłem taki komplet nakładek ....i odesłałem :) , jest to blacha aluminiowa nie spasowana i nie pasująca do zderzaków wiec przestrzegam przed zakupem . Zdecydowałem sie na nakładki z abesu (tworzywa) , i tutaj mam pytanie - czy ktos montował takie nakładki , czy jest konieczne dodatkowe stosowanie tasmy samoprzylepnej ? Bardzo prosze o podpowiedz bo wiem ze na forum widziałem chyba nawet czyjes zdjecia nakładki własnie z dodatkowo naklejoną tasmą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nistety to co oferują sprzedawcy na naszym allegro, jak również i poza nim to licho podrobione zamienniki. Ja również kiedyś zakupiłem listwy chromowane na drzwi i też musiałem je zwrócić. W ogóle nie pasowały - pomimo wcześniejszych zapewnień sprzedającego. Jeszcze śmiał twierdzić, że to identyczne jak oryginał. Dopóki nie zobaczyłem salonowych to mu uwierzyłem. Po zwrocie zdecydowałem się na zakup oryginałów. Zupełnie inna jakość wykonania. Dlatego jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem zamienników - to odradzam. Lepiej dołożyć te parę złoty więcej i być zadowolonym. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.onet....1932486458.html

zakupiłem taki komplet nakładek ....i odesłałem :) , jest to blacha aluminiowa nie spasowana i nie pasująca do zderzaków wiec przestrzegam przed zakupem . Zdecydowałem sie na nakładki z abesu (tworzywa) , i tutaj mam pytanie - czy ktos montował takie nakładki , czy jest konieczne dodatkowe stosowanie tasmy samoprzylepnej ? Bardzo prosze o podpowiedz bo wiem ze na forum widziałem chyba nawet czyjes zdjecia nakładki własnie z dodatkowo naklejoną tasmą .

 

tak na mocowanie tylnej dokładki potrzebna jest taśma - zakłada się łatwo i przyjemnie - tylko musisz bdb odtłuścić i robić to w garażu by ładnie się ułożyło ..[na dworze teraz chyba za zimno jest]

 

generalnie na przednia schodzi jakieś 10 minut [ja prócz skręcenia dodałem tez 3M] na tylna ze 20 min [tylną lepiej robić we dwie osoby]

 

powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh - dzieki za konkret :) Najbardziej obawiam sie temperatury własnie , garaż mam "blaszak" puki co , wiec skorzystam chyba z gościnnosci któregos ze znajomych ;) Co do odtłuszczenia to chyba najlepsza bedzie benzyna ekstrakcyjna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh - dzieki za konkret :) Najbardziej obawiam sie temperatury własnie , garaż mam "blaszak" puki co , wiec skorzystam chyba z gościnnosci któregos ze znajomych ;) Co do odtłuszczenia to chyba najlepsza bedzie benzyna ekstrakcyjna ?

 

tak ja odtłuszczałem ekstrakcyjną - robiłem to latem ale i tak pomoc teścia nieoceniona by dobrze dopchnąć dokładkę i skręcać od dołu - samemu byłoby ciężko to zgrać :)

co ciekawe ten system mocowania nie wygląda na taki by to się miało trzymać dobrze - a o dziwo po skręceniu na dole trzyma się perfekt:) choć po wciskaniu chyba ze 20 minut trzymałem/dopychałem dokładkę plecami by się porządnie skleiło ;)

 

 

jak założyłem zrobiłem fotkę [tylko tył przodu przy zakładaniu nie robiłem] - jeszcze aby nie odeszło podkleiłem taśmą [fot1] godzinę poźniej było już [fot2] no i efekt finalny gdzieś tam na parkingu pod praca [fot.3 i 4]

 

 

 

także polecam tę robotę samemu [przód] i z pomocą tył :)

post-36532-0-52384700-1323626266_thumb.jpg

post-36532-0-36599000-1323626273_thumb.jpg

post-36532-0-11182000-1323626279_thumb.jpg

post-36532-0-46209200-1323627641_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą taśmą do podtrzymania to dobry pomysł :thumbsup: Robota mnie troche goni i czasu brak na prace przy aucie , ale jak tylko cos podziałam to zdam relacje :) Dzieki kolego raz jeszcze , pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość godzilla1969

witam

kupowalem w autobea nakladki na zderzaki ale wtety mieli z ABS . Produkt tajlandia ale bardzo dobrze spasowany nawet chyba lepszy od orginalu (ladniejszy kolor ) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...