Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Kolega stanął na wysokości zadania, przycisnął serwis i nie dał sobie wcisnąć partackiej roboty. Brawo! Teraz to wygląda tak jak powinno :-)

 

w sumie to po części praca prawnika, który powtarzał mi "wymiana auta na nowe" :) choć roszczeniem była wymiana samego zderzaka

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś montował z Was do Kaśki+2 FL nakładkę chromowaną tylnego zderzaka (KE545-EY040), jeżeli tak, to proszę o fotki, ew. namiary i cenę gdzie można kupić (tylko nie salon, wiadomo -cena). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może zamontowany taki hak do Qashqai'a http://allegro.pl/westfalia-nowy-hak-holowniczy-oryginal-qashqai-i1472932930.html zastanawiam się nad nim czy faktycznie jest nie widoczny po zdemontowaniu kuli i czy jest wart swojej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki hak i faktycznie jest niewidoczny, widać tylko gniazdo elektryczne. Prosty w zakładaniu i demontażu. Cena wysoka, jeszcze dojdzie cena wiązki i montażu (raczej musisz to zrobić w ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość templar83

ja wzialem standart czyli pakiet podstawowy, a dodatkowo wzialem sobie pakiet premium (rury boczne, z tylu i z przodu narozne, ) i bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Noo, niezła robota kolego. Takie "instrukcje" przydają się tutaj. Wielkie dzięki za wyszukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem coś takiego do bagażnika. Mnie osobiście nie jest potrzebne ale jak ktoś ma psa ?. Nie jest to tanie ale może kogoś zainteresuje - lub też można pogrzebać u polskich producentów.

Poniżej link do producenta

http://www.telabagagliaio.it/tela.htm

 

Grazie a Qashqaimania potrete usufriure dei seguenti prezzi:

Jeśli połołać się że jest się członkiem "Qashqaimanii", można uzyskać niższą cenę

€ 150,00 + IVA per la Tela ( anzichè 192,00 € ) 150,00 € + VAT - (zamiast 192,00 €)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KE545-EY040 nakładka chromowana tylnego zderzaka

Czy ta nkładka chromowana jest właściwie zamontowana?

Ponieważ wygląda na zdjęciach jakby w części odstawała od zderzaka. Jest to klejone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta nkładka chromowana jest właściwie zamontowana?

Ponieważ wygląda na zdjęciach jakby w części odstawała od zderzaka. Jest to klejone?

 

Wygląda na zdjęciu jakby sporo odstawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie dotyczącej półki w bagażniku. W filmie na youtube (sam początek)

widzę że w QQ+2 wersja Tekna chyba przed liftingiem jest roleta zamiast półki. Powiem szczerze że takie rozwiązanie dużo bardziej by mi odpowiadało. Swój samochód odbieram 22 kwietnia i nie mam pojęcia co tam będzie zamontowane ale przeglądając forum wydaje mi się że sztywna półka. Może jest możliwość zamiany tej półki na roletę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że w QQ+2 wersja Tekna chyba przed liftingiem jest roleta zamiast półki. Powiem szczerze że takie rozwiązanie dużo bardziej by mi odpowiadało. Swój samochód odbieram 22 kwietnia i nie mam pojęcia co tam będzie zamontowane ale przeglądając forum wydaje mi się że sztywna półka. Może jest możliwość zamiany tej półki na roletę?

Wszystkie QQ - sztywna półka

Wszystkie QQ+2 - roleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na zdjęciu jakby sporo odstawała.

Na zdjeciu moze tak wyglada, ale w rzeczywistosci jest inaczej -nic nie odstaje. Jest montowana na 2 wkrety i tasme klejaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niektórzy właściciele Kasiek będą pewnie też zainteresowani różnymi gadżetami związanymi z ich pojazdem, więc mam pytanie: czy ktoś wie gdzie mogę dostać takie resoraki? Chciałem kupić synkowi :rolleyes:

post-34546-0-09387400-1303982687_thumb.jpg

post-34546-0-48802800-1303982701_thumb.jpg

Edytowane przez enak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wła?ciciele Kasiek będ? pewnie też zainteresowani różnymi gadżetami zwi?zanymi z ich pojazdem, więc mam pytanie: czy kto? wie gdzie mogę dostać takie resoraki? Chciałem kupić synkowi :rolleyes:

 

I nigdzie nie kupisz, jedyne dostępne w skali 1:18 - model przedliftowy

Import from China

http://www.made-in-china.com/showroom/levylee/product-detailWMknNoOdkGYb/China-1-18-Nissan-Qashqai-Toys-2177-.html

http://www.paudimodel.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=270

post-37630-0-16138800-1304067258_thumb.jpg

post-37630-0-08930800-1304067272_thumb.jpg

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa też w skali 1:43, wiem bo mam, niestety tez przedliftingowe ale za to ze szklanym dachem zamiast chińskiego szyberdachu.

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa też w skali 1:43, wiem bo mam, niestety tez przedliftingowe ale za to ze szklanym dachem zamiast chińskiego szyberdachu.

 

A gdzie zakupiles? Moze jakis link... :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A gdzie zakupiles? Moze jakis link... :rolleyes2:

Kupiłem na e-bayu. Z tego co widzę teraz tych modeli jest niewiele - dwie aukcje, które udało mi się znaleźć:

Aukcja 1

Aukcja 2 - niestety model reklamowy

 

Kluczyk scyzoryk:

 

IMG-20110513-01125.jpg

 

Dla zainteresowanych:

 

 

Więcej informacji

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na e-bayu. Z tego co widzę teraz tych modeli jest niewiele - dwie aukcje, które udało mi się znaleźć:

(...)

...diesla czy benzynkę...? ;):D

 

 

(...) Kluczyk scyzoryk:

Taki kluczyk to powinien być w standardzie, bo ten obecny 'nieinteligentny' wydaje się jakby był trochę z innej epoki... huh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kluczyk to powinien być w standardzie, bo ten obecny 'nieinteligentny' wydaje się jakby był trochę z innej epoki... huh.gif

 

Dokładnie to samo miałem napisać - ściąganie obudowy od entuzjastów, ebay, docinanie, masakra - to wszystko powinno być w standardzie jak np. w zwykłym VW Golfie.

 

Ten nasz inteligentny wygląda deko jak od Poloneza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

 

Jeśli ktoś szukał felg 18" do swojego Qashqai'a to znalazłem taka ofertę http://allegro.pl/felgi-18-z-oponami-nissan-qashqai-x-trail-w-wa-i1678729695.html ja się rozglądam za oryginalnymi 17"

A jakich szukasz? Bo ja chętnie swoje zamienię na 18 jeśli usa się pozbyć starych. Tylko to model sprzed liftingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich szukasz? Bo ja chętnie swoje zamienię na 18 jeśli usa się pozbyć starych. Tylko to model sprzed liftingu...

 

szukam niestety felg z modelu 2010 czyli po liftingowych i rozglądam się na spokojnie bo to by były felgi na zimę, a te 18" myślę, że są w dobrej cenie i warto by się zastanowić czy nie kupić tych co są na alegro a stare sprzedać po tej samej cenie, później. Zastanów się zanim ktoś je kupi (nie namawiam bo nie mam w tym interesu) a z tego co oglądałem to te 18" tylko z wszystkimi oponami jeszcze do jazdy są 2 razy droższe czyli ok 2,5 - 3 tys zł (ale nowsze i z dobrymi oponami) - jeszcze pytanie czy są proste.

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam niestety felg z modelu 2010 czyli po liftingowych i rozglądam się na spokojnie bo to by były felgi na zimę, a te 18" myślę, że są w dobrej cenie i warto by się zastanowić czy nie kupić tych co są na alegro a stare sprzedać po tej samej cenie, później. Zastanów się zanim ktoś je kupi (nie namawiam bo nie mam w tym interesu) a z tego co oglądałem to te 18" tylko z wszystkimi oponami jeszcze do jazdy są 2 razy droższe czyli ok 2,5 - 3 tys zł (ale nowsze i z dobrymi oponami) - jeszcze pytanie czy są proste.

 

Cena podejrzanie dobra!!!!!!!!!!!! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...