Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie LPG do Primery P11.144 po lf


Gość leszekhirsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wahałem się tyle czasu ale w końcu przyszedł czas, naczytałem się o szkodliwości lpg. Ale chyba czas samemu sprawdzić. Tofu czyli ten zestaw co pisałem wcześniej spoko podejdzie tylko wtryski dać zielone albo niebieskie tak ?

Edytowane przez LOTREBOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest KME RED??? czy stag 4 Qbox basic  ma korekty po obrotach?????????????????????/  

pętli Ci benzynę??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino Stag 4 qbox basic ma korekty po obrotach przynajmniej tak twierdzi gazmen. Reduktor to kme red 1 silver fz8. Nie wiem co to znaczy pętli benzynę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pętlenie polega na tym, że wtryskiwacz jest cały czas otwarty jak ciśniesz autem trochę lepiej :D bo masz serię wtryski a zmiana na VVL-a , ale Ty zmianiałeś cały silnik???? z tego co pamiętam :D czyli masz wtryski z VVL-a?? 

dla spokoju wziął bym Stag4+ (jak koniecznie chcesz Staga) bo mozna zmienić na Techa (wiązki te same) Silver nie wiem czy da radę, jak bedziesz się chciał pobawić autem, ale możesz z gazmenem się umówić, że jak nei da rady to wymieni, ważne aby gazmen miał AFR-a do wystrojenia auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kme do mnie nie przemawia choć

 

super Gold obrabia kolego 350z w automacie i serii

 

Ale sam nie wiem reduktora który obrabia bez zająknięcia 190 - 200 KM bez modów to chyba nie ma w rozsądnej cenie (IG ,,,1)

 

Gniotę tego Nikusia od Ciebie ale też widziałem jego słabe strony konstrukcyjne ,

 

Stag ten nowy to z tego co słyszałem to tylko unowocześniony jest i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale sam nie wiem reduktora który obrabia bez zająknięcia 190 - 200 KM bez modów to chyba nie ma w rozsądnej cenie (IG ,,,1)

 

 

Romano :D ostatnio włożyłem do Miśka 2.5 V6 i nei ma problemów, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena OK, ale nei pamiętam dokładnie, Baraki spoko, nie miałem jeszcze żadnej reklamacji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak czy siak dzięki za porady, jadę zakładac:

Stag 4 qbox basic

kme red 1 silver fz8

Hana zielone

Mam nadzieję że ogarnie temat.

Powiedzcie mi jeszcze czy 2,5 klocka za wszystko to normalna cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie mi jeszcze czy 2,5 klocka za wszystko to normalna cena ?

spoko, podpytaj o zdjęcie kolektora :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o kolektor powiedział że spoko zdejmie kolektor a przynajmniej na tyle żeby mógł odchylić go. Dino powiedz mi z tym parownikiem jeszcze czy wpakować kme gold czy AC ?

KME GOLD do 300 koni

AC do 250 koni poleca AC podobne lepiej dogrzewa gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba są OK, jak AC-ka poprawili i się nie wiesza to spoko da radę, czyli będziesz miał fi8 na zasilaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś mi mówił o fi8 ale nie bardzo wiedziałem co do mnie gada :) czyli spoko można brać AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, fi8 to znaczy, że masz wzw extra i zasilanie fi 8 od zbiornika do reduktora, i teraz hmmm. przy tej cenie sprawdź czy aby na pewno tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie wszytko jest ważne, bo 2500 - 23% (podatek) = 1925zł a teraz trzeba sobie poszukać wszystkich podzespołów pododawać i wyjdzie zarobek :D 

 

WZW,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

 

Ostatnio kolega z klubu podjechał na wycenę ew gazu ja mu powiedziałem że mu wsio założę z jego pomocą za symboliczną 100 wkę + graty i inne ()

 

to zrezygnował bo nawet po kosztach nie da się wiele ugrać

 

autko miał za 800 zł całkiem zgrabne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale o tym wiedzą Ci co montują :D :D :D a nie Ci co piszą :D :D ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki,Daniel jak zakłdałes mi Barakudy ,to potem przy ustawieniach grzebałęs cos przy temperaturze prze. na LPG.bo jest teraz elegancko :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@efej1, troszkę zjechałem :D :D :D szkoda, że nie pojeździliśmy ale może się pikniemy gdzieś niedługo :D to wystroimy :D a jak jedzie?? 

@Tofu, najlepiej popatrzeć na www.drypa.pl i policzyć a oczka się otwierają :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba TAK ,bo teraz jest ekstra ledwo zapale i już wchodzi na LPG nie jadę kilka km na pb.i znowu oszczednośc :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup: .Daniel będe nad morzem koło 22.lipca możemy sie spiknać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...