Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie LPG do Primery P11.144 po lf


Gość leszekhirsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 U mnie dopiero po strojeniu na AFR wskazania kompa wróciły do tych z PB (mało tego, są prawie identyczne).

e tam, wcale niekoniecznie dlatego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino napisz jakiego fejsa zakupić do tego mojego staga 300-4 isa2 ?

Czymś te mapki trzeba zrzucić, czhyba że wystarczy się zwykłym rs232 wpiąć to by ułatwiło sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego do OBDII żeby check-a zgasić ale taki to nie bardzo podejdzie bo wtyczka deko nie pasuje :)  zastanawiałem się nad takim dedykowanym tylko jest tego w pytę na allegro. I nie wiem czy nie będzie tak jak z tym OBDII że kupiłem chyba z 5 sztuk żeby jedna działała :). Dla tego wolę zapytać widziałem takiego dongla na BLUETOOTH za jakieś 180 zeta (oryginał to 290) i nie wiem czy to podejdzie czy lepiej kabel RS232 czy oryginał na blutooth.

Edytowane przez LOTREBOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT do niczego Ci nie potrzebny, AC nie zrobiło softa na Androida aby łączyć się fonem, wystarczy jakikolwiek fejs do STAG-a może być taki za 30-40żł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale mi chodziło o cenę, i jak dla mnie bez sensu wydawać tyle jak nie ma softu na fona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz i rację zawsze jak się cosik pojawi będzie można dokupić.

 

Dino looknij na te klamoty: lpg

Dorzucę jeszcze zgrany plik ustawień stag-a

Edytowane przez LOTREBOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik w mojej primci gaz nie leży szczególnie na wysokich obrotach zdarzyło się to dwa razy jak na razie, ale raz w takiej sytuacji że mogł być zonk. Objaw jest taki że podczas wyprzedzania klepa do końca gdzieś w okolicy 5 tyś obrotów przestała ciągnąć i żeby nie było miejsca to byłby dzwon i to konkretny. Dla tego prośba spojrzyjcie Panowie na pliczek z ustawieniami i dajcie znać co może być nie tak. Podejrzewam że gazmen na szybciora ustawił gaz i dla tego są takie efekty.

Załączam plik ze STAGA-300-4 isa2 plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest jakis nie oficjalny soft do staga na androida

Stag BT Remapper

 

 

 

Dino looknij na te klamoty: lpg

 

nie ma zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest twój plik ustawień, to jakieś dziwne to jest, masz źle wybrany rodzaj wtryskiwacza, do tego temp kalibracji 30st, hmmm a z tebgo co kojarzę niżej 50st nie można przeprowadzić kalibracji,

pokaż jeszcze na pracującym silniku, zakładkę z mapami itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zrób zapis na pracujacym możesz też trochę pojeździć i przycisnąć, i klikasz zapisz oscyloskop, do tego zrób scriny z map i korekt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...